Septembar 25, 2024, 12:14:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Tetovaze  (Pročitano 224513 puta)

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Tetovaze
« Odgovor #420 poslato: Avgust 05, 2011, 10:31:52 posle podne »
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže m.o.p

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
  • Nema se vremena sine.
Odg: Tetovaze
« Odgovor #421 poslato: Avgust 06, 2011, 01:33:16 pre podne »
Ja bih ovako nesto

Van mreže Damir G

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Tetovaze
« Odgovor #422 poslato: Avgust 06, 2011, 01:37:27 pre podne »

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Tetovaze
« Odgovor #423 poslato: Avgust 06, 2011, 09:34:18 pre podne »
mop ti bi da prekopiras alesio sakaru? :D
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Damir G

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Tetovaze
« Odgovor #424 poslato: Avgust 06, 2011, 03:38:08 posle podne »
mop ti bi da prekopiras alesio sakaru? :D
Jbg brate najlakše je copy/paste :D

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Tetovaze
« Odgovor #425 poslato: Avgust 08, 2011, 09:29:37 pre podne »
Κύριε ἐλέησον

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Tetovaze
« Odgovor #426 poslato: Avgust 08, 2011, 10:07:10 pre podne »
Vezano za temu, citam juce Press magazin intervju sa Kristijanom < hiljade i hiljade sklekova> koji kaze da mu stalno dolaze zatvorenici da ih tetovira i donose slike indijanaca,samuraja i tako to. Medjutim njemu to ne pada na pamet nego im da da citaju srpsku istoriju i onda lepo ljudi tetoviraju Obilica, Karadjordja, Misica itd:-). Ceo intervju je sou program,ko ima priliku neka procita, jako zabavno stivo.
Men sana in corpore sano !

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Tetovaze
« Odgovor #427 poslato: Avgust 09, 2011, 03:01:42 pre podne »
Ja bih skorpiju na vratu , ali hoce matori da me istera iz kuce ... Jbg :((((

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Tetovaze
« Odgovor #428 poslato: Avgust 09, 2011, 08:56:44 pre podne »
i ja bi te isterao XD
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Tetovaze
« Odgovor #429 poslato: Avgust 09, 2011, 09:15:32 pre podne »
Meni je sestra pre 6 god stavila tatu na donja ledja i zamalo da je isteraju:-).  Zadnjih godinu dana je 10 puta rekla da je retard i da bi je rado skinula. Kad si klinac govno bi pojeo ako je moderno, naravno cast izuzecima .
Men sana in corpore sano !

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Tetovaze
« Odgovor #430 poslato: Avgust 09, 2011, 10:51:13 pre podne »
Nasi roditelji su jos primitivnih svatanja kada se radi o tetovazama. Tek ce mo mi  da razumijemo nasu djecu i tetovaze. Ja imam boje na sebi puno i djeca mi to vide svaki dan i cak se nekada igraju "tetoviranja" :)  Imaju 6 i 4 godine. Govore kako su lijepe i kako ce i oni isto da se "tatoviraju" :) kad budu veliki. Moj jedini cilj kao otac je da im dadnem doznanja i da ih uputim na pravi put sto se tice tetovaza. Znaci ne nista na brzinu, ne  ruke,vrat,lice,obraze, isto tako ne moderne tetovaze zato sto te tetovaze budu odvratne kad izadu iz mode. 
Aazalost ako radis tetovazu da bi bio moderan onda kad tad ces  da se pokajes jer svaka moda prode i dode nova. Znaci moj savjet je da nadete prvo stil koji volite i onda da trazite motive. Ja volim  japanske radove i motive. Svaki tatt sam cekao po 3 godine prije nego sto sam ga uradio, zato sto sam uradio jednu modernu na brzinu prije 15 godina i prije par godina sam je skidao sa laserom. Od tada razmisljam mjesecima i godinama prije nego je uradim i kada je uradim znam da je to to. To vam je moj savjet.
Ja ne zivim tu na Balkanu i ovdje gdje ja zivim sasvim je normalno da mladi,stari, zene i muskarci maju tetovaze. Netrebas biti ni gilipter a ni narkoman da bi bio tetoviran.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Tetovaze
« Odgovor #431 poslato: Avgust 09, 2011, 11:11:54 pre podne »
Pa naravno. Ja tetovazu gledam kao poruku. A da stavljam nesto sto je aktuelno samo ad bi bio faca je kretenizam. Zato i kazem da bi isterao sina da stavi skorpiju na vrat.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Tetovaze
« Odgovor #432 poslato: Avgust 09, 2011, 01:08:23 posle podne »
Nije fora da ga istjeras vec da mu  dokazes da grijesi prije nego se tetovira  da mu objasnis zasto ne zelis kao otac da on to uradi. Kada ti sin dode sa skorpijom na vratu onda je vec  kasno. Velike su sanse da se covjek pokaje poslije ako radi tetovaze jako mlad.Ja gledam po sebi. Nisam istih sbvatanja i razmisljanja danas kad sam 35 godina i otac dvoje male djece i kada sam bio 18 godina.
Prije 20 godina :) kada su pocele nausnice,menduse kod nas na balkanu otac mi je rekao polomiti noge ako je stavim. Ja sam je stavio i pobjegao od kuce,nisam kuci dolazio danima. Na kraju m je otac oprostio i zivot se nastavo dalje. Dode jos jedna,pa druga,treca,cetvrta pa i u obrvi da bi ja sam kao odrastao covijek povadi sve to. Prednost je da sam mogao da sklonim te stvari a sa tetovazama je malo drugacije-trajne su. Kada dode vrijeme da se tetovaze mogu skloniti efikasno ja mislim da ce roditelji drugacije i da gledaju na njih

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Tetovaze
« Odgovor #433 poslato: Avgust 09, 2011, 01:31:18 posle podne »
Ma ovo je figurativno isterao. Al naravno da cu raditi sa svojom decom da im objasnim da ne prave budale od sebe
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Tetovaze
« Odgovor #434 poslato: Avgust 09, 2011, 06:51:06 posle podne »
Na zalost nemogu da okrenem sliku. Sta god da uradim bude ovako kada "sacuvam" poruku.
Ovo je jedna od mojih tetovaza,kao sto sam naveo vec volm japanske tetovaze
« Poslednja izmena: Avgust 09, 2011, 06:57:47 posle podne celox »