Jul 07, 2024, 02:36:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.252 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Whey i koka kola  (Pročitano 13378 puta)

Van mreže frkman

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Whey i koka kola
« poslato: Maj 01, 2007, 11:11:33 posle podne »
Pozdrav,
Znaci ja sam totalni pocetnik u bodybildingu, poceo sam da idem u teretanu pre mesec dana.Posto sam kupio whey protein, imam jedno pitanje.Naime cuo sam da kad pijem whey ne smem da pijem gazirana pica, navodno  ponistava dejstvo whey-a.E sad, meni je jako tesko da se odreknem koka kole :mrgreen: pa me zanima da li je to stvarno tacno, znaci da li gazirana pica lose uticu na whey?

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #1 poslato: Maj 01, 2007, 11:13:38 posle podne »
Koka kolu i sva ostala gazirana pica momentalno zaboravi
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #2 poslato: Maj 01, 2007, 11:31:17 posle podne »
@frkman

Napravio si odlican potez sto si poceo da vjezbas, kupio whey koji ces naravno u sejkeru sa dextrozom (ili vitargom) nositi u teratanu i nakon odradjenog treninga rastvoriti sa vodom i popiti i to ce ti biti gotovo isto tako dobar potez kao sto je to bila tvoja odluka da pocnes da vjezbas...

Sledeca pametna stvar koju bih ti preporucio je da napadnes na forum i da citas, citas i citas jer je to siguran put ka ostvarenju tvojih ciljeva, a u toku tog procesa ces naci dosta informacija koje ce ti razjasniti zasto CC i jos dosta toga ne treba da bude na tvom dnevnom meniju.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #3 poslato: Maj 01, 2007, 11:36:43 posle podne »
Koka kolu i sva ostala gazirana pica momentalno zaboravi

ali kako  :(,  kada volim, voooolim gazirano   :lol:

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #4 poslato: Maj 01, 2007, 11:44:22 posle podne »
Volim i ja ali se uzdrzavam od njih  :)
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #5 poslato: Maj 01, 2007, 11:45:41 posle podne »
pa cola light i nije toliko stetna cak naprotiv, odlican zacin u u bilderskoj ishrani. uklanja glavobolju, stomacne tegobe prouzrokovane raznoraznim prezderavanjima itd. itd.
naravno da nije pozeljno da se stakuje sa suplementima ali malo ugljen-dioskida i aspartama nije neka steta po organizam ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #6 poslato: Maj 02, 2007, 12:26:52 pre podne »
Da, dosta BB koriste light verziju da bi pomogli probavu ogromne kolicine hrane koju je potrebno unijeti, ali kod naseg novog clana vjerujem da je kao i kod vecine u pitanju stariji brat to jeste klasicna "secerna" verzija za koju sam siguran da cemo se sloziti nema mjesta u dnevnom planu...

Nisam protiv LCC za onoga ko ima sta da "pogura" njome u nedostatku boljih sredstava, ali ovi koji su na pocetku i koji vjerovatno ni izbliza nisu u toj poziciji nepotrebno nalivanje gomilom CC bilo Light bilo klasicnom secernom verzijom, kao i gomilom drugih nepotrebnih stvari ce ih samo udaljiti od toga da unesu gomile proteina koje su im neophodne, znajuci po meni, a moj je zeludac dobro istreniran kad god se i prevarim i unesem neko sranje od hrane na kraju tog dana sigurno ne unesem dovoljno proteina...

Znaci kao sto rekoh za BB kojima treba pomoc za probavu LIGHT Cola i moze da prodje (mada vjerujem da ima i boljih varijanti - tipa nekih digestivnih enzima) a onima na pocetku bih preporucio moje omiljeno pice LIMUNADU, naravno bez cukra...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #7 poslato: Maj 02, 2007, 12:58:08 pre podne »
Meni je Coca Cola Light savršeno piće da nadoknadim želju za slatkišima...na dijeti pogotovo...i ne znam zašto bi se neko uzdržavao od nje...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #8 poslato: Maj 02, 2007, 02:51:47 pre podne »
nema bolje zene od cole-light
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #9 poslato: Maj 02, 2007, 06:17:02 pre podne »
JA DNEVNO PIJEM KADA SAM I NA NAJGOROJ DIET..2 LITRA COLE LIGHT..

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #10 poslato: Maj 02, 2007, 09:11:39 pre podne »
Ja je izbegavam jer je idealna za stvaranje celulita...
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #11 poslato: Maj 02, 2007, 12:32:34 posle podne »
Znas kako je ja pijem?
Koliko stavis ispred mene, ja toliko popijem   :shock: ili pijem dok ne pocne krv da curi niz grlo ili prestanem da disem na nos  :lol:..Jedini porok  8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #12 poslato: Maj 02, 2007, 12:38:51 posle podne »
Ja je izbegavam jer je idealna za stvaranje celulita...
...NA KOJI TO NACIN????

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #13 poslato: Maj 02, 2007, 01:53:19 posle podne »
i ja pijem litar dva cole light ili pepsi light a od skoro i fanta jamajka (zelene boje),takodje je sugar free..
obicno pijem uz neki obrok gde jedem dosta mesa koje inace ne mogu da proguram kroz grlo bez toga...
i stvarno pali..bez toga tesko da bih pojeo i pola od toga...
a sto se obicne coca cole tice,pre otprilike 5-6 godina na jednom letovanju sam se bukvalno navukao na nju,pio sam po 4-5 litara,non stop sam vuko flasu za sobom...i sto je najcudnije toliko ima secera da ja najbukvalnije sam jeo na svakih 30 sati!!!!...ja koji sam i tada jeo na 3 sata...
i kad sam se vratio sa letovanja uhvatio sam sebe da prvo za sta se uhvatim cim ustanem je cola,i to povucem cug dok mi ne krenu suze na oci..bolesno..trebalo mi je bukvalno mesec dana da se skinem sa nje...svaki dan sam smanjivao za po malo dok nisam prestao...i dan danas poznajem ljude koji su coca colicari,nista bez par litara dnavno i ne mogu toga da se otarase nikako...
big evil from the usa :evil: :twisted:
nije sala ni sa jednom cocom... :D
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Whey i koka kola
« Odgovor #14 poslato: Maj 02, 2007, 02:39:48 posle podne »
nesto ne preferiram gazirana pica ali u poslednje vreme sam se navukao na koktu, mozda zbog reklame jbg...ko ce ga znati... :)