Jul 07, 2024, 10:32:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: ANIMAL CUTS - AGAIN  (Pročitano 17193 puta)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #15 poslato: April 26, 2007, 08:03:12 posle podne »
I agree with medonjak :D 8)

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #16 poslato: April 26, 2007, 08:06:58 posle podne »
Ma,OK.
Respect za misljenja,ali za sada mi je cilj sto mani BF%,krecem za 10-ak dana sa povecanjem UH,pa cemo videti.
Samo da ne zabrljam.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #17 poslato: April 26, 2007, 09:00:28 posle podne »
Momcino jelovnik da vidim ispisan ovde..mrsav si a nemas misic..nesto ne valja????

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #18 poslato: April 26, 2007, 09:42:19 posle podne »
7:00
Animal cuts sa vodom

7:30
kardio (20-25 minuta promenljivim ritmom,ukupno oko 7-8 sprintova 30-45 sec.)

8:00
posle jutarnjeg kardia - ovsene pahuljice-150g sa vodom + whey 25g + jabuka (ne uvek u ovo vreme)

11:00
posni sir 150-200g + 3 belanca


14:00
skusa ili piletina 150gr +  neka salata (zelena salata,paprika,spanac)

Lagano povecavam unos vode u telo pre treninga

15:00
Animal cuts sa vodom


15:30
Teretana

17:00
Post Workout Meal (neposredno posle treninga-teretane ili ako radim kardio posle teretane,onda posle kardia) - whey protein 50g + 3-4dl vode + dekstroza 30g

19:00
skusa ili piletina 150gr +  neka salata (zelena salata,paprika,spanac)

21:00
tunjevina 180g

22:00
whey protein 1 mera



Eto Lazic ,to je moj jelovnik.Mislim ne bih se slozio sa tobom da nemam misic!!!Nikako se ne bih slozio :)
U svakom slucaju hvala sto pomazes,makar motivaciono.
Sad oko jelovnika.Sta bi ti dodao?

- jel smem vise dekstroze u PWM?
- mleko ujutro sa ovsenim?
- mleko i whey uvece zbog sporijeg apsorbovanja whey?


- skrob:pirinac,testenine,integralni hleb,krompir,griz,zitarice?kako da ih rasporedim?
- vlakna:spanac,salata,paradajz,kupus?kako da ih rasporedim?


- Da li da smanjim broj kardia?Do sada 5 puta nedeljno ujutro na prazan stomak?
- Kako sa treningom u teretani?Do sada 5 treninga u teretani nedeljno.



PONEDELJAK,UTORAK,SREDA - nizak unos UH:

1.OBROK:
- 5 belanaca
- 1 mera WHEY proteina
- 1 jabuka ili grejpfrut (MISLIM DA IM OVDE NE TREBA FRUKTOZA,ALI OSTAVLJAM VAMA DA PROCENITE,MISLIM DA JE FRUKTOZA OVDE NEPOTREBNA,NAROCITO POSLE KARDIA,A
I KOLIKO ZNAM FRUKTOZA SE TALOZI U MASTI UKOLIKO SE NE ISKORISTI NEPOSREDNO NAKON UZIMANJA,ISPRAVITE ME AKO GRESIM U PROCENI DA OVDE NEMA MESTO)

2.OBROK:
- 150 gr pilecih grudi (posni sir)
- 100 gr integralnog pirinca ili ovsenih

3.OBROK:
- 150 gr pilecih grudi
- zelena salata - alternative:kupus salata,paradajz,spanac...(vlaknasti UH)

4.OBROK:
- Pre Workout Meal - oko 15 minuta pre treninga ili u toku treninga:
- 1 mera WHEY proteinasa 2-3 dl vode ili nemasnog mleka (NA SAJTU JE NAVEDENO NEMASNO MLEKO SA WHEY PROTEINOM,ALI JA BIH UZIMAO IPAK SA VODOM.
STA O TOME MISLITE,UZEVSI U OBZIR VREME KONZUMACIJE)


5.OBROK:
Post Workout Meal:
- 2 mere WHEY proteina
- 1 mera dekstroze

6.OBROK:
- 150 gr pilecih grudi
- brokoli,pasulj...(vlaknasti UH) (OVO MI JE SUMNJIVO,NE ZNAM DA LI BAS TREBA U OVO VREME)

7.OBROK:
- tunjevina (posni sir)
- 5 belanaca (MOZDA SU BELANCA OVDE PORED TUNJEVINE PREVISE,ALI KO IMA I ZA TO MISLIM DA NECE SKODITI)
- povrce (OVO MI JE SUMNJIVO,NE ZNAM DA LI BAS TREBA U OVO VREME)

8.OBROK:
- 1+1/2 mere WHEY proteina



CETVRTAK - povisen unos UH:

1.OBROK:
- 1 belance (SMESNO MI IZGLEDA DA SU OVDE STAVILI 1 BELANCE)
- 100 gr pilecih grudi (posni sir ili 4 belanca) ili 1 mera WHEY proteina
- 150 gr ovsenih (integralno pirinca ili integralnog hleba)
- voce (OPET JE NAVEDENO VOCE,ALI JA O TOME MISLIM ISTO STO I MALOPRE,VEROVATNO SE MISLI NA 1 JABUKU,A NE NA PREZDERAVANJE VOCEM)

2.OBROK:
- 150 gr pilecih grudi (posni sir)
- 150 gr ovsenih ili pirinca
- 1 banana (BANANA JE TU ZBOG POVECANOG UNOSA UH)

3.OBROK:
- 150 gr pilecih prsa
- braon riza ili pirinac
- pasulj,spanac,paradajz ili brokoli (vlanasti UH)

NAPOMENA:
(PRATECI OVAJ I JOS NEKE FORUME MISLIM DA JE OVO "VEZIVANJE"
VLAKNASTIH I SKROBASTIH UH GLUPO,VI PROCENITE)

4.OBROK:
- Pre Workout Meal - oko 15 minuta pre treninga ili u toku treninga:
- 1 mera WHEY proteinasa 2-3 dl vode ili nemasnog mleka (NA SAJTU JE NAVEDENO NEMASNO MLEKO SA WHEY PROTEINOM,ALI JA BIH UZIMAO IPAK SA VODOM.
STA O TOME MISLITE,UZEVSI U OBZIR VREME KONZUMACIJE)

5.OBROK:
- Post Workout Meal:
- 2 mere WHEY proteina
- dekstroza
- voce (PAZITE NA KOLICINU,I OVDE MISLIM DA VOCE NIJE OBAVEZNO PORED DEKSTROZE,SLOZICETE SE)


6.OBROK:
- 150 gr pilecih prsa
- 150 gr krompira
- zelena salata - alternative:kupus salata,paradajz,spanac...(vlaknasti UH)

NAPOMENA:
(PRATECI OVAJ I JOS NEKE FORUME MISLIM DA JE OVO "VEZIVANJE"
VLAKNASTIH I SKROBASTIH UH GLUPO,VI PROCENITE)

7.OBROK:
- tunjevina ili 100 gr pilecih prsa
- 5 belanaca(MOZDA SU BELANCA OVDE PORED TUNJEVINE PREVISE,ALI KO IMA I ZA TO MISLIM DA NECE SKODITI)
- povrce (OVO MI JE SUMNJIVO,NE ZNAM DA LI BAS TREBA U OVO VREME)
- 1 jabuka (MOZDA JE OVO SUVISNO?)

8.OBROK:
- 2 mere wHEY proteina



Evo,i moj novi jelovnik koji pocinjem za koji dan da primenjujem.Da li je to to?Da li su vlakna i skrobasti UH u pravo vreme ili bi tu nesto korigovao?
Trazio si jelovnik,mislim da sam te sasuo informacijama,da nisi toliko ocekivao.Ali to je to.
Hvala unapred.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #19 poslato: April 26, 2007, 10:02:52 posle podne »
Citat
8:00
posle jutarnjeg kardia - ovsene pahuljice-150g sa vodom + whey 25g + jabuka (ne uvek u ovo vreme)

11:00
posni sir 150-200g + 3 belanca

bolje bi bilo da je

8:00
posle jutarnjeg kardia - ovsene pahuljice-150g sa vodom + whey 25g + 3 belanca (ne uvek u ovo vreme)

9:00
6-7 belanca ili neko brzo apsorbujuce meso


Citat
17:00
Post Workout Meal (neposredno posle treninga-teretane ili ako radim kardio posle teretane,onda posle kardia) - whey protein 50g + 3-4dl vode + dekstroza 30g

ovo je malo dex-a  pokusaj 60 gr

Citat
22:00
whey protein 1 mera

bzv bacen protien onaj sir od pre podne jedi uvece...

ostalo mislim da ti je malo mesa za jedan obrok bolje imaj u jednom obroku  250 gr mesa nego u 2  po 150 gr..


Citat
- mleko ujutro sa ovsenim?
- mleko i whey uvece zbog sporijeg apsorbovanja whey?
ne

Citat
- skrob:pirinac,testenine,integralni hleb,krompir,griz,zitarice?kako da ih rasporedim?
- vlakna:spanac,salata,paradajz,kupus?kako da ih rasporedim?

skrob jedi kao obrok uz malo proteina..sa njima radis varijaciju po danima
vlakna isto uz proteine, nikako uz skrob, mozes da jedes kada kriziras



Citat
- Da li da smanjim broj kardia?Do sada 5 puta nedeljno ujutro na prazan stomak?
- Kako sa treningom u teretani?Do sada 5 treninga u teretani nedeljno.

danima kada nisi u teretani radi hiit ali hiit ne sprinteve gde neznas kolika je promenljiva, nego pravi  na bajsu ili sa vijacom, steper ili na traci..
ostale kardio programe mozes i posle teretane ili tog dana kada radis sa tegovima


Citat
Eto Lazic ,to je moj jelovnik.Mislim ne bih se slozio sa tobom da nemam misic!!!Nikako se ne bih slozio


jbg drugaciji pogleda na misice imamo  :D


ovaj novi jelovnik cu da prepustim drugima da prokomentarisu ali ako se niko ne javi reci cu ti moje zamerke..
ali videces i sam iz ovog sto sam sada napisao...sta ne valja tamo...
 

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #20 poslato: April 27, 2007, 01:00:46 pre podne »
Nemaju svi isti ukus u pogledu estetike ljudskog (muskog u ovom slucaju) tela, niti svi zele da budu ogromni i da izgledaju kao bodi bilderi koji se takmice. Ovo nisam napisao da prkosim nekome, naravno, nego samo da stanem  na Sonetovu stranu jer sam visok 190cm i mao sam 115 kg na masi i nisam se sebi ni upola svidjao kao sada sa 93,4 kilograma kada mi je ruka duplo manja, ali mi je zato uzak struk, definisan sam i imam plocice. Jebiga, nesto dobijes nesto izgubis :-)
A da ne govorim o tome kako osecam da je moje telo mnogo pokretljivije i manevrobilnije sa ovom kilazom. Onako sam se osecao kao ormar. Opet kazem to je moje misljenje. Znam da ima dosta ljudi koji bi zeleli da budu preogromni i da izgledaju kao Markus Ruhl na primer ali meni to nije lepo. Pritom sam" intervijuisao" dosta devojaka po tom pitanju i nisu bile bas odusevljene idejom da im decko izgleda kao bodibilder. Da ne kazem  da se mnoge devojke groze na slike koje ja sa divljenjem gledam u X fitnesu :-) I to i na zene i na muskarce.
Sta znam. Meni se svidja poveca masa ali ne preterana. I sama masa bez definicije ne znaci nista. Eto, ovaj DUSAN EXTREEM izgleda vrhunski. Naslovna za prosli broj X fitnesa...kraj. Upravo je to moja mera. Ali moja, a svako ima svoju i ja to postujem.
Ovo sam napisao samo da kazem da ga ne napadate jer mu fali masa, posto mu ne fali. A i da mu objektivno fali, on ima svoju viziju dobrog tela i to je to. ZAISTA, ALI ZAISTA nisam hteo nikoga da uvredim, posto se na ovom forumu svaka druga poruka pogresno tumaci i jednom su me banovali jer sam prokomentarisao da Roni Kolman izgleda odvratno (kao sto po meni i izgleda). Ali sada sam se samo ukljucio u pricu i ne vidim razlog da me neko pogresno shvati.

Pozdrav svima
« Poslednja izmena: April 27, 2007, 01:03:22 pre podne DIF011 »

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #21 poslato: April 27, 2007, 01:35:16 pre podne »
druze ti mesas vhunski bb i i bb koji trenutno treniram ja i mnogi koji posecuju ove forume.rekreativni bb...to se zove neinformisanost.. ne tvoja nego thi koji tako misle..

moja zena je isto mislila to sto misle i te devojke,koje ti intervjuises, tj   dok me nije upoznala, nije ni sanjala da bude sa bilderom,  a sada kada ne odem u teretanu prva je koja me kiritkuje, to je vise ono lazna sujeta da ne bi bila sa nabildovanim momkom jer u stvari takav momak izaziza vise paznje na ulici nego devojka pored njega..a ja cu da nadjem isti toliki broj devojaka koje balave za takvim momcima..
interesantno je da se svi gade a proslog leta setajuci se beogradom nema pogleda koji nije isao ka meni..ukljucujuci i te sto ne vole bildere, ali su mi interesantniji oni vezbaci koji idu kao da nose padobran na ledjima..

misic zna se sta je, to nije masa.. i ako je neko mrsav ocekuje se od njega da ima bar izrazena misicna vlakna onako kako je to priroda nametnula..
zato i kazem imamo razlicita vidjenja sta znaci misic i ti si to shvatio cim si se prepolovio sto se tice dimenzija...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #22 poslato: April 27, 2007, 02:16:52 pre podne »
Koristio sam animal cuts 21 dan,pa 7 dana pauze,pa opet 21 dan.Zanima me da li bi bilo previse da ga uzmem opet posle 7 dana pauze?
Utice li lose na nesto?




Ne bih se slozio sa tobom. Decko izgleda dobro i na treba mu vise mase. Sta ce mu masa ? Ne jurimo svi masu i ne zelimo svi da izgledamo kao bilderi.
Jedino sto moze da utice lose jeste da utice na tvoju psihu ;)  , prvo ako si to ti na slikama sta dalje pricati !
Nego uozbilji se i gledaj da nabacis jos malo misica pa onda pitaj dalje !


Nego kao što pa ipak je ovo BB forum...

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #23 poslato: April 27, 2007, 09:49:35 posle podne »
Lazicu,hvala na savetima,sve sam usvojio.
Zanima me ,posto kazes da radim HIT ujutro danima kada ne idem u gym,a to su dva dana nedeljno,pa me interesuje,posto cu raditi UH varijacije 150-75-0- .... da li da radim HIT kada je unos UH maksimalan,ili kada je 0 UH?
I  sta da uzmem ujutru rano pre HIT-a?Nemam lovu za bcaa i glutamin.Sta moze drugo?
Pozdrav.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #24 poslato: April 27, 2007, 09:54:15 posle podne »
radi hiit kako ti pada moze ako pada  na 0 UH onda tada
..na zalost ne moze nista da mi zameni glutamin i bcaa..ali posto radis 2 hiit-a nedeljno moze i prazan stomak nece ti biti nista, osim osecaja da si gladan..

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #25 poslato: April 27, 2007, 10:08:49 posle podne »
E,poslao sam ti neka pitanja u private,misleci da ovde neces videti.Pa ako mozes pogledaj pa mi razjasni te stvari oko voca i dekstroze.
Sada sam skontao da je najbolje da kada je UH 0,ne idem u gym,opicim ujutru HIT i to je to.
Ali me zanima kada je najbolji trenutak za unos voca(ne preterano,samo jedna jabuka ili pomorandza).
I da li podrzavas onu pricu kooju sam negde video u vezi unosa kikirikija,oraha i slicno u nedelju kod sistema 150-75-0-75-150-0-0 (pon-ned) ?

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #26 poslato: April 27, 2007, 11:04:52 posle podne »
nemoj mnogo da se zamaras sa time..0 gr UH se odnosi na skrobaste..ti mozes da treniras i kada ceo dan jedes salate i brokoli..tako da treniraj normalno ..neobicno ce ti biti 15-ak dana posle ces sve normlano..
kada zene kod mene izdrze najace treninge jos one imaju 2 dana x 0 gr UH..moci ces i ti
dex uzimaj koliko je preporucljivo sa wheyom..on ima svoju svrhu koja ima za cilj da otvori misicne stanice, koje ce da primaju hranjive materije putem pwm-a i obroka nakon pwm-a

jedi voce kada ti se jede ali ne preteruj..jedi jabuku dve dnevno..

Citat
I da li podrzavas onu pricu kooju sam negde video u vezi unosa kikirikija,oraha i slicno u nedelju kod sistema 150-75-0-75-150-0-0 (pon-ned) ?

da, podrzavam unos tih masti kroz kikiriki, orahe, lesnike itd..

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #27 poslato: April 27, 2007, 11:53:51 posle podne »
THANKS

Van mreže sone84

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #28 poslato: April 28, 2007, 10:47:51 pre podne »
A,sta mislis koliko je nedeljno kardio dovoljno da radim,pored ta dva jutarnja HIT-a kada ne idem u teretanu?
Koliko jos u danima kada idem?
Jel tada najbolje laganim intenzitetom posle teretane,jedno 1-2 puta nedeljno?

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: ANIMAL CUTS - AGAIN
« Odgovor #29 poslato: April 28, 2007, 10:58:34 pre podne »
Moras da eksperimetises..
To ne mogu da ti kazem.Ali kreni od 2 hii-a i 2 kardia nedeljno , pa ako se brzo topis onda smanjis, ako ne deljuje povecavas kardio(minutazu,intezitet itd)