Septembar 29, 2024, 04:25:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Rasprava sa Dijanove teme...  (Pročitano 17812 puta)

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #15 poslato: Mart 29, 2007, 03:37:12 posle podne »
P rije sam bila u jednoj teretani misec dana di me niko nije obadava i radila sam kako sam tila, nisam uostalom imala ni koga pitat. Na kraju mi je skoro platilo zdravlje i kralježnica, nisam sportašica i nemam pojma o spravama i vježbanju.  Ako ti neko ne pokaže akko se radi pravilno možeš se zeznit dobro i iskrivit.

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #16 poslato: Mart 29, 2007, 03:38:24 posle podne »
dobro kažeš, imaš feeling ka da se za teretanu sprema i uređuje više nego za vikend izlazak

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #17 poslato: Mart 29, 2007, 03:43:13 posle podne »
dobro kažeš, imaš feeling ka da se za teretanu sprema i uređuje više nego za vikend izlazak
Nema odvratnije stvari nego znoj i ženska kozmetika MIX...
A naravno da se možeš zajebat i slomit, ako od starta ne pokupiš osnovu i postepeno ojačaš muskulaturu za neke ozbiljnije težine i treninge...

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #18 poslato: Mart 29, 2007, 03:48:25 posle podne »
Dobro, ja idem samo rekreativno, tila bi se malo učvrstit i vratit u formu, više radim cardio trening a na spravama dižem male težine samo radi oblikovanja!! Ma najvažnija je u svemu ishrana, to se u teretani stalno ponavlja ali toga se teško držat pa se jede sve i svašta. Ali vidim neke promjene na bolje pa me to potiče.
A iskreno, ja se tamo trudim skroz isključit i slušam mp3 jer ima stvarno svašta, šta komično šta tragično. Od napirlitanih polugolih kokica do tipova koji te uvate pilat bez pardona usrid treninga...ali šta ćeš, tako je svugdi. d obro si reka, odbojan stav i glavu gori

Van mreže powerslave111

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #19 poslato: Mart 29, 2007, 11:08:36 posle podne »
ne ne, najbolja teretana u splitu je RADMAN GYM.  Dijan i Champion su moderne teretane ali nikako najbolje. RADMAN GYM je najbolji zahvaljujuci tome sto je tamo na raspolaganju profesionalni pristup i trening pod paskom prof. Luke Radmana.

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #20 poslato: Mart 29, 2007, 11:14:22 posle podne »
ne ne, najbolja teretana u splitu je RADMAN GYM.  Dijan i Champion su moderne teretane ali nikako najbolje. RADMAN GYM je najbolji zahvaljujuci tome sto je tamo na raspolaganju profesionalni pristup i trening pod paskom prof. Luke Radmana.
Mozemo li mi da vidimo sto to onda Radman radi od ljudi, postavi neku svoju sliku, mozda i ja upisem onda tu teretanu kad je tako dobar pristup, bas me zanima bi li li bio 5 puta u tjednu kraj mene i tako 12 mjeseci za nekih 200-300kn kn hahahahaha

Van mreže powerslave111

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #21 poslato: Mart 29, 2007, 11:24:02 posle podne »
normalno da nebi, ali bi na pocetku testirao tvoju kompletnu formu i dao ti odlicne savijete za za pristup treningu, pogledao bi te svako malo i nakon 3miseca opet testirao.
meni je inace cilj snaga za pola godine treninga po "radman sistemu" benc sam pojaca sa 120 na 150. cucanj 130 na 165 i mrtvo sa 130 na 170. prije sam ima 100kg a sad 92kg.

Van mreže powerslave111

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #22 poslato: Mart 29, 2007, 11:27:07 posle podne »
u biti za 10miseci treninga sam postigao taj rezultat :D

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #23 poslato: Mart 29, 2007, 11:32:25 posle podne »
Sa koliko ponavljanja radis navedene tezine i da li si natural?

Van mreže powerslave111

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #24 poslato: Mart 29, 2007, 11:37:36 posle podne »
Sa koliko ponavljanja radis navedene tezine i da li si natural?
1 ponavljanje, natural sam. od dodataka uzimam vitaminske tablete i protein u prahu. ali mi je i prehrana sada dosta korigirana.

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #25 poslato: Mart 30, 2007, 07:45:02 pre podne »
Nisam išla u teretanu ima već 5 dana zbog posla jer radim ovaj tjedan 12 h u komadu, ali jedva čekam, tako mi nedostaje! Mogla bi ić večeras! Obožavam trenirat, ali najviše radim cardio, prije kad sam imala svog trenera onda su to bili izvrstni treninzi, ovako kad si sam, onda je malo nezgodno, jer ipak oni bolje znaju.

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #26 poslato: Mart 30, 2007, 07:46:58 pre podne »
Jedino mi je glupo kad mi dođu neke kokoške u teretanu i onda zauzmu sve sprave, a ti ne možeš zbog njih odradit ništa, dok ja ne poludim. Jedva čekam da sad i zatopli tako da mogu počet opet i trčat.

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #27 poslato: Mart 30, 2007, 07:55:04 pre podne »
Moram još i to naglasit da je meni osobno od svih teretana u kojima sam do sada bila, Dijan daleko najčišća i najurednija. Bez uvrede ostalima! (ali isto više ne idem u nju)  :(

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #28 poslato: Mart 30, 2007, 02:12:22 posle podne »
Je, to je istina da je Dijan fenomenalna teretana ali druge neću ni komentirat jer nisam bila, ovdje sam se sad i navikla. Soksy, jesi imala vlastitog trenera i koliko si ga plaćala? Čula sam da ti on praktički izorganizira kompletnu prehranu i vodi te kroz treninge, ali da je po satu oko 10-15 eura. Još ako uračunaš članarinu u teretani a treninzi su bar tri puta tjedno ode cila jedna prosjećna plaća

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #29 poslato: Mart 30, 2007, 04:18:03 posle podne »
Je, to je istina da je Dijan fenomenalna teretana ali druge neću ni komentirat jer nisam bila, ovdje sam se sad i navikla. Soksy, jesi imala vlastitog trenera i koliko si ga plaćala? Čula sam da ti on praktički izorganizira kompletnu prehranu i vodi te kroz treninge, ali da je po satu oko 10-15 eura. Još ako uračunaš članarinu u teretani a treninzi su bar tri puta tjedno ode cila jedna prosjećna plaća
U jebate pa taj mora da je sa Ronie Colemanom u rodu, EKSKJUZME ali meni se cini to preseravanja za trenera jedne cure, prehrana se popise to je najlakse, a treninzi nisu nuklearna fizika, osim ako taj ne glumi neku "lolu"...
A hebi ga opcenito je ovaj sport skup sport,necu ni da spominjem koliko sad trosim,a na dijeti sam pa zamisli...
Uglavnom oko teretana smo apsolvirali tako da nema nepoznanica, dakle tko zna zna i moze trenirat a jedino ta HIGIJENA meni igra ulogu sa kojom sam u Champion Gym-u i vise nego zadovoljan, dakle teretana je za mene ideal osim sadasnjih proletera ljetnih kojih je sve vise i vise...ali brzo to prodje...misle u 1 mjesec obavit ono sto su gradili 11 :)