Septembar 24, 2024, 12:16:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Sambo i Muay Thai u Beogradu  (Pročitano 9424 puta)

Van mreže Proud to be SERB

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Sambo i Muay Thai u Beogradu
« poslato: Mart 31, 2007, 07:13:47 pre podne »
Da li neko zna gde u Beogradu ima da se trenira neki od ova dva sporta(Sambo i Muay Thai)? Jos me zanima da li je sambo primenljiv na zemlji ili je bolje da za to treniram brazilski dziu dzicu?

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Sambo i Muay Thai u Beogradu
« Odgovor #1 poslato: Mart 31, 2007, 12:49:53 posle podne »
Sada ne znam da li si pocetnik... Ali Muay Thai neces poceti da treniras ne zavisno od Kick Boxa. Ko god je hteo da predje na Muay Thai prvo je kolko tolko savladao KB. Da bi kasnije ucio udarce iz Muay Thai-a. Sto znaci da mozes da pocnes u nekim od Beogradskih klubova...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Sambo i Muay Thai u Beogradu
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2007, 01:29:10 posle podne »
@ Proud to be SERB

Mozda te ovo zainteresuje....

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,2795.0.html

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Proud to be SERB

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Sambo i Muay Thai u Beogradu
« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2007, 11:11:41 posle podne »
Sada ne znam da li si pocetnik... Ali Muay Thai neces poceti da treniras ne zavisno od Kick Boxa. Ko god je hteo da predje na Muay Thai prvo je kolko tolko savladao KB. Da bi kasnije ucio udarce iz Muay Thai-a. Sto znaci da mozes da pocnes u nekim od Beogradskih klubova...
Tek hocu da krenem da se bavim borilackim vestinama. Imam dosta slobodnog vremena pa da ga malo korisno ispunim. Hvala ti za ovaj predlog o kik boksu i ako se odlucim za pocetnu udaracku vestinu tako cu uraditi

@ Proud to be SERB

Mozda te ovo zainteresuje....

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,2795.0.html


Video sam vec tu temu i planiram da jednom krenem i tamo da treniram, ali bih prvo hteo da zapocnem sa pojedinacnim borilackim vestiniama i da tu steknem navike i odredjene pokrete.

Van mreže jsmmisha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Sambo i Muay Thai u Beogradu
« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2009, 12:15:57 pre podne »
Sada ne znam da li si pocetnik... Ali Muay Thai neces poceti da treniras ne zavisno od Kick Boxa. Ko god je hteo da predje na Muay Thai prvo je kolko tolko savladao KB. Da bi kasnije ucio udarce iz Muay Thai-a. Sto znaci da mozes da pocnes u nekim od Beogradskih klubova...
Ne mora da znaci... Moj teca drzi klub Muay Thai-ja u Bg-u(Voja Stanarevic),i bio sam na par treninga kod njega samo da vidim kako je to(odusevio sam se).... bilo je tamo momaka koji su sa tekvandoa i karatea presli na muay thai...  Jeste da je velika prednost kada sa KB-a predjes na muay thai jer vec imas usavrsene pokrete jer su slicni,samo sto muay thai ima veci izbor dozvoljenih udaraca,ali je i povoljno da sa nekog drugog borilackog sporta predjes na muay thai....

ako nekog zanima taj borilacki sport,moze da nadje Voju na tashu,uglavnom je uvece tamo... a mogu i da mu dam mob ali preko PM-a...

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Sambo i Muay Thai u Beogradu
« Odgovor #5 poslato: Februar 20, 2009, 12:57:22 posle podne »
a da ti pomognem sto se tice borbe na zemlji,mislim da je za to najbolji BJJ  ;D