Septembar 23, 2024, 12:30:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović  (Pročitano 12761 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« poslato: Mart 26, 2007, 10:44:06 posle podne »
U organizaciji Ultimate fight saveza Srbije u Beogradu će se 31. ožujka održati priredba "Memorijal Miodrag Gidra Stojanović" .

Središnja borba večeri donijet će sraz između hrvatskog borca Marka Igrca i srpskog veterana Miodraga Petkovića .

Igrc iza sebe ima 6 pobjeda u isto toliko borbi. Trenira u "Ultimate fight klubu Dubrava" pod vodstvom trenera Bernarda Bana. Smatra ga se jednim od najboljih i najtalentiranijih hrvatskih boraca.

38-godišnji Petković je najpoznatiji borac iz Srbije, koji iza sebe ima 20-tak borbi na raznim natjecanjima diljem svijeta. U posljednje vrijeme bilježi sve slabije nastupe (u zadnjih 5 borbi poražen je čak 4 puta, triput nokautom) tako da mu je iskustvo jedina prednost nad Igrcom.

Osim Igrca u Beogradu će iz Hrvatske nastupiti i Ivan Brguljan .


"Memorijal Miodrag Gidra Stojanović"
31.03.2007.
"Hala Sportova" Novi Beograd sa pocetkom u 20 h
Organizator: Ultimate Fight Savez Srbije

Raspored borbi:

Dragutin Milošević (CDS Beograd) - Goran Borišić
Mark Lajhner (CDS Beograd) - Ivan Brguljan (Hrvatska)
Dragan Tesanović (CDS Beograd) - Bojan Vojnović (Jiu Jitsu Family Novi Sad)
Dejan Stanković (CDS Beograd) - Sreten Miletić
Ilija Lončar (MMA Fight Centar Kula) - Slavoljub Lazić
Saša Lazić (Serbian Vale Tudo Team) - Goce Candovski (Makedonija)
Miodrag "Pele" Petković (Pele Beograd) - Marko Igrc (UFK "Ban" Zagreb)


Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Sjale

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #1 poslato: Mart 27, 2007, 08:08:51 posle podne »
NAPRED LAJHNEEER

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #2 poslato: Mart 27, 2007, 08:14:44 posle podne »
MISLIM DA JE VREME DA I LONCAR POKAZE STA UME..MOMAK JE FENEOMENLAN I BORAC I JOS BOLJI COVEK..SAZLIO JE DA NEKOGA PATOSIRA I DA KRENE PUNOM PAROM NAPRED...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #3 poslato: April 01, 2007, 04:17:39 posle podne »
ima li kakvih rezultata?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže bodymaker

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #4 poslato: April 01, 2007, 06:47:34 posle podne »
ima li kakvih rezultata?

Hrvatski predstavnici Marko Igrc i Ivan Brguljan poraženi su na sinoćnjoj priredbi "Memorijal Gidra Stojanović" u Beogradu.

Igrc je u poprilično monotonoj borbi na bodove poražen od najboljeg srpskog borca Miodraga Petkovića , dok su s druge strane Brguljan i Lajhner odradili najuzbudljivi meč večeri. Nažalost, na kraju je sudačkom odlukom slavio Mark Lajhner .

Rezultati:

Dušan Džakić (CDS) - Sreten Miletić (Beograd)
Pobjednik : Miletić - 1R TKO

Dragan Tešanović (CDS Beograd) - Bojan Vojnović (JJ Family Novi Sad)
Pobjednik : Tešanović - 1R TKO

Bojan Spalević vs Dragoljub Jocović
Pobjednik : Jocović - 2R

Ilija Lončar (MMA Fight Centar Kula) - Slavoljub Lazić (Street Fight, Aleksinac)
Pobjednik : Lončar - 1R TKO

Dragutin Milošević (CDS Beograd) - Goran Borišić (Judo, Čačak)
Pobjednik : Milošević - 1R TKO

Mario Milosavljević (JJ Family Novi Sad) - Vladimir Vučković
Pobjednik : Milosavljević - 3R TKO

Mark Lajhner (CDS Beograd) - Ivan Brguljan (Hrvatska)
Pobjednik : Lajhner - bodovi

Saša Lazić (Serbian Vale Tudo Team) - Goce Candovski (Makedonija)
Pobjednik : Candovski - heel hook

Miodrag "Pele" Petković (Pele Beograd) - Marko Igrc (UFK "Ban" Zagreb)
Pobjednik : Petković - bodovi

http://www.profightstore.com/content.asp?mode=news&action=details&ID=1938

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #5 poslato: April 01, 2007, 09:27:57 posle podne »
mogu reci da je gidrun memorijal bio fenomenalan.imo sam tu privilegiju da sudim 2 meca,pored kojih su i ostale borbe bile super.izuzev petkoviceve borbe koja je bila monotona i  u 5 rundi.

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #6 poslato: April 02, 2007, 08:45:46 pre podne »
jeste bio ok sto se tice boraca ali je organizacija NULA
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže Apolon

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • pwr
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #7 poslato: April 02, 2007, 10:51:32 posle podne »
sve su borbe bile ok osim peletove.
zasto?
zato sto je trajalo 5 rundi, maltene bez kontakta osim u petoj rundi kad je bio parter nekoliko minuta.
mnogo vise sam ocekivao od te borbe kao i vecina prisutnih.
respect za peleta.
pitanje za momka gore koji je rekao da je sudio 2 meca te veceri:
1. da li si ti bio sekretar u czv "delije"?
2. voleo bih da budem sudija serbian ufc, kako, gde, ...
ako mozes javi mi se na pm
unapred zahvalan
dejan kv ex delija

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #8 poslato: April 03, 2007, 01:54:53 pre podne »
nisam bio sekretar czv delije,a ne znam koje su ti kvalifikacije.jesi sta trenirao ? koliko se razumes? za mene znaju da dobro poznajem pa sam dobio poziv..pozdrav

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #9 poslato: April 03, 2007, 04:38:57 pre podne »
borbe su stvarno bile dobre..moj drugar beli-dragutin milosevic,vezba samnom u teretani,za samo 2meca u ultimatu,pokazao je da je dobar borac.oba meca je dobio,inace on je odlican bokser,takodje kum je goranu ivanovicu -francuzu koji je predsednik bodi bilding saveza..

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #10 poslato: April 04, 2007, 12:36:33 posle podne »
sto se tice gidrinog memorijala napokon da se moze reci da je publika gledala dobre meceve,sto se tice sudjenja momak koji je sudio dva meca uplasio se kao da ce se on boriti mislim da je to velika gerska orgnozatora sto dozvoljava onakvim amaterima da sude u mecu momak koji je izgubio u 4 ili 5-om mecu od Loncara sudija je bio uspanicen nije znao sta da radi prekine borbu pa posle zeli da je nastavi to jr bila katastrofa.

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #11 poslato: April 05, 2007, 05:16:46 pre podne »
MR.PERFEKT,VOLEO BIH DA DODJES U ULOGU SUDIJE I DA VIDIS KOLIKA JE TU ODGOVORNOST.DALEKO OD TOGA DA SAM AMATER,CEO ZIVOT SAM U SPORTU,SAMPION SAM U KIK BOKSU DO 71 KG. 2005 SAM OSVOJIO TROFEJ BEOGRADA,NEMAM PORAZA DO SADA,POSEDUJEM KOLEKCIJU OD PREKO 100DVD BORBI UFC,K1,PRIDE TAKO DA NE BIH REKAO BAS DA SE NE RAZUMEM..NIJE MI BILO SVE JEDNO,ALI SVAKI POICETAK JE TEZAK. PRVI MEC KOJI SAM SUDIO JE BIO OK.NIKO NIJE NI VIDEO DA JE SPALEVIC LUPIO DA PREDA SEM NA SNIMKU.,A STO SE DRUGOG TICE LONCAROV PROTIVNIK JE DOBIO 5,6 UDARACA BACIO JE GUMU I LEGO U KORNJACU SA RUKAMA IZA GLAVE I TAPNUO.KADA SAM PREKINUO ONDA SE POBUNIO ZASTO PREKIDAM.PRIHVATAM TVOJU KRITIKU,ALI DA SAM AMATER TO NE PRIHVATAM.
POZDRAV

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #12 poslato: April 05, 2007, 11:09:52 pre podne »
Nemoj da se ljutis,vidim da si nenormalno veliki kompleks govoris mi o svojim uspesim kao da to ima neke veze sa sudjenjem,na zapadu postoje skole u kojima se polaze za sudiju i posle izlaska na sudjenje nema panike gledanja u zapisnicki sto i ostalo ti si u ringu ili u oktagonu gazda samo se ti pitas i niko drugi i kada nesto odlucis iza toga stojis dali si pogresio ili ne to je nebitno,posle tvoje odluke nema govorkanja takmicaru hajde da nastavis da bi spasio svoje dupe od strane drugih.Ne prozivam te drago mi je sto si se javio.Sledeci put kada izadjes da sudis promeni malo facu nema osmeha i straha tvoja rec je zadnja.SRECNO

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #13 poslato: April 05, 2007, 07:18:24 posle podne »
gledao sam na sos reprizu i zaista izgledam uzbudjeno nema sta ne poricem uopste,a kompleks nisam stvarno to sam ti napisao da znas da nisu stavili nekoga sa ulice da sudi,ipak poznajem pravila,imam neko iskustvo tako da sam zbog toga to napisao.probio sam led ovoga puta ,a posle tog meca nisam ni zeleo vise da sudim.ne znam dalli si video koliko je loncarov protivnik primio udaraca nije se nesto branio . i kad je pao ja sam prekinuo i tu je trebalo da bvude kraj.nista da mu se ne obracam,nego se on bunio sto sam prekinuo i tu je ispalo tako.jebiga  bice bolje.moras da znas da tu ima i malo foliranja.nije lako ni tim momcima unutra.verovatno se nisi borio nego samo bildujes pa ne znas,ali ono je druze pakao.kako pucaju kosti .svaka im cast

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Memorijal Miodrag Gidra Stojanović
« Odgovor #14 poslato: April 05, 2007, 08:19:37 posle podne »
Biti sudija u kavezu je izuzetno odgovorno, jer cesto reakcijom sudije se borac "spasi" tezih povreda, koliko god nepopularno bilo mislim da je bolje prekinuti borbu nego li dozvoliti stvari kao u mecu Sylvia - Mir (tj dozvoliti da Sylvia izadje iz meca sa slomljenom rukom) a da ne govorimo do kakvih jos povreda moze doci, tako da je nas kolega Fatalnik sigurno imao izuzetno tezak i nezahvalan zadatak...

@fatalnik

Ako ces nastaviti sa sudjenjem sigurno ce ti ovi mecevi znaciti puno na polju iskustva, jbg Big John McCarthy nije rodjen naucen vec je najbolji sudija zato sto je sudio stotine UFC&co meceva, pa vjerujem da ce i tvoje sudjene biti iz priredbe u priredbu sve bolje a na tvoju stranu ide i to sto si i sam takmicar a to ce ti sigurno mnooogo pomoci u donosenju pravih i pravovremenih odluka!
Zato nema mjesta velikom nezadovoljstvu! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me