Septembar 21, 2024, 11:29:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: FLEX THIS DAYS  (Pročitano 8030 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: FLEX THIS DAYS
« Odgovor #15 poslato: Maj 10, 2006, 10:46:29 pre podne »
kako gde su nestala , pa covek nemoze da trenira ljudski , a sigurno zbog oboljenja bubrega ne moze ni da ima visoko proteinsku ishranu , tako da lako  izgubi misice

Van mreže loki

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Re: FLEX THIS DAYS
« Odgovor #16 poslato: Maj 10, 2006, 10:51:02 pre podne »
ma sve  je to ok nekazem ja nista samo mi je jadno to sto nakon nekog vremena treniranja ako obolis ode sve u ......... i cemuonda sav taj trud

Van mreže Top_Bodz

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Re: FLEX THIS DAYS
« Odgovor #17 poslato: Maj 10, 2006, 11:48:56 pre podne »
Da! najbolje da ti neko da ugovor da potpises, da sve sto izgradis nikad neces izgubiti, cak i ako se daleko bilo razbolis,pa tek onda se isplati trenirati...U pravu si! ne treba ni ulagati trud...

Van mreže loki

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Re: FLEX THIS DAYS
« Odgovor #18 poslato: Maj 10, 2006, 12:03:48 posle podne »
Da! najbolje da ti neko da ugovor da potpises, da sve sto izgradis nikad neces izgubiti, cak i ako se daleko bilo razbolis,pa tek onda se isplati trenirati...U pravu si! ne treba ni ulagati trud...
pokazi mi samo di sam ti reko da se ne treba trudit, reko sam samo daje tolki trud otiso u k....

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Re: FLEX THIS DAYS
« Odgovor #19 poslato: Maj 10, 2006, 12:54:50 posle podne »
Flex tvrdi da su mu Weideri poslali ugovor o raskidu sponzorstva dok je lezao u bolnici sa povrijedjenom kicmom tj lomom u vratu, zavrsio je u bolnici jer je imao udes sa kolima gdje je vozio 160 mph, tako da nije ni on bas cvjecka...

Medjutim covjek se iste godine vratio i pobijedio na Ironmanu i South beach pro show, a bio drugi na ASC, potom se opet vratio Weiderima i trazio da nastave saradnju, ali oni su smatrali da nije postigao to sto su ocekivali od njega, tako da su mu dali ugovor koji je imao cetvrtinu vrijednosti onog prvog...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me