Septembar 20, 2024, 04:50:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: DEFINICIJA  (Pročitano 16268 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #30 poslato: Mart 05, 2006, 07:32:59 pre podne »
ja sam ti pobirsao poruke.....

kao sto sam ti rekao.....

1.poceo si da vrejdas i rekao da smo svi ovakvi jel gutamo tablete....toliko o tome.....necu da lej da ulazim u raspravu sa tobom..

2.kada budes pisao o svoijm treninzima kao i svi drugi onda ti neiko nece brisati postove...

3.ako vec hoces nekome nesto da dokazes,ond adokazi sa cinjenicama a ne sa teroijma...ili pisi o njima dok ih ne sporvdes u praksu....

a za buducnost foruma ti nemoj brinuti....

Van mreže redScorpion69

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #31 poslato: Mart 05, 2006, 07:40:26 pre podne »
prvo, ja nisam nikoga vredjao, nego iznosio suvu istinu - i to sam rekao samo o tebi a nikog drugog nisam spomenuo. Ako je neko Dzek da radi 'roids ona zasto je toliki taboo kad ih ja spomenem da ih radis? Sta to kao nije istina? Nezaboravi da si ti prozvao mene, ne obrnuto
Ja sam ti dao primer mog treninga u onom dugackom postu, njega si barem mogao da ostavis da ljudi nauce i nesto korisno, a ne ko masine da traze programe od drugih.
Meni apsolutno, ni u jednom trenutku , nije bila namera da se na ovom sajtu dokazujem, ja nemam 15 godina. Ja se dokazujem na druge nacine.
Cinjenice jesu teorije btw, a iza sebe imam dovoljno iskustva i prakse da znam o cemu pricam.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #32 poslato: Mart 05, 2006, 07:43:03 pre podne »
dobro dosta svadje
da se vratimo na temu
redScorpion69 da li si tabata sa bucicama ?

Van mreže redScorpion69

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #33 poslato: Mart 05, 2006, 07:48:52 pre podne »
malopre sam ti odgovorio

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #34 poslato: Mart 05, 2006, 07:49:37 pre podne »
Citat: redScorpion69
prvo, ja nisam nikoga vredjao, nego iznosio suvu istinu - i to sam rekao samo o tebi a nikog drugog nisam spomenuo. Ako je neko Dzek da radi 'roids ona zasto je toliki taboo kad ih ja spomenem da ih radis? Sta to kao nije istina? Nezaboravi da si ti prozvao mene, ne obrnuto
Ja sam ti dao primer mog treninga u onom dugackom postu, njega si barem mogao da ostavis da ljudi nauce i nesto korisno, a ne ko masine da traze programe od drugih.
Meni apsolutno, ni u jednom trenutku , nije bila namera da se na ovom sajtu dokazujem, ja nemam 15 godina. Ja se dokazujem na druge nacine.
Cinjenice jesu teorije btw, a iza sebe imam dovoljno iskustva i prakse da znam o cemu pricam.
...

ti da si procitao forum onda bi i video da ja nigde nisam nikad krio da korsitim aas...a to sto ti ne citas nego si odmah zajunio na jednu temu i dokazujes neke stvari to je tvoj problem..

to sto ti nemas 15 godina to je odlicno,ali je i dokaz jos nekih stvari...

to sto ti nazivas nekoga dzek ili ne...jebiga..opet na isto ides.....momak..ti ocigledno iams nekih problema...i ja sam ti lepo rekao..

ako hoces savetovati i pisti treninga,onda pisi a ako si dosao ovde da lecis frustracije ...pa pa.....

to sto ti akzes da nisi dosao da se doakzujes na sajt to je lepo do tebe....

ali cemu onda ovolike frustrcije i krivljenje aas konretno mene kako se ja nabadam i zbog toga sam veliki a ti si mali i lep jel ih ne koristis....

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #35 poslato: Mart 05, 2006, 07:51:52 pre podne »
ajde dosta svadje


redScorpion69 ja nisam video gde si odgovorio , vidim za front squat a ne i za ovo , jedino ako pedjos nije obrisao

Van mreže redScorpion69

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #36 poslato: Mart 05, 2006, 07:52:56 pre podne »
frustracije? ja sam veoma stalozen covek. Ali nije posteno da se trudim da iskreno napisem post sat vremena da bi ga ti obrisao.

Neka ostane na ovome, idemo dalje.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #37 poslato: Mart 05, 2006, 07:53:57 pre podne »
i jos jedna stvar.....u svom dugackom trengu ako mogu da ga nazovem tvojim si direktno provao mene i moj trening....zbog toga sam odgovrio..inace..bas me zabole za ovakve treninge...

ljkudi netraze kao masine ...jel ti stvarno mislis da onda svi drugi vrhusnki b.b idu po savete recimo konkretno kod MILOSA,nadam se da znas ko je on,pa tako recimo npr milos uvek i za svako takmicnje ima po 4-5 ljudi sa kojima radi....

da verovatno su svi oni budale i gomila drguih koji idu kod chad niccolasa ili kod charlasa p...itd itd itd....kada sve to imaju na t-nation com???

verovatno su svi budale.....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #38 poslato: Mart 05, 2006, 07:57:11 pre podne »
Citat: redScorpion69
frustracije? ja sam veoma stalozen covek. Ali nije posteno da se trudim da iskreno napisem post sat vremena da bi ga ti obrisao.

Neka ostane na ovome, idemo dalje.
..gle stari......obirsao sam jedan psoto o kojem necu..necu ni da ga psominjem i tamo si dosta rekao o tome sta konkretno mislis o meni i o svemu...

ja sam ti jos jednom rekao...ako hoces..davaj savete radi sto god hoces...ali ako nemas neki konretan dokaz kada napadas nekoga ili ensto onda nemoj to ni da pocnjes.....

samo se seti kako si poceo...

i da ja stojim iza tvrdnje da mnogi su prsli u power ligftere jer nemaju jaja da stegnu do akrja da drze dijete i  da 100% sam u rpavu da je lakse raditi 4 ponavlnja nego 12....probaj pa ces videto.

Van mreže redScorpion69

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #39 poslato: Mart 05, 2006, 07:58:32 pre podne »
Mislim da me nisi razumeo, ljudi treba da znaju zasto rade to sto rade.., zar ne?
I daj bre prstani da se sazaljevas pa niko nije napao tvojte treninge i to sto ti radis. Pa ti si taj koji je rekao da onaj ko radi 4 do 6 repeticija nema jaja haha

ok nevermind mozemo do sutra

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #40 poslato: Mart 05, 2006, 08:01:41 pre podne »
o kakvom ti sazaljvanju govirs.....???...

stvarno mi nisi jasan....da ja tvrdim da taj koji radi 4-6 repetijca kako ih ti zoves nema jaja jel je lakse uraditi 4-6 nego 12-15....da ja sam taj koji je to rekao i to ti govrim iz prakse jer svaki dan vidjam gomile pacenika koji se odluce da ideu na tzv bench press takmicnje..samo enznam kome sta dokazuje sa tim i takvim..nije ni bitno...

i opet pocinjes da kenjas....OVO NISU MOJI TRENINZI SEFE...ALOOO....ALOOOO.....TO SU TRENINZI KOJI SU DONELI REZULATET 100 000 LJKUDI I VEZBACA.....

PA JA OVO NE MOGU DA VERUJEM...NE MOGU DA VERUJEM...ti si kralj....

Van mreže redScorpion69

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #41 poslato: Mart 05, 2006, 08:04:49 pre podne »
pa dobro koga ti zezas? haha, ali ozbiljno sada te pitam? kako mozes da lupis takvu glupost i da ostanes ziv pojma nemam....

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #42 poslato: Mart 05, 2006, 08:05:49 pre podne »
ap vidis kako zavodim red hahahahah , ma samo prestanite da se svadjate , on ima jednu pricu ti pedja imas drugu pricu , niko ne treba drugog da vredja  , samo civilizovano , a otisli ste daleko od teme pa onda kada neko hoce da pogleda sta da radi za definiciju mora da cita i ovo a mene bas zanima sta da radim za definiciju

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #43 poslato: Mart 05, 2006, 08:06:42 pre podne »
Citat: redScorpion69
pa dobro koga ti zezas? haha, ali ozbiljno sada te pitam? kako mozes da lupis takvu glupost i da ostanes ziv pojma nemam....
......ja ti ozbiljno kazem......o kakvoj ti gluposti govris???

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #44 poslato: Mart 05, 2006, 08:09:53 pre podne »
makar si se pedja vratio , nije te bilo ovih dana


a tu je i redScorpion69 koji je moja skola  

i da se ne svadjate sve bi mi bilo super