Septembar 22, 2024, 01:29:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Jer ok naposim?  (Pročitano 59850 puta)

Van mreže Bokser

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #60 poslato: Maj 20, 2007, 05:12:34 posle podne »
A jel ovaj Naposim OK? Koristim ga vec nekih 17-18 dana u kombinaciji sa Omndardenom, nisam nishta osetio od povecanja snage ili mase, kao da ga i ne koristim... Sumnjiv mi je bio od prvog dana jer nije bio u kutiji, vec uvezan gumicom slichno kao i ovaj:

Evo i slika:



Uzeo sam 200 Naposima i 6 ampula Omnadrena. Omnadren idem 1x nedeljno, a Naposim 3-5-7-0-7-5-3.
Fotke Omnadrena kachim chim ga uslikam...

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #61 poslato: Maj 20, 2007, 05:25:26 posle podne »
Pa za taj pricam, ja sam ga pio do prekjuce(6-7dana) i batalio. Sad uzimam onaj sa natpisom metandienona(postavio sam fotke na pocetku teme), danas mi je drugi dan pa cu da javim rezultate, ali sigurno je pravi...

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #62 poslato: Maj 20, 2007, 05:27:54 posle podne »
Provalio sam zasto su 2 razlicita natpisa-
Na prednjoj strani kutije ispod imena Naposim pise metandienonum, ali sa strane kutije(postavicu sliku kasnije) pise da svaka tableta sadrzi 5mg metandienona! Zato na blisteru pise metandienona...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #63 poslato: Maj 20, 2007, 05:28:27 posle podne »
a vjerovatno je fake cim ne radi.
i sa metanom se ne rade te piramide a omnadren se uzima minimalno tj. optimalno za pocetnika 2 sedmicno ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #64 poslato: Maj 20, 2007, 05:40:11 posle podne »
ima caka i kod exp datuma ne znam koji su fake.kod mene je 042009 pa cemo da vidimo trebao bih sutra poceti.

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #65 poslato: Maj 20, 2007, 07:31:33 posle podne »
boxer:
ako pogledas pozadinu blistera sa ove slike sto si skinuo sa neta vidjeces da je tvoj blister puno grublji pogotovo ove rupice koje su izrazene i na natpisima NAPOSIM,TERAPIA itd pogledao sam i kod sebe kod mene je glatka pozadina blistera.mozda je ovo smjesno sto sam ja primjetio ali eto moze mozda i nesto da znaci.
citao sam na njemackom forumu nekom da treba probati tabletu da se istopi na jeziku prvo mora biti slatka malo i onda gorka.ne mogu vise ni gledati slike nit citati u svakom slucaju cu krenuti sa ovim mojim sto imam pa cu vidjeti radil ili ne.pozdrav

Van mreže Bokser

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #66 poslato: Maj 20, 2007, 09:25:00 posle podne »
Citat
ima caka i kod exp datuma ne znam koji su fake....
Da, vidjao sam po netu da treba da ima neka crtica izmedju meseca i godine na pakovanju, to kod mene nema...

Naposim je onda 100% FAKEchina...
Evo slika i Omnadrena, jel mozda i on fake:




« Poslednja izmena: Maj 20, 2007, 09:29:06 posle podne Bokser »

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #67 poslato: Maj 20, 2007, 09:55:39 posle podne »
nema ni kod mene crtica a imas na tom istom forumu gdje ima ova slika da kod nekih nema crtica ali radi to mi je potvrdilo jos par ljudi.

Van mreže gavranac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 309
  • Veoma gladan
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #68 poslato: Maj 20, 2007, 11:02:02 posle podne »
Posle koliko vremena bi trebali da se primete rezultati od Naposima? Odnosno, da li je dve nedelje dovoljno?
Bolje ispasti glup, nego iz autobusa.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #69 poslato: Maj 21, 2007, 01:18:47 pre podne »
Posle koliko vremena bi trebali da se primete rezultati od Naposima? Odnosno, da li je dve nedelje dovoljno?

Trebalo bi neki pomaci da se vide u tom periodu,i u snazi i masi,ako je sve OK
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #70 poslato: Maj 21, 2007, 01:43:57 pre podne »
a mora li bas svaki put taj naposim ili ruski metan jbg? pa nema sanse vise orginal da se nadje sve je preplavljeno kanalizacijom. stoga bi preporucio da se malo preceslja pa mozda se i nadje neki BD, Thai ili LA Pharma...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #71 poslato: Maj 21, 2007, 10:00:28 pre podne »
a mora li bas svaki put taj naposim ili ruski metan jbg? pa nema sanse vise orginal da se nadje sve je preplavljeno kanalizacijom. stoga bi preporucio da se malo preceslja pa mozda se i nadje neki BD, Thai ili LA Pharma...
poptuno si upravu

Van mreže Bokser

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #72 poslato: Maj 21, 2007, 01:08:48 posle podne »
Citat
Citat: gavranac  Maj 20, 2007, 11:02:02 pm
Posle koliko vremena bi trebali da se primete rezultati od Naposima? Odnosno, da li je dve nedelje dovoljno?


Trebalo bi neki pomaci da se vide u tom periodu,i u snazi i masi,ako je sve OK

A ja ga koristim vec skoro tri nedelje i nisam osetio bash nikakve napretke, a ni posledice... Je l` postoji mogucnost da je ipak naposim OR samo da kod mene ne deluje odmah, vec da proradi posle odredjenog vremena?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #73 poslato: Maj 21, 2007, 01:58:41 posle podne »
Citat
Citat: gavranac  Maj 20, 2007, 11:02:02 pm
Posle koliko vremena bi trebali da se primete rezultati od Naposima? Odnosno, da li je dve nedelje dovoljno?


Trebalo bi neki pomaci da se vide u tom periodu,i u snazi i masi,ako je sve OK

A ja ga koristim vec skoro tri nedelje i nisam osetio bash nikakve napretke, a ni posledice... Je l` postoji mogucnost da je ipak naposim OR samo da kod mene ne deluje odmah, vec da proradi posle odredjenog vremena?

Probably fake :(
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Limes

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Jer ok naposim?
« Odgovor #74 poslato: Maj 21, 2007, 04:30:24 posle podne »
ljudi jel moze neko da mi kaze kako naposim (metandienonum, 5mg) moze da steti? Jel moze da utice mozda da ostanes sterilan i tako to? Hvala!