Oktobar 01, 2024, 05:44:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: MISKO LEGS  (Pročitano 9160 puta)

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
MISKO LEGS
« poslato: Januar 20, 2006, 07:00:36 posle podne »
NO COMENT

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #1 poslato: Januar 20, 2006, 07:11:50 posle podne »
:eggface:

uhhhhh... svaka cast.
Da li je to novija slika ili..??

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #2 poslato: Januar 20, 2006, 07:14:40 posle podne »
sliku sam smanjio fudo...!!!

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #3 poslato: Januar 20, 2006, 07:19:08 posle podne »
SLIKA JE OD 16.1.2006...sorry zbog velicine,hvala fundo

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #4 poslato: Januar 20, 2006, 07:25:24 posle podne »
Covek je stvarno fenomenalan

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #5 poslato: Januar 20, 2006, 07:34:21 posle podne »
extremno dobro izgleda.jel ima i gornji deo nesto novije kao ovo?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #6 poslato: Januar 22, 2006, 07:45:11 pre podne »
Slika je sa prvog treninga za noge ove nedelje...Danas sam po treci put trenirao noge (u Sakramentu sa Kris Dimom) a u ponedeljak cu i cetvrti put u razmaku od 8 dana!!!

Sve "moje taknicare" moram motivisati tako sto ja prvo uradim vezbu - i onda oni ne mogu da prigovaraju kako je to tesko (ili nemoguce) uraditi...

Inace na slici su mi noge "prepumpane" tako da se ne vidi separacija ili definicija...

Zbog opekotina 4-og stepena (na snimanju filma) -dve godine ne mogu da izlazim na sunce - tako da sam beo "kao duh" - i zbog toga mi se ne slika...
Za potrebe filma (prosle godine) trebao sam da izgubim malo misicne mase - da bi bio odgovarajuceg izgleda za moju ulogu...ali nakon zavrsetka snimanja vratio sam se mom normalnom treningu/zivotu/izgledu...
Da li sam u formi?
U decembru sam se prijavio za Arnold Klasik...znaci da sam verovao da u roku od tri meseca mogu biti u takmicarskoj formi...(Nazalost - Arnold me nije ovoga puta pozvao...)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #7 poslato: Januar 22, 2006, 10:52:35 pre podne »
Citat: Milos_Sarcev
...(Nazalost - Arnold me nije ovoga puta pozvao...)


 :(  :(  :(  :(  neki sukob ili je nesto drugo u pitanju???nije mi jasno,valjda mu je u interesu da pozove nekog ko je toliko postigao u ovom sportu,a nije ga bilo neko vreme,tako bi takmicenje ucinio zanimljivijim a takmicare motivisanijim da pobede starog lava :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #8 poslato: Januar 22, 2006, 10:55:24 pre podne »
zaboravih da te pitam-kakav film je u pitanju???
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #9 poslato: Januar 22, 2006, 12:26:52 posle podne »
Citat: sasacg
zaboravih da te pitam-kakav film je u pitanju???
...WHEN THE SHADOWS DIE :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #10 poslato: Januar 22, 2006, 04:22:44 posle podne »
Citat: sasacg
Citat: Milos_Sarcev
...(Nazalost - Arnold me nije ovoga puta pozvao...)


Zato ga je bog kaznio pa se slomio sa motora prosle sedmice
Facu je razbio a Governer a ni vozacke nema :D  :D  :D  :D
Ja ga obozavam ali je svarno smesno to bilo videti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #11 poslato: Januar 22, 2006, 05:38:40 posle podne »
hahhahahha..NICE LIPS

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #12 poslato: Januar 22, 2006, 05:54:49 posle podne »
Citat: sasacg
Citat: Milos_Sarcev
...(Nazalost - Arnold me nije ovoga puta pozvao...)


 :(  :(  :(  :(  neki sukob ili je nesto drugo u pitanju???nije mi jasno,valjda mu je u interesu da pozove nekog ko je toliko postigao u ovom sportu,a nije ga bilo neko vreme,tako bi takmicenje ucinio zanimljivijim a takmicare motivisanijim da pobede starog lava :D


Ja sam uvek imao dobar odnos sa Arnoldom...
Uvek me je pozivao na takmicanje i ja sam se dva puta tome odazvao (1992 i 1999)...
Bio sam i na nekom snimanju sa njim na Venice Beach-u, licno je za mene pitao da se slikam za njegovu Enciklopediju (za sta mi je poslao personalno pismo i CEK u znak zhvalnosti - koji ja nisam ni ocekivao).

U Los Andjelesu me je jos jednom sreo i pitao dosta pitanja o Jugoslaviji, Srbiji i ratu....
Sve je bilo u redu dok pretprosle godine (2004) DEA (Drug Enforcement Agency) nije poslala gomilu agenata u Kolumbus Ohajo na njegovo takmicenje ARNOLD KLASIK - i napravila pravi skandal.
Sve novine su o tome pisale, televizija...a Arnold i njegov partner Dzim Lorimer su morali dati izjave...
Problem je u tome da su agenti pitali za mene - i ispitivali sve bildere o meni! Trazili su informaciju koja bi mene povezala sa distribucijom i preprodajom anabolickih steroida!
Mnogi su pozvani da daju testimoniju u Ajovu (Titus, Flex, Roni, Naser, Richard, Chad Nichols, Melvin....itd)
Kao sto znate - Americka vlada me je istrazivala i ispitivala uzduz i popreko - i nakon skoro trogodisnje afere - nisu NISTA mogli naci sto bi me povezalo za bilo kakvu distribuciju!
Jedan jedini slucaj i jedna prodata ampula ili pilula me je mogla kostati zatvora - jer sam za njih bio "zeljena osoba" (povezan sa Balko laboratorijom...trener mnogin svetskih zvezda, sportista i profesionalnih bildera). Da sam BILO sta uradio - sigurno je da se nikako ne bih izvukao. Najveca Federalna Agencija me je istrazivala, pretrazila moju kucu, ispitala sve prijatelje, komsije i poznanike.
Kuca i teretana su mi bili non-stop pod kontrolom (Pedja Vuckovic je o tome upoznat - nekim fotografijama na kojima je i on bio u 2 ujutru ispred moje kuce sa Beri Kabovom...).
Svi moji prijatelji i neprijatelji iz sporta su bili intervjuisani i dan im je imunitet - da priznaju i da su oni nesto uradili vlada im nebi NISTA - samo da im oni kazu neku informaciju o meni kako bi me mogli uhapsiti!
Cak ni moji neprijatelji nisu mogli naci ni jedan slucaj...iako su neki nagovestavali da su oni nesto culi...ali nemaju dokaza...

Posto o tome NEZELIM da pricam - jer time samo otvaram dalju diskusiju - zavrsicu da ja nikada nisam NI POMISLIO da distributujem niti najmanju kolicinu NIKAKVIH nedozvoljenih sretstava...a kako to u zivotu ide - upravo su mene uhvatili da od mene naprave "primer".
Nakon velikog skandala sa steroidima i cele Americke javnosti (ukljucujuci predsednika Busa, guvernara Svarcenegera...i ostalih) takodje svih vrhunskih sportova (americki futbal, atletika, hokej, bejzbol...itd) - steroidi su postali DRZAVNI NEPRIJATELJ BROJ JEDAN!

U mom slucaju - svi su shvatili da su gledali na pogresnog coveka...ali su milioni dolara potroseni (na istragu) i to je ono sto njima najvise smeta.
Ja nikad nisam ni krio da uzimam steroide...to sam i agentima, i advokatima i svima ostalima rekao...ALI JEDNA JE STVAR UZIMATI a druga je biti optuzen na prodaju!

No, da se vratim ZASTO ja nisam pozvan - nadam se da vidite logiku po svemu sto se dogodilo.
Da li bi Arnold i Dzim voleli da imaju taj rizik da im pozvan takmicar OPET bude jedan od "pozeljnih" za federalne agente?

Ipak, odredjeni ljudi povezani u vrhu naseg sporta su mi rekli da nekako Arnold i Dzim nisu ni dobili informaciju da sam ja zeleo da se takmicim...ali to je kompletno druga prica...

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #13 poslato: Januar 22, 2006, 06:02:16 posle podne »
Citat: Milos_Sarcev
Citat: sasacg
Citat: Milos_Sarcev
...(Nazalost - Arnold me nije ovoga puta pozvao...)


 :(  :(  :(  :(  neki sukob ili je nesto drugo u pitanju???nije mi jasno,valjda mu je u interesu da pozove nekog ko je toliko postigao u ovom sportu,a nije ga bilo neko vreme,tako bi takmicenje ucinio zanimljivijim a takmicare motivisanijim da pobede starog lava :D


Ja sam uvek imao dobar odnos sa Arnoldom...
Uvek me je pozivao na takmicanje i ja sam se dva puta tome odazvao (1992 i 1999)...
Bio sam i na nekom snimanju sa njim na Venice Beach-u, licno je za mene pitao da se slikam za njegovu Enciklopediju (za sta mi je poslao personalno pismo i CEK u znak zhvalnosti - koji ja nisam ni ocekivao).

U Los Andjelesu me je jos jednom sreo i pitao dosta pitanja o Jugoslaviji, Srbiji i ratu....
Sve je bilo u redu dok pretprosle godine (2004) DEA (Drug Enforcement Agency) nije poslala gomilu agenata u Kolumbus Ohajo na njegovo takmicenje ARNOLD KLASIK - i napravila pravi skandal.
Sve novine su o tome pisale, televizija...a Arnold i njegov partner Dzim Lorimer su morali dati izjave...
Problem je u tome da su agenti pitali za mene - i ispitivali sve bildere o meni! Trazili su informaciju koja bi mene povezala sa distribucijom i preprodajom anabolickih steroida!
Mnogi su pozvani da daju testimoniju u Ajovu (Titus, Flex, Roni, Naser, Richard, Chad Nichols, Melvin....itd)
Kao sto znate - Americka vlada me je istrazivala i ispitivala uzduz i popreko - i nakon skoro trogodisnje afere - nisu NISTA mogli naci sto bi me povezalo za bilo kakvu distribuciju!
Jedan jedini slucaj i jedna ampula i pilula me je mogla kostati zatvora - jer sam za njih bio "zeljena osoba" (povezan sa Balko laboratorijom...trener mnogin svetskih zvezda, sportista i profesionalnih bildera).
Posto o tome NEZELIM da pricam - jer time samo otvaram dalju diskusiju - zavrsicu da ja nikada nisam NI POMISLIO a kamoli uradio da distributujem niti najmanju kolicinu NIKAKVIH nedozvoljenih sretstava...a kako to u zivotu ide - upravo su mene uhvatili da od mene naprave "primer".
Nakon velikog skandala sa steroidima i cele Americke javnosti (ukljucujuci predsednika Busa, guvernara Svarcenegera...i ostalih) takodje svih vrhunskih sportova (americki futbal, atletika, hokej, bejzbol...itd) - steroidi su postali NEPRIJATELJ BROJ JEDAN!

U mom slucaju - svi su shvatili da su gledali na pogresnog coveka...ali su milioni dolara potroseni (na istragu) i to je ono sto njima najvise smeta.
Ja nikad nisam ni krio da uzimam steroide...to sam i agentima, i advokatima i svima ostalima rekao...ALI JEDNA JE STVAR UZIMATI a druga je biti optuzen na prodaju!

No, da se vratim ZASTO ja nisam pozvan - nadam se da vidite logiku po svemu sto se dogodilo.
Da li bi Arnold i Dzim voleli da imaju taj rizik da im pozvan takmicar OPET bude jedan od "pozeljnih" za federalne agente?

Ipak, odredjeni ljudi povezani u vrhu naseg sporta su mi rekli da nekako Arnold i Dzim nisu ni dobili informaciju da sam ja zeleo da se takmicim...ali to je kompletno druga prica...



MIlose zna citao sam nesto o tome u Americkim novinama ali mije ni bitno
Ti najbolje znas Americku politiku i kako Americki sistem radi
To si najbolje rekao kad se navale na nekoga potrose milione a ne nadzu nista
Sve je to politika

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: MISKO LEGS
« Odgovor #14 poslato: Januar 22, 2006, 06:05:38 posle podne »
uffff...milose.....svaka cast na ovako iskrenom tekstu.....stvarno bilo kakav komenatr na to i takav razlog tvog ne pozivanja na takmicnje je bedarija...zalosno....

ali..ima boga...