Septembar 29, 2024, 01:18:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Problemi s roditeljima oko whey-a  (Pročitano 9616 puta)

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Problemi s roditeljima oko whey-a
« poslato: Februar 23, 2007, 11:03:49 pre podne »
Znaci sakrivao sam whey jer mi roditelji nisu dali da pijem pokusavao sam im na razne nacine objasniti
ali nije islo i tako ja kupim i sakrijem,i evo sad su mi nasli whey,i oce da mi zabrane i teretanu i prehranu sve... :( :x
Rekli su ici cemo kod doktora i ako on kaze da nije stetno moci cu uzimat...A ja znam uglavnom sta me ceka,jer znate kakvi su
doktori,jer je ovaj jedan momak isto isao kod njega ...e ovo je govorio tome momku

"Uglavnom od onih proteina sto ih mi uzimamo, stvara se nesto u nama nakva ko "bomba" dusicna ja mislim tako nesto"
"Doktor je pricao o crvenim misicma i bjelim misicma... Kako ovi misici (dobiveni proteinima) nemogu bit korisni, ustvari oni tjelu predstavljaju teret...
Takdjer je rekao kako gimnastika, razvije jako dobro misice, dobiju fin oblik i pravi su, nisu napuhani...
Takodje je spomenu nekog svog prijatelja, iz sarajeva koji je takodjer doktor sportske medicine, bavio se BB-om i nakon odredjenog vrmena dobio "giht" (bolest)... "   :x :x

Ponijet cu ja studije i dokaze ali koce znat sta ce biti...
Ima te li vi ikakvih prijedloga jer stvarno ne znam kako cu dokazat,           ja VS doktor

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #1 poslato: Februar 23, 2007, 11:24:42 pre podne »
kad ti mama bude pravila kolace krisom joj prospi malo wheya u kolac,pa kad budete zajedno jeli kolac reci joj " vidis mama da ne boli stomak od proteina,"

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2007, 11:50:39 pre podne »
Kaži ti lepo doktoru da ako mu je stvarno stalo do tvog zdravlja, kaže tvojim roditeljima da whey nije opasan, jer ćeš u protivnom početi da pušiš 10pakli dnevno i da piješ po 5,6 litara rakije.
A on neka odluči, da li je za tebe bolje malo proteina ili cigare i alkohol  :D
 :D :D :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2007, 12:38:48 posle podne »
KAZI TOM DOKTORU DA JE CIKA PEDJA REKAO DA JE DEBIL A KATEGORIJE

Jetion

  • Gost
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #4 poslato: Februar 23, 2007, 12:58:45 posle podne »
meni moji isto govore nevalja to hehe,ali sada mi nista nemogu zabraniti

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #5 poslato: Februar 23, 2007, 01:58:00 posle podne »
KAZI TOM DOKTORU DA JE CIKA PEDJA REKAO DA JE DEBIL A KATEGORIJE
ha ha ha ova ti je dobra .... :lol:...ti si poceo da ih delis i po kategorijama...he hehe
nego evo za sve one kojima roditelji govore dasu whey creatin glutamin i ostali preparati stetni, kao i za sve doktore...moja tetka je biolog a keva diplomirani hemicar i kada sam im ja prvi put rekao da koristim suplemente oni su uzeli one kutije procitali sastave i rekli da je to sasvim ok, sta vise keva mi rekla da to samo moze da bude zdravo, i korisno uz pravilnu prehranu...

Jetion

  • Gost
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #6 poslato: Februar 23, 2007, 02:13:48 posle podne »
pirat ako je tako blago tebi

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #7 poslato: Februar 23, 2007, 02:36:16 posle podne »
To ce reci samo doca straog kova,koji jo misli da postoje sokolska drustva.
Mladji doktori su,valjda,emancipovaniji...
Pogresio si sto si uopste krio nesto od roditelja.
Sad su besni,ne toliko zbog whey-a,koliko zbog cinjenice da nesto krijes od njih.
Samo budi strpljiv.
I idi kod doktora sa njima.
Whey nije stetan,a zdravo telo je razvijeno i lepo.
To je cinjenica.
Zato samo budi strpljiv i sve ce doci na svoje.

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #8 poslato: Februar 23, 2007, 04:33:04 posle podne »
Mom ortaku su rekli kada je bio na pregledu da dođe do njih da se posavetuje uvek kada hoće da uzme nešto od suplemenata, rofl
rekao im je da je uzimao Charge, a doktor je bio u fazonu "Kakve su to amino kiseline" užas.
Ja mojima nisam ništa objašnjavao, samo sam doneo kantu wheya, turio pored brašna i rekao NE DIRAJ.

Van mreže BIG1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 288
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #9 poslato: Februar 23, 2007, 05:26:44 posle podne »
Meni je jednom davno, kad sam išao na zdravstveni pregled za regrute, neka starija doktorica rekla da sam "lud što toliko pumpam mišiće, jer će mi kad ostarim izgledati kao izdušeni baloni". A ta doktorka je bila poznata kao alkos, uvek je kraj stola držala bocu viskija. Mislim, i doktori su ljudi i nihova objektivnost je relativna.
Što se tiče problema s roditeljima, pokušaj da ih urazumiš. Ako nikako ne uspeš, napravi bolju strategiju za skrivanje, drži ih kod devojke ili drugara čije je roditelje baš briga. ala me nerviraju takvi roditelji, sprečavaju dete da se zdravo hrani - a da krkaš svako jutro po kila slanine sa žumancima, ne bi ti branili.
« Poslednja izmena: Februar 23, 2007, 05:32:15 posle podne BIG1 »

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #10 poslato: Februar 23, 2007, 07:35:03 posle podne »
pokazi im neki clanak o wheyu...

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #11 poslato: Maj 18, 2010, 11:06:32 posle podne »
ajde da podelim moj problem sa vama ,majka mi stalno govori da "pravljenje"misica nije zdravo i sad je pocela da fura foru kao "i srce je isic"oces da ti poraste srce i da pukne el to hoces......kaze nemoj slucajno da koristis neke preparate mozes da umres !i stalno hoce da me vodi kod doktora .Kaze hoces da budes kao (necu da navodim ime) ja kazem da ,nisi normalan to je ruzno ja ti zabranjujem da jedes toliko mesa i jaja ....sta sad ja njoj da kazem kad planiram da donesem gomilu suplemenata jednostavno bacim na sto i ona uzme noz i izbodeme :D(sala)mislim da ce poludeti ,ja njoj kazem posto ima problema sa tezinom i stalno kupuje neke cajeve zezancije ,ja njoj kazem to ti ne valja nista idi lepo kupi neki fatburner a ona meni nemoj nista tamo da kupujes si cuo ti jasno bre!...sta da radim :D
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #12 poslato: Maj 18, 2010, 11:10:59 posle podne »
Brate neka ti argumentovano objasni ili neka ne prica gluposti...mislim smijesno je da ljudi od toliko godina imaju taj nacin razmisljanja...primitivno i zaostalo...

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #13 poslato: Maj 18, 2010, 11:21:19 posle podne »

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Problemi s roditeljima oko whey-a
« Odgovor #14 poslato: Maj 18, 2010, 11:32:32 posle podne »
jesam ,ali otprilike nista :D kad pocne da prica tako o nekim zdravstvenim problemima i ja se malo priupitam sta ako nkim slucajem dobijem nesto a da to ne bude od supsa nego nesto ovako odmah ce da okrive supse i 1000000 ostalih ljudi ce misliti pogresno,samo se plasim da ih ne baci nije jeftino :D
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....