Jul 04, 2024, 03:03:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Korekcija  (Pročitano 8417 puta)

Van mreže Lifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Korekcija
« poslato: Februar 20, 2007, 03:46:11 posle podne »
Prvo, da se izvinim zbog mog nepromisljenog govora... Ali i vi pretjerujete. To sto ste vi pro bodybuilderi ne daje vam na pravo da se "istresate" na nekog ko je "manjeg ranga". Vi ste svi masine i mislite da ste vi centar ovog svijeta. Dobro, svaka vama cast sto ste postali takvi, ali morate li bas omalozavati nas koje patimo od 1000 nekih kompleksa? Ovo vazi onom sto mi je rekao da ne mogu biti kao Coleman i samom adminu. ZALOSNO??? Mislim da si i ti prolazio kroz slicne faze, zato me postedi. "ISPUHATI"? Pa sta, to je narodni govor. Mora li se koristiti profesionalni? I kako mislis sta sam ocekivao od creatina? Pa vidi, nemam namjeru postati kao Coleman pa da koristim anaboliku i slicno. Zelim samo neko sredstvo koje ce me malo pogurati... doduse, malo vise.
Ja se izvinjavam jos jednom, novi sam ovdje i nisam obracao paznju na ostale teme vezane za ono sto sam napisao, ali razmislite i vi. Nisam ono napisao iz zezancije, najozbiljnije mislim. Teretana i muskulatura me zanimaju pravo i zato sam sve ono napisao.
Ako jos uvijek ima zivaca da mi odgovori, neka mi pojasni malo ono sto je rekao za stomak. Zna on ko je.
Pozdrav

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Korekcija
« Odgovor #1 poslato: Februar 20, 2007, 04:43:24 posle podne »
Ajmo poonovo...
Nisam zeleo da ostavim nabusit ton u onome sto sam pisao,niti mi je bila namera da te vredjam.
Zao mi je ako si osetio nesto takvo.
Pomislio sam da ti mislis da mozes biti poput Kolemana iz cistog neznanja,to je mnogo bolja opcija nego da si to rekao iz arogancije.
Pa ti pojma nemas kroz koju licnu torturu pro bilderi prolaze!!!
I onda se ladno pojavis sa vise  nego oskudnim znanjem i tvrdis da te steroidi ne zanimaju i da bi mogao da budes  kao Koleman,kad b hteo...samo ne zelis...
Niko ovde ne preteruje vec ti neuvijeno govori sta treba da uradis akoz elisa da postignes svoje ciljeve.
Nema sminke,samo pravo u lice!
Ako to ne mozes da podneses,kako ces podneti sata i sate ostrog treninga.
Jos jednom,nemam nameru da te uvredim.
Niko od nas nije se naucen rodio,i moje znanje je vise nego oskudno,ali pazljivo citam i sam donosim zakljucke.
Pitam tek kad sam u nedoumici.
Procitaj pazljivo sve o ishrani,definciji,a kasnije i ponesto o pro bilderima.
Probaj prvo sa Pedjosovim podacima,pa onda reci jesi li spreman da prodjes kroz pakao kroz koji on prolazi...onda cemo o Ronni-ju.

Van mreže Lifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Korekcija
« Odgovor #2 poslato: Februar 20, 2007, 05:17:11 posle podne »
Vjeruj mi, patio bih nenormalno samo kada bih znao kako da postanem ono sto zelim. Nije to Coleman, to sam rekao u napadu ljutnje. Ako treba, znojio bih se, trenirao sate i sate, ali  samo da dobijem zeljeno. Ali, u tome i jeste stvar. Ne znam kako da dodjem do zeljenog. Nema sumnje, moracu nastaviti sa suplementima. Ali ja sam cuo toliko prica koje govore da se Creatine slaze na bubrezima te da nakon izvjesnog vremena otkazu. Za amatera poput mene, to je zabrinjavajuce, ali vidim da vi podrzavate suplemente. Zato sam i pitao. Ima previse tema koje ne mogu stici procitati, ucinilo mi je da je lakse da postavim temu.
Sto se tebe tice, potpuno si upravu. Naravno, samo pravo u lice. Nisam jedan od onih "lezi hljebe da te jedem"... svjestan sam toga da moram proliti litre i litre znoja, i to me ne brine. Samo zelim znati put koji vodi do toga...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Korekcija
« Odgovor #3 poslato: Februar 20, 2007, 05:22:21 posle podne »
prvo proli ti koju litru znoja prelistavajuci forum uzdus i popreko i sasvim sam siguran da ces naci odgovore na neka pitanja sto te muche....
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Korekcija
« Odgovor #4 poslato: Februar 20, 2007, 05:22:36 posle podne »
 :roll:

Van mreže Lifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Korekcija
« Odgovor #5 poslato: Februar 20, 2007, 06:54:02 posle podne »
Da, zaboravio sam pitati. Postoje li vjezbe za "povecanje" rucnih zglobova. Imam biceps 38 a zglob naspram toga izgleda stvarno mrsavo. Pa, moze li se povecati?

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Korekcija
« Odgovor #6 poslato: Februar 20, 2007, 07:05:02 posle podne »
Da, zaboravio sam pitati. Postoje li vjezbe za "povecanje" rucnih zglobova. Imam biceps 38 a zglob naspram toga izgleda stvarno mrsavo. Pa, moze li se povecati?
nemoze se povecati jer je to tako kako je...
Liberte toujours

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Korekcija
« Odgovor #7 poslato: Februar 20, 2007, 07:05:16 posle podne »
vidi ovako..

ti kazes da si odlucio postaviti temu jel je tebi lakse..ok..slazem se.

a sta mislis dali bi nama bilo lakse a smo svim clanovam tj 2500 puta pisali ono sto ti trazis od nas sada??...gde bi onda bio kraj toj ludosti..

ti moras da razumes da ovaj forum nije nici posao nego dobra vlja svih nas koj ovde se druzimo i omogucavamo razmenu iskustava....

dakle...na sva pitanja na koja si ti postavio postoje odgovri i to u veeeeeelikom broju.

tebe ovde niko ne napada..ali tvoj izjvae oko colemana i sada ova zadnja oko rucnih zglobova dovljno govri o nivou tvog zanja na kojem se nalazis...govrim o ovom sprotu..

dakle..nije problem u tome sto ti neznas..nego je problem sto hoces da u nekoliko odgovra naucis sve....to tako ne ide i ne radi..soory na tom infu ali je tako..

dakle...
1.kreatin se ne talozi na bubrezima i nece ti otkazitaki bubrezi niti su kome otkazali od kreatina.
2ne mozes povecati runce zglobove

Van mreže protejini

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 279
Odg: Korekcija
« Odgovor #8 poslato: Februar 20, 2007, 07:19:56 posle podne »
Ili zelis zglobove kao mesari?
Sta lose ima u velikim bicepsima i uskim zglobovima?
Nauci osnove.
Onda ces moci da rvnopravno rzgovaras sa svima...i vecina ovde nisu pro...samo su stekli osnovu da bi mogli da se savetuju( i to besplatno) sa onima koji mnogo znaju i samo dobrom voljom poklanjaju tesko steceno znanje.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Korekcija
« Odgovor #9 poslato: Februar 20, 2007, 08:01:59 posle podne »
Mozda misli na povecavanje podlaktice?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Lifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Korekcija
« Odgovor #10 poslato: Februar 20, 2007, 08:18:56 posle podne »
Ne, ne mislim na povecanje flexor carpi radialisa... iskljucivo na zglobove. Ali, dali ste mi odgovor.
4 Pedja: Rekao si da sam, recimo, neznalac. Uredu... ja idem u teretanu rekreativno ali sada zelim agresivnije. Znam ispravno raditi vjezbe i to je to. Nisam ja rekao da znam o anabolici, suplementima,... ali, koliko znam, ovaj forum sluzi da bi se pitalo i slicno. Pa sta ja onda drugo da radim? Ne das da pisem, ne das da pitam,... pa kako ocekujes da budem normalan clan ovog site-a? I nisam rekao da zelim sve u par odgovora nauciti. Pitam ono sto me zanima i samo ocekujem kratak odgovor. Govorite da listam teme na site-u. Stvarno, previse ih ima. Ne bi bilo lijepo kada bi svi pitali, ali ja sam ovdje novi... "veterani" vec znaju svaku temu napamet i nece postavljati novu. Vi, ipak, ste tu da usmjerite amatere na pravi put. Ja vecinu vas postujem kao profesionalce, i zato i trazim savjete od vas.
Pozdrav

Spartak

  • Gost
Odg: Korekcija
« Odgovor #11 poslato: Februar 21, 2007, 12:59:42 pre podne »
velicinu zgloba ja mislim najvise odredjuje genetika (struktura kostiju)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Korekcija
« Odgovor #12 poslato: Februar 21, 2007, 05:06:05 pre podne »
CEKAJ CEKAJ.....PRICAS OVAMO NAZIVE NA LATINSKOM TJ KONREKTNO LATNISKI NAZIV ZA RUCNI ZGLOB A OVAMO PRICAS DA SI POCETNIK??>..

DAJ MALO TO POJASNI

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Korekcija
« Odgovor #13 poslato: Februar 21, 2007, 08:57:51 pre podne »
Dečko je verovatno pronašao knjigu iz anatomije tako da neverujem da poseduje neko veliko znanje iz te oblasti  sudeći po pitanjima.Lifteru...prijatelju većina ovde je totalno bila neuka i puna predrasuda kad se prvi put ulogovala.Nemoj tako emotivno da reaguješ na kritike jer ako nisi na njih navikao u životu ovde ćeš ih naći u preteku ali bar ćeš ako si pametan to kompezovati na pravi način I SHVATITI da nemaš trnutno nikakvo znanje i da to nije sramota i da se moraš malo pomučiti da dođeš do njega TJ. raščitavati  teme sa foruma! Kosti se nemogu širiti i razvijati vežbanjem, one su takve kakve su ti genetski predodređene osim u nekim slušajevima kod nekih oboljenja ili nepravilnog srastanja usled preloma!Ako imaš pravilnu formu izvođenja svih vežbi u teretani ja iskreno nevidim nikakvu branu između tebe i napredka jer sve ostalo ćeš pronaći baš na ovom forumu jedino što će morati malo dupe da se oznoji ali to je za tvoje dobro!
pozz
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Lifter

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Korekcija
« Odgovor #14 poslato: Februar 21, 2007, 04:54:33 posle podne »
Pedja, ja koliko znam, flexor carpi radialis nije rucni zglob nego misic podlaktice. Ali, ti bolje znas. Mrki, necu ti priznati da nista ne znam, jer ima dosta toga sta znam. Nemojte sad misliti opet da pricam gluposti, jer nije tako. Vremenom sam naucio latinski naziv za skoro sve misice tijela, barem one glavne poput grudi, ruku, ramena,... Znam ponesto o ishrani i suplementima. Znam koje se vjezbe rade za pojedini dio tijela i znam ih pravilno raditi. Moras priznati da to nije nista. Ja se s vama ne mogu porediti, ali nemojte me smatrati strogim pocetnikom. Nemam knjigu anatomije. Vremenom, vjerujem da cu nauciti dio onoga sto vi profesionalno znate. Vi slobodno "napadajte"... bolje je da me jednom napadnete pa da naucim, nego da me vucete za nos. Valjda je ovo sport kod kojeg treba biti ostar.
Pozdrav