Jun 21, 2024, 08:06:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.205 poruka u 18.757 tema - 20.950 članova - Poslednji član: ptmetSaund
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop protiv Gabriela Gonzage?!  (Pročitano 3492 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Cro Cop protiv Gabriela Gonzage?!
« poslato: Februar 15, 2007, 05:22:40 posle podne »
Cro Cop protiv Gabriela Gonzage?

Brazilski teškaš Gabriel Gonzaga u razgovoru za portal Masslive.com potvrdio je da je on slijedeći protivnik našeg Mirka Filipovića .
U članku se navodi kako će Gonzaga i Cro Cop odmjeriti snage 21. travnja na UFC-jevoj priredbi u engleskom Manchesteru.
"Filipović je trenutno najbolji borac na svijetu, opasan u stand-upu i s dovoljno vještine u borbi u parteru. Znam što trebam učiniti da pobijedim, pripreme za ovaj meč su mi najveća obveza u životu." - izjavio je Gonzaga.
27-godišnji Gonzaga (188 cm, 110 kg) višestruki je jiu-jitsu prvak Brazila, pobjednik brazilskih ADCC kvalifikacija te osvajač drugog mjesta na svjetskom ADCC prvenstvu 2005. godine.
U MMA borbama skor mu je 7-1, a jedini poraz nanio mu je bivši Mirkov sparing partner Fabricio Werdum . Tri puta je nastupio na UFC turnirima i sva tri puta pobijedio prekidom.

Izvor:  www.profightstore.com


--------------

Gonzagina statistica po sherdogu...

Name Gabriel Gonzaga
Nick Name Napao
Record 7 - 1 - 0 (Win - Loss - Draw) 
Height 6'2 (188cm)
Weight 242lbs (110kg)
Style Brazilian Jiu-Jitsu
City Rio de Janeiro
Country Brazil

Result Opponent Method Event Title Date Round Time
 
Win Carmelo Marrero Submission (Armbar) UFC 66-Liddell vs Ortiz II 12/30/2006 1 3:22 
Win Fabiano Scherner TKO (Strikes) UFC 60-Hughes vs. Gracie 5/27/2006 2 0:24 
Win Kevin Jordan KO (Punch) UFC 56-Full Force 11/19/2005 3 4:39 
Win Walter Farias Submission Shooto Brazil-Never Shake 10/23/2004 2 
Win Charlie Brown Submission (Exhaustion) JF 2-Jungle Fight 2 5/15/2004 3 
Loss Fabricio Werdum TKO (Punches) JF 1-Jungle Fight 1 9/13/2003 3 2:11 
Win Branden Lee Hinkle Submission (Triangle Choke) Meca 9-Meca World Vale Tudo 9 8/1/2003 1 3:54 
Win Cicero Cicero Submission (Strikes) BG 2-Brazilian Gladiators 2 4/2/2003 1
« Poslednja izmena: Februar 23, 2007, 06:57:33 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Cro Cop protiv Gabriela Gonzage?!
« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2007, 11:51:34 posle podne »
Jos da znam koji je travanj mesec?
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Re: Cro Cop protiv Gabriela Gonzage?!
« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2007, 11:52:46 posle podne »
Jos da znam koji je travanj mesec?

April

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Cro Cop protiv Gabriela Gonzage?!
« Odgovor #3 poslato: Februar 16, 2007, 02:20:48 pre podne »
Travanj kao trava :D mozda je tako i nastalo...

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Cro Cop protiv Gabriela Gonzage?!
« Odgovor #4 poslato: Februar 16, 2007, 09:45:01 pre podne »

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop protiv Gabriela Gonzage?!
« Odgovor #5 poslato: Februar 16, 2007, 05:22:00 posle podne »
zvuci kao opasan izazov velik i dobar parteras.ali.....ipak se kladim na Mirka.Ali ne treba podcjenjivat Gabriela sto je izgubio od Werduma!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Cro Cop protiv Gabriela Gonzage?!
« Odgovor #6 poslato: Februar 20, 2007, 06:44:47 posle podne »
Cro Cop respektira Gonzagu
 
U današnjem interviewu za Sportske novosti, hrvatski borac Mirko Filipović po prvi je puta rekao koju riječ više o svom budućem protivniku Brazilcu Gabrielu Gonzagi:

- Upravo sam gledao neke borbe na kasetama. Solidan je borac i neće to biti tako lako kako svi očekuju. Pravi je majstor jiu-jitse, 10kg je teži od mene, što može biti jako nezgodno. Posebno u parteru i klinču. Sposoban je nokautirati protivnika jednim udarcem.

Na pitanje o tome kako teku pripreme, Mirko je odgovorio:

Počeo sam lakše trenirati. Još imam sitnih problema s ozljedama. kad to prođe slijede prave pripreme. Radit ću normalno na ustaljenom repertoaru, dakle na kickovima, ali sigurno ću posvetiti malo više pažnje borbi u parteru, što je Gonzagina jača strana.

O mjestu održavanje borbe (Mirko ovaj put nastupa nikad bliže domovini, otkad se posvetio MMA karijeri) engleskom gradu Manchesteru?

Nisam nikad bio u Manchesteru, drago mi je što ću vidjeti i taj grad, lijepo je otići, upoznati nove kulture, vidjeti nove stvari.

Ovo će biti i sjajna prilika za Mirkove navijače i sve ljubitelje borilačkih sportova da svrate 21. travnja u Manchester i uživaju u vrhunskom sportskom spektaklu, te da usput pruže veliku potporu našem borcu u dvoboju protiv Brazilca Gonzage.

izvor... profighterstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me