Jul 01, 2024, 04:54:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: IGF-FAQ  (Pročitano 13443 puta)

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #15 poslato: April 30, 2007, 11:12:41 posle podne »

Nisam zadovoljan hoces IGF a neznas kako se potkozno daje boca...uhhhh
Imam osjecaj da se ti nebih trebao igrati sa IGF-om!!!
Nadam se da znas koje se igle korist za potkozno!!!
Ali evo ti ako insistiras i detaljan opis.
Giving Yourself the Injection
Select your injection site. This must be an area that has a layer of fat between the skin and the muscle. This is called subcutaneous. The following parts of your body have subcutaneous layers:
outer surface of the upper arm
top of thighs
buttocks
abdomen, except the navel or waistline
If you are very thin do not use the abdomen as an injection site.
Do not use the same site for injections each time.
Rotate your injection sites in a regular pattern.
You should be at least 1 ½ inches away from the last injection site. Jot down on your calendar where you gave you last shot. This will help prevent giving the shot in the same place too soon.
Select a site and cleanse the area (about 2 inches) with a fresh alcohol pad, or cotton ball soaked in alcohol.
Wait for the site to dry.
Remove the needle cap.
Pinch a 2-inch fold of skin between your thumb and index finger.
Hold the syringe the way you would a pencil or dart.
 Insert the needle at a 45 to 90 degree angle to the pinched-up skin.
The needle should be completely covered by skin.
 If you do this quickly, you will feel very little discomfort.
Hold the syringe with one hand. With the other, pull back the plunger to check for blood. If you see blood in the solution in the syringe, do not inject. Withdraw the needle and start again at a new site.
If you do not see blood, slowly push the plunger to inject the medication. Press the plunger all the way down.
Remove the needle from the skin and gently hold an alcohol pad on the injection site. Do not rub.
If there is bleeding, apply a bandage.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #16 poslato: Maj 03, 2007, 01:27:02 pre podne »
Nasao sam medicinsku sestru koja ce da mi davati igf,imam samo jos jedno pitanje imam mogucnost da igf uzmem posle treninga to je oko 22h ,sada da li je bolje da uzmem tada ili oko 13h a da onda treniram oko 20h ili mu se dejstvo umanjuje ako uzimam u 13h

Van mreže solmi

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #17 poslato: Maj 03, 2007, 02:05:43 pre podne »
medicinsku sestru !!!!!!!
jos nam reci da je extra riba i da ima ogromne sifone :)
ma 100% ce da te bocne neki ortak   :)))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #18 poslato: Maj 03, 2007, 02:41:23 pre podne »
SELE JE POPTUNO U PRAVU,....

batali se igf..neznas kako se aplicira,a kamoli da znas nesto vise o njegovim psledicam koje moze da ti uradi....

i upamti...sa igf1...samim..nista neces uraditi..

neznam pomocu kojih trikova si ga dobio....ali sam da te upozorim..on nije kao gh da moze da bude i do 12 sati u praskastom stanju na sobnoj tempreraturi..

osiclacija temprature za 2 stepena od preprucene kod igf izaziva trajno ostecenje i posptuno je beskorsitan...

dakle...u prevodu..ako je bio i 30 min van freez...pisaj ga!!!

javi rezulatate

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #19 poslato: Maj 03, 2007, 04:19:57 posle podne »
Bilo bih dobro kad bih uslikao to sto si kupio ili kad kupis ako nisi da budemo sigurni da je to to jer i ja imam sumnju sumnje u to da si nasao IGF!!!
Reci nam kako si dosao do njega od dilera ili ?
Jesi siguran da ti neko nije uvalio nesto od cega ces odmah umrijeti i koliko teje kostalo i koliko si uzeo???
Sa sestrom za davanje potkozne injekcije si mi nazalost jos vise pokazao da bih STVARNO s obzirom na iskustvo trebao odustati od namjere jer neznas puno o IGF-u a i zgleda ni o ostalim posljedicama a i imam sumnje da si ikad uradio ijedan ciklus steroidima.Uzimanje IGF-a bez barem 5 napravljenih ciklusa (ciklusi sa samim metanom se neracunaju) je glupost!!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #20 poslato: Maj 04, 2007, 12:12:58 pre podne »
metan nikada nisam uzimao,uvek sam isao na skuplje kvalitetnije stvari kad abudem uzeo slikacu

Van mreže filksloba

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #21 poslato: Maj 23, 2009, 09:52:51 posle podne »
OPA...
Pojavila se potreba i za ovim faq mozes misliti!!!

Napredujemo!!!
Pitanje kakva je priča o IGF Extreme u kapima koncentrovan, iz USA nabavljen, proizvođač Novi Zeland???Koliko je on bezbedan ili nije za korištenje i koliko on ima efekata u fat loss i tako dalje??

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #22 poslato: Maj 23, 2009, 10:30:44 posle podne »
OPA...
Pojavila se potreba i za ovim faq mozes misliti!!!

Napredujemo!!!
Pitanje kakva je priča o IGF Extreme u kapima koncentrovan, iz USA nabavljen, proizvođač Novi Zeland???Koliko je on bezbedan ili nije za korištenje i koliko on ima efekata u fat loss i tako dalje??
Procitaj dobro ovu temu od prve strane i uporedi taj suplement o kom pricas- http://www.vitaminlady.com/youthing/IGF_extreme.asp -
pa ces onda i sam videti logican zakljucak.
pozdrav

Van mreže filksloba

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #23 poslato: Maj 24, 2009, 06:18:52 posle podne »
OK, yna;i ispade da
OPA...
Pojavila se potreba i za ovim faq mozes misliti!!!

Napredujemo!!!
Pitanje kakva je priča o IGF Extreme u kapima koncentrovan, iz USA nabavljen, proizvođač Novi Zeland???Koliko je on bezbedan ili nije za korištenje i koliko on ima efekata u fat loss i tako dalje??
Procitaj dobro ovu temu od prve strane i uporedi taj suplement o kom pricas- http://www.vitaminlady.com/youthing/IGF_extreme.asp -
pa ces onda i sam videti logican zakljucak.
pozdrav
Ok, ispade da je dobro i da nema nekih loših efekata. Brine me samo priča o mogućnosti da isprovocira rast tumora kod ljudi koji ih imaju u porodičnoj istoriji_ Mada ko još umire u ovoj državi a da nije neki tumor, tj. svi imaju takvu istoriju

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #24 poslato: Maj 24, 2009, 07:33:11 posle podne »
Nisi me shvatio, to o cemu ti pricas je obicni suplement['ajd obicni] koji nikako ne mozes porediti sa hormonom.
Dakle,to o cemu ti pricas bi kao trebalo da povecava IGF tj .negovo lucenje u organizmu.
Medjutim kao i ostale price iz tog ranga kao sto su dodaci koji ce povecati lucenje hormona rasta i sl..
tesko piju vodu.
Jednostavno i bukvalno bacanje novca.
Dakle..
IGF pripada „superfamiliji“ substanci poznatih kao faktori rasta.
R3IGF se obicno prodaje u suvoj formi ili vec rekonstituiranoj formi.Postoji mnogo konfuzije u vezi toga koliko je R3IGF stabilan kad se rekonstituise.
Za razliku od obicnog IGF-a R3IGF bih trebao biti stabilan nekoliko mjeseci cak i na sobnoj temperaturi ali idealno bih bilo cuvanje na -20 do 4 stepene celz.
Cak i drzanje na 37 stepeni C je osiguralo potenciju citavih godinu dana u istrazivanju o stabilnosti.
Iako mozete naci R3IGF i u suvoj formi preporucujuje se  da kupujete onu koja je vec rekonstituirana da bih izbjegli komplikacije.
Postoji mnogo razlicitih oblika IGF, umesto da ih spomenem sve, jednostavno cu spomenuti dva najcesca i najefikasnija. Obican rekombinovani IGF je jedan od njih, on je i skuplji i najmanje efikasan. Obicni IGF ima vreme poluzivota od samo 10-20 minuta u nasem telu i brzo se razgradjuje, moze se kombinovati sa odredjenim vezujucim proteinima da bi se produzilo vreme poluzivota, ali to nije jednostavna procedura a postoje mnogo efikasniji i jeftiniji oblici IGF. Najefikasniji oblik IGF je "Long R3 IGF-1", on je hemijski menjan i ima promenjene aminokiseline zbog kojih izbegava vezivanje sa proteinima u nasem telu i zbog toga moze imati mnogo duze vreme poluzivota, oko 20-30 sati. "Long R3 IGF-1 je 83-aminokiselinski oblik IGF-1 koji sadrzi komplentnu sekvencu ljudskog IGF-1 sa zamenom Arg(R) sa Glu(E) na poziciji tri, znaci R3, i 13 aminokiselinskih produzenih peptida na N kraju. Ovaj oblik IGF-1 proizveden je sa ciljem povecanja bioloske aktivnosti IGF peptida."
Bilo koji oblik IGF-a JEDINO se prodaje kao suvi prasak. NIKADA NE KUPUJTE RAZREDJENI TECNI IGF!!!! Takav proizvod se nigde ne proizvodi i cak i da je negde dostupan IGF u bocici on bi vec bio neupotrebljiv dok bi ga vi nabavili. IGF je vrlo delikatan peptid i morate ga vi sami razrediti, i to onda kada imate pristup frizideru ili zamrzivacu. Izvesni izvori su tvrdili da imaju IGF koji je proizvela Eli Lilly kompanija, samo da razjasnimo Lilly je farmaceutska kompanija i kao sto smo rekli IGF je istrazivacki preparat i jos uvek nije odobren za upotrebu, a Lilly nije i nikada nece proizvoditi istrazivacke preparate radi njihove prodaje.

Sada ga vec prave i neki UG labovi.
No ovako nesto nikako ne mozes porediti sa suplementom koji pominjes i naravno njegovim marketingom.

Van mreže zinedine

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #25 poslato: Jun 14, 2012, 02:16:47 pre podne »
Ne bih da otvaram novu temu, hteo sam poslati poruku korisniku Sele137, ali nije moguce. Tako kazu.

Naime, imam igf 1 novozymes 1mg 1000mcg. Kako da rastvorim prasak? Citao sam puno o tome, ali potreban mi je savet nekoga ko je skroz upoznat sa time.
Dakle, ja bih uzimao 40mcg ED, 20 pre i 20 posle treninga. Jel to ok?
Da kupim u apoteci des. vodu i rastvorim, kako da pravilno doziram? Moze li mi neko pojasniti?
Hvala na odgovoru.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #26 poslato: Jun 14, 2012, 10:09:40 pre podne »
a sta si citao kad imas ovakva pitanja?

Daj mi jedan link gdje se igf rastvara u destilovanoj vodi.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #27 poslato: Jun 14, 2012, 01:38:12 posle podne »
Rastvara se u sircetnoj kiselini, a da si citao kao sto kazes shvatio bi da ta stvar nije za zajebanciju.

"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže vladas

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #28 poslato: Jun 14, 2012, 02:27:14 posle podne »
Veljo ,ozezi po Snezi ..hahahaha.....

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: IGF-FAQ
« Odgovor #29 poslato: Jun 14, 2012, 04:43:24 posle podne »
Rastvara se u sircetnoj kiselini, a da si citao kao sto kazes shvatio bi da ta stvar nije za zajebanciju.


sta ti pricas...Boze sacuvaj
covjece ostavi se prica o hemiji i nemoj da pises nebuloze molim te
dijelis netacne i opasne savjete