Septembar 29, 2024, 12:03:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD  (Pročitano 191372 puta)

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #255 poslato: April 17, 2007, 11:49:17 posle podne »
Pre ulaza sa desne strane ima blagajna,
pa kome si ti onda platila, onom na ulazu ?
neko se ugradio :lol:

pa ja nisam platila , ja sam samo prosla... to vam pricam... hhhahah :)

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #256 poslato: April 17, 2007, 11:57:11 posle podne »
Pre svega želim da čestitam svim akoji su izašli na ovo takmičenje, naravno malo više i onima noji su uzeli medalje. Nažalost, ovo takmičenje sam propustio usled nedovoljne obaveštenosti, te stoga ovoga puta nema slika od mene.

Da nepišem nadugo i naširoko, ono što sam mogao da primetim (nešto ovako, a nešto u odnosu na poslednje veliko takmičenje koje je bilo u NS i kome sam prisustvovao; Biserka Šipka bila org) gledajući ovde slike:

1. Witch kakvo prijatno iznenadjenje. Stvarno neverovatno kako brzo i u kakvu si se formu vratila! Samo napred.

2. Nellli pre svega dobrodošao na forum, a drugo imaš pohvale i za izgled i za osvojeno mesto. Super start, sad samo guraj.

3. Ljubo tebe malo da iskritikujem. Malo oslabila, ali je to daleko od lošeg ( i dalje nedostižna  :D), nisam čitao svih predhodnih 18 strana, možda si već i pisala, no predpostavljam da si imala svoje razloge.

4. Pedjos, bolje od boljeg. Mislim šta reći stari, vrh. Sve pohvale i samo napred!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #257 poslato: April 18, 2007, 12:15:01 pre podne »
Citam i gledam sta se sve desavalo i ako sam i imao zelju da dodjem i ispratim to takmicenje ta me je zelja dobro prosla, a nazalost vjerujem da ce se to i desiti sa mnogima koji su i ispratili ovaj dogadjaj...
Zao mi je sto nisam imao priliku da vidim Generala na dijelu, ali znajuci sebe vjerovatno bih se mnogo ranije vratio kuci nego sto je on nastupio jer ipak vjerujem da zapucati iz CG i gledati klince kako plesu bi bio isuvise veliki stres za mene...

Nego to vec nije toliko ni vazno... Zanimljivo mi je slijedece...

Prvo posto vidim da je body fitness i muski i zenski u ekspanziji vjerujem da im treba dati sopstveno takmicenje gdje ce djevojke i momci moci da pokazuju svoja tijela koja su vjerovatno idealna za postere u mens ili girls healtu i slicnim casopisima, a da bodybuilderima i bodybuilderkama ostavimo BB takmicenje!

Ove klince necu ni spominjati... i njima da daju neko lijepo takmicenje doci ce roditelji, rodjaci pa ce se i to lijepo napraviti...

A ove silne BB kategorije... kako bi bilo recimo da se napravi 2-3 kateorije i da se na mjerenju sklone oni koji nisu za binu a pravi ljudi uporede, pa ako im je malo programa mogu da ih uporedjuju duze, i jos duze, pa jbg neka izmisle challenge rundu ili sta vec pa da gledamo Petrovica vs Stankovica cijelo popodne ako nema jos neko, makar ce publika imati sto vidjeti a ne gomilu kategorija do 45kg....

Ok, sad ce dusebriznici da kazu bilo je to izborno takmicenje etc moralo se... Moze valjda neki selektor ili sta vec koji ima nekakvu ideju o BB da iz njih 8 iz recimo kategorije do 85kg izabere ljude koji ce nastupiti u tim malim kategorijama na Balkanskom....
A i te kategorije, u stvari o cemu se radi?
Bitno je da neka zemlja ponese sto vise medalja kuci pa zato postoje kategorije na svakih malo?

JBG nesto sam razmisljao nedavno... koliko ima zaista dobrih BB na podruciju bivse SFRJ?

5? 10? 20?.... nije ni bitno... svi oni da se okupe moze se napraviti jedno dobro takmicenje u eventualno dvije kategorije... i onda cemu sve ovo.... Zar nije bolje imati nekoliko dobrih takmicara i prikazati ljudima stvarno sta je BB ili da puste ko god hoce da izadje na binu... negdje sam ranije slicno rekao, ali nevjerujem da bi mene pustili u Moracu pred 6.000 ljudi da se borim sa nekim a da recimo taj dan dodjem i kazem e ja bih malo u ring...

Pedja je kao i uvijek vrlo iskreno prenio situaciju i strasno je to sto sam procitao... Od toga da on, kao vjerovatno ni drugi takmicari nije imao predstavu kada ce nastupiti, a citajuci koliko se prica o pogadjanju forme, ne vise u dan nego u sat, mozete misliti kako je bilo nasem covjeku i naravno drugim ozbiljnim takmicarima da gledaju da se njihov rad i ulaganje na taj nacin baca na pod...

Potom ni predsjednik saveza nikako ne moze da bude neupucen sta ljudi iz organizacije rade... on nije znao za ove klince? Opet koliko god meni nista ne znacile te body fitness kategorije ako su ti ljudi dobili priliku da se takmice, a gore sam rekao sta mislim o tome, treba ih ispostovati, ali ne sad cemo da mjenjamo...
Vi ste trebali sada pa ipak ajde malo prosetajte pa dodjite oko ponoci... JBG da sam na mjestu ovog Ilica ja bih posao kuci... Kazem opet ako su dio tog takmicenja treba ih ispostovati. A da ponovim ja nisam da oni budu uopste dio toga. Ali opet to je moje licno misljenje...

Dalje, sve sto se odigralo strasno lici na to da cijelu pricu vode ljudi koji o tome pojma nemaju... vjerujem da u Srbiji postoje ljudi koji mogu da organizuju pravu stvar pa nek se oni uvedu u pricu, zajebi licna i svaka druga neslaganja, plati covjeka sposobnog da odradi posao i da napravi pravu stvar, pa ako treba da sudija bude Steve Weinberger dovedi njega da sudi, ako ti treba covjek organizaor nadji ga... Ili radi posao kako treba ili ga batali.

Vidim ima sjajnih BB i u Sloveniji i Hrvatskoj i Srbiji i Makedoniji i BIH imamo i mi jednog u CG "emigranta" koji ce nas predstavljati, nadam se uspjesno, pa daj nek se neko sjeti da bi ti ljudi bili sjajan mamac i za sponzore i za veliku salu ispunjenu do posljednjeg mjesta pa da se napravi nesto takvo, a da se skupljanje medalja (a na ovom gore cini se niko nije otisao bez neke) ostavi za neka stara vremena...

Eto nadam se da nisam bio preopsiran, zaista nemam pojma ko su ljudi koji stoje iza organizacije ovog Kupa i moja kritika je u potpunosti pozitivna i upucena ka tome da se ubuduce na najbolji moguci nacin predstavlja i popularizuje bodybuilding!

Pozdrav,

Vladan Šljukić
Crna Gora
« Poslednja izmena: April 18, 2007, 02:57:54 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Vojislav

  • Gost
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #258 poslato: April 18, 2007, 12:26:52 pre podne »
 :D

Vojislav

  • Gost
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #259 poslato: April 18, 2007, 12:32:44 pre podne »
 8)

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #260 poslato: April 18, 2007, 12:34:32 pre podne »
Tatjana je neverovatna kao pojava :) Svaka joj cast :)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #261 poslato: April 18, 2007, 12:35:46 pre podne »
ala se porpavila, pa to je strashno ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Vojislav

  • Gost
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #262 poslato: April 18, 2007, 12:36:24 pre podne »
Tatjana je neverovatna kao pojava :) Svaka joj cast :)

I ti si neverovatna kao pojava :D Svaka ti cast :D

Vojislav

  • Gost
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #263 poslato: April 18, 2007, 12:42:38 pre podne »
 8)

Vojislav

  • Gost
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #264 poslato: April 18, 2007, 12:47:20 pre podne »
 8)

Vojislav

  • Gost
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #265 poslato: April 18, 2007, 12:48:09 pre podne »
 8)

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #266 poslato: April 18, 2007, 12:51:46 pre podne »
Tatjana je neverovatna kao pojava :) Svaka joj cast :)

I ti si neverovatna kao pojava :D Svaka ti cast :D

hvala Vojo, mada nije me zabelezio tvoj aparat :)

Vojislav

  • Gost
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #267 poslato: April 18, 2007, 01:07:15 pre podne »
hvala Vojo, mada nije me zabelezio tvoj aparat :)

Sledeci put hoce 100% ! ;-)

Vojislav

  • Gost
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #268 poslato: April 18, 2007, 01:09:26 pre podne »
 8)

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: KUP SRBIJE 14.4.2007.-NOVI SAD
« Odgovor #269 poslato: April 18, 2007, 03:38:43 pre podne »
Stvarno lepa cura, ova lepa cura  :D (nisam se mogao suzdržati). Nego ko je u pitanju zna li iko?!