Jul 02, 2024, 01:18:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Posao i trening  (Pročitano 10091 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Posao i trening
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 01, 2021, 08:28:38 posle podne »
Ja dok sam radio fizički aktivan posao i čak dvokratno radno vreme od 9h do 12h pa od 16h do 22h bez problema sam išo u teretanu. Kad sam krenuo da radim kanecelarijski posao baš mi je dugo trebalo da se privuknem na sedenje pa uveče da odem na trening. Nekako se usedim ceo dan i onda mi je jako teško uveče da se pokrenem i radim nešto fizički aktivno.

radi ga ujutru, sabajle, treba malo vremena da se naviknes ali kada udjes u sistem ide dobro... uvece se sve vec gasi polako...

Van mreže Jolo

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Posao i trening
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 01, 2021, 08:34:42 posle podne »
Ja dok sam radio fizički aktivan posao i čak dvokratno radno vreme od 9h do 12h pa od 16h do 22h bez problema sam išo u teretanu. Kad sam krenuo da radim kanecelarijski posao baš mi je dugo trebalo da se privuknem na sedenje pa uveče da odem na trening. Nekako se usedim ceo dan i onda mi je jako teško uveče da se pokrenem i radim nešto fizički aktivno.

radi ga ujutru, sabajle, treba malo vremena da se naviknes ali kada udjes u sistem ide dobro... uvece se sve vec gasi polako...

Vrlo rado da ne radim od 06h :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Posao i trening
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 01, 2021, 09:35:36 posle podne »
To je sranje...