Septembar 20, 2024, 08:17:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: UNYDYNE  (Pročitano 6948 puta)

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
UNYDYNE
« poslato: Februar 02, 2007, 11:17:41 posle podne »
Da  li UNYDINE stiti misice od razgradnje u toku treninga. Pitam zato sto planiram da koristim amino 1900 pre treninga 5 komada , a posle treninga 100% whey 50 gr , pa sad neznam da li da koristim  UNYDINE pre treninga ili da ga koristim  amino 1900 .
Sta mislite o tome ?
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #1 poslato: Februar 02, 2007, 11:49:55 posle podne »
auu pa tesko da ce ti unydine pomoci oko te zastite da ne razgradis misice,odnosno da bude u funkciji antikatabolika.nego ako ga uzimas uzmi ga 45min.pre treninga jer ti moze poboljsati trening,neznam u koju svrhu ga uzimas.ali za natural vezbace moze biti vredan dodatak u fazi definicije i takodje moze delovati kao neki stimulator u zavisnosti od doze.e sad nesecam se bas konkretno sta i koliko cega sadrzi..

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #2 poslato: Februar 02, 2007, 11:53:04 posle podne »
Qme kako mislis u fazi definici, kako funkcionise unydine ?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #3 poslato: Februar 02, 2007, 11:55:13 posle podne »
Qme kako mislis u fazi definici, kako funkcionise unydine ?
pa to ti je fat burner ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2007, 12:04:18 pre podne »
Ma ja sam samo rekreativac hocu samo malo  da se utegnem a pri tome da sacuvam misice koje imam pa zato pitam da li da uzmem unydine pre treninga sa tegovima ili kardia    ili    ove amino 1900 ?
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #5 poslato: Februar 03, 2007, 12:06:28 pre podne »
hehe koja sam ja budala, ja pomislio ko zna sta sad novo izbacili :lol:
Ma kakvi fat burneri ne vrede ni 5 para...moje misljenje, Dzoni samo regulisi ishranu i uzivaj sve ce doci na svoje :lol:

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #6 poslato: Februar 03, 2007, 01:30:59 pre podne »
znaci ja bih uzeo unydine 45min.pre treninga,zatim 10tak.min ili odmah pre treninga  i te amino acide,i to bih radio i pre kardia i pre tegova,a nakon i jednog i drugog obavezno whey sa nesto secera,da li vitargo,dex ili suvo grozdje......ako hoces da sacuvas misice povedi racuna o unosu dovoljne kolicine proteina i tajmingu istih.
Ma ja sam samo rekreativac hocu samo malo  da se utegnem a pri tome da sacuvam misice koje imam pa zato pitam da li da uzmem unydine pre treninga sa tegovima ili kardia    ili    ove amino 1900 ?

Van mreže IzvrnutaTorta

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #7 poslato: Februar 03, 2007, 03:18:55 pre podne »
taj unidyne, kutija sa jos 127 komada skuplja prasinu na mojoj polici.


jbt, al je to jako. neka hvala  :?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #8 poslato: Februar 03, 2007, 06:51:43 pre podne »
Da  li UNYDINE stiti misice od razgradnje u toku treninga. Pitam zato sto planiram da koristim amino 1900 pre treninga 5 komada , a posle treninga 100% whey 50 gr , pa sad neznam da li da koristim  UNYDINE pre treninga ili da ga koristim  amino 1900 .
Sta mislite o tome ?

..

5 tableta amino je malo...to ti nece sacuvati misic sigruno..

pre kombiancija bcaa+glm+amino...tako da....

unydine mozes da pijes kada hoces..ali pred trenign  bi bilo najbolje...ali na tvoju zalost..nema veze sa razfradnjom..

i kljucno pitanje,..kazes da sacuvas misice koje imas...stari,..niko ovde nezna kako izlgedas..mozda bi neke slikice mogle pomoci da mi tebi vise pomognemo..ovako...

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #9 poslato: Februar 05, 2007, 06:26:57 posle podne »
E ovako pedja , trenutno nemogu da stavim svoje slicice jer me zeza net , ja sam preko bezicnog ali sam nekako postavio svoju sliku na avataru.
Imam 82 kg , visina 178 cm lepo rasporedjenih tih 82 kg samo sto zelim da se iz klesem , najvise sala imam na stomaku i grudima s tim sto mi stomak vise nekako naduven (to mu dodje nekako kao pivski stomak) . Sto se tice ruke obim  je 37cm ali opet nema tu nikakva vena ali nema ni masti mnogo na rukama .Ispod koze imam masti koje dodju kao neka masna tkiva koja treba da se sagore.Sve je to rezultat pauze od tri godine , inace bavim se rekreativno teretanom . Od suplemenata mogu samo da priustim samo dva preparata zbog finansije , animal cuts nesmem da koristim zato sto imam malo povecane enzime jetre malo iznad granice.
Da li je dobra kombinacija kao sto sam i napisao na pocetku amino 1900 pre treninga a posle treninga whey 100%od skaj teka , ili umesto amino 1900 da ubacim UNYDINE .
Sta mislis o tome , i ako nije dobra neka od ovih kombinacija preporuci mi nesto sto bi mi pomoglo.
Hvala unapred.
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #10 poslato: Februar 05, 2007, 06:36:12 posle podne »
dobra ti je kombinacija taj wheu sto ce suzimati posle treninjga..stavi u nejga jos 30 gr dextroze..

sto se tice amino..moze.pred trenin..ali ona moras da popijse bar 8-10 tableta..u protivnom..ne vredi nista i bacanje para je.

unydine mozes da pijes kada hoces..ja bih ti prepucio 3 puta dnevno po 2 tablete...znam sta pise na pakovanju..ali ako zelis rezualtete onda tako..

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #11 poslato: Februar 25, 2007, 08:25:24 posle podne »
Cujem razne price o UNYDINE  neko kaze da ne vredi nista  , neko pa kaze da je dobar .
Interesuje me ako ga je neko koristio da mi kaze kako radi UNYDINE  , da li daje izdrzljivost pri kardio treninge , treninge sa tegovima , znaci kako se osecas dok ga koristis/
Znam da le animal cuts mnogo bolji ali mislim da je to prejako za mene.
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #12 poslato: Februar 26, 2007, 05:15:26 pre podne »
Cujem razne price o UNYDINE  neko kaze da ne vredi nista  , neko pa kaze da je dobar .
Interesuje me ako ga je neko koristio da mi kaze kako radi UNYDINE  , da li daje izdrzljivost pri kardio treninge , treninge sa tegovima , znaci kako se osecas dok ga koristis/
Znam da le animal cuts mnogo bolji ali mislim da je to prejako za mene.
...A ZASTO JE REJAJO ZA TEBE?...MISLIM..NE RADI TO KAO DROGA..PA IMAS ONE SLABIJE A IMAS I ONE LUDE OD KOJIC CES DA SKOCIS POD ATUBOUS...

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #13 poslato: Februar 26, 2007, 09:41:44 pre podne »
zbog psihickih problema , imam nesanicu , ponekad sam razdrazljiv , nervozan pa mozda i pomalo depresivan pa zbog toga mislim da je prejako za mene da ne bih jos vise pogorsao ove simptome.
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: UNYDYNE
« Odgovor #14 poslato: Februar 26, 2007, 10:53:15 pre podne »
ma opusteno drugar.
pa valjda ti je prirotet da izgubis salo, neeee? a sto se nesanice tice, chik da vidim kako ces ostat budan kad se opucis ko stoka u teretani. :)

cardio 2x dnevno - univerzalni lijek za sve moguce psihicke probleme
matere mi matere,
kupicu ti dimije