Jul 12, 2024, 12:27:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Zacetak bruha  (Pročitano 1841 puta)

Van mreže Steam

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Zacetak bruha
« poslato: Jun 14, 2017, 01:10:09 pre podne »
Prosle god izmedju prepone i levog testisa osetim manje zatezanje ali samo prilikom erekcije.
Nikakav problem pre/tokom/posle vezbanja, drzalo me mozda mesec dana i pustilo me.
E sad posle god dana,pre mozda mesecak dana opet malo osetim neugodnost i manje zatezanje,otisao kod urologa cisto da proverim jer idem u iniostranstvo da radim i zivim na duze vreme pa cisto da pogledam.
Pregledao mi testise sve ok ali taj deo gde osecam neugodnost napravio jaci pritisak i osetio manji bol i konstatuje mi manji zacetak hernije bla bla bla decko prestanes da vezbas bla bla mozda malo gimnastika i ta doktorska sranja kao sto su mi rekli kad sam pregledao srce a nista mi nije bilo a covek me preplasio kao da sam pred jebenu srcku.
Al aj cisto neki savet,preventiva sta da sta ne..
Inace ja nemam nista na preponi nikakvu izbocinu niti bilo sta,samo tu manju neugodnost.
Svejedno cu slabije vezbati sledecih mesecak dana dok se ja snadjem preko.
« Poslednja izmena: Jun 14, 2017, 01:12:01 pre podne Goran_Ca »

Van mreže Direktor_svemira

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: Zacetak bruha
« Odgovor #1 poslato: Jun 14, 2017, 07:33:22 posle podne »
Iskreno, trazio bih misljenje od adbominalnog hirurga.

Hernija moze da ti napravi jeziv problem, posebno ako se ukljestil. Takodje, oko mesta gde je razderotina mogu se pojaviti gnojni polipi ( ako se zanemari problem ) cijim pucanjem moze doci do sepse.

Predlog je da herniju definitivno resis dok si ovde, operacije su preskupe u inostranstvu i nije ti potrebno to cimanje.

Sve najbolje

“Have more than you show, speak less than you know.”   William Shakespeare