Septembar 27, 2024, 05:26:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: da,ne,i sta?  (Pročitano 5268 puta)

Van mreže Milan A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
da,ne,i sta?
« poslato: Januar 16, 2007, 06:55:47 posle podne »
bavim se body buildingom vec 4  godine,zadnjih godinu dana sam poceo uzimati Ultimate nutrition preparate...promjene su pozitivne,ali kad sagledam napredak od ranije,i nisu neke velike promjene.uvijek nesto hvali!
Razmisljam o tome da li bih trebao uzeti nesto jace,a,ama bas nista ne znam o steroidima,koriscenju,kuri,itd
treba mi savjet,iskren,da li da nesto uzmem,sta,i kako.

unapred hvala

inace trenutno  uzimam:whey supreme,kreatin,glutamin,amino,i tribulus
vlasnik sam Fitness centra EXTRIME u baru,pa mi vasi savjeti svakako trebaju,zbog clanova,pozdrav!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2007, 09:18:22 posle podne »
bavim se body buildingom vec 4  godine,zadnjih godinu dana sam poceo uzimati Ultimate nutrition preparate...promjene su pozitivne,ali kad sagledam napredak od ranije,i nisu neke velike promjene.uvijek nesto hvali!
Razmisljam o tome da li bih trebao uzeti nesto jace,a,ama bas nista ne znam o steroidima,koriscenju,kuri,itd
treba mi savjet,iskren,da li da nesto uzmem,sta,i kako.

unapred hvala

inace trenutno  uzimam:whey supreme,kreatin,glutamin,amino,i tribulus
vlasnik sam Fitness centra EXTRIME u baru,pa mi vasi savjeti svakako trebaju,zbog clanova,pozdrav!


Koliko ti imas god i kakav ti je cilj? Masa ili definicija. Ovde imas sve samo treba lepo da iscitas i sve ces naci sta te zanima

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2007, 10:19:22 posle podne »

Razmisljam o tome da li bih trebao uzeti nesto jace,a,ama bas nista ne znam o steroidima,koriscenju,kuri,itd
treba mi savjet,iskren,da li da nesto uzmem,sta,i kako.

A zar nije bolje da kad se vec odlucis na takav korak kao sto su steroidi da i ti znas barem malo o cemu se radi,a ne da ti ja ili neko drugi kaze uzimaj ovo ili ono.Pametnije je da neko vrijeme citas ovaj forum i ostale tekstove na temu steroida i sl. pa kad naosnovu toga citanja u svojoj glavi napravis neku kombinaciju ti se javis sa pitanjem valja li to i sl.
Moj savjet ti je da saznas "sve" o steroidima i tek onda se odlucis na takav korak.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže blood sport

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #3 poslato: Septembar 11, 2014, 01:43:45 posle podne »
Pozdrav svima,hocu da uzmem malo steroida za pocetak pa sam hteo da pitam par pitanja. da li bi mi bila dobra ovakva kura? sutanon i metan, to bi uzimao 5 nedelja, e sad koji bi trebao da uzmem antiestrogen,ja sam mislio da uzmem proviron.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #4 poslato: Septembar 11, 2014, 01:47:09 posle podne »
Malo steroida? Sust i metan? 5 ned? Odmah antiestrogen? I to proviron? Na sve bih hteo da mi das odgovor zasto.

Van mreže blood sport

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #5 poslato: Septembar 11, 2014, 02:00:05 posle podne »
Treniram borilacke sportove, pa mi treba prvenstveno zbog snage, inace ja se jako slabo razumem u steroide,a za kuru sam se obratio jednom liku iz teretane,i on mi je rekao da uzmem to, i da mi cak ne treba nikakav antiestrogen za takvu kuru,mada necu da se zezam da ne uzmem neki antiestogen,e sad kako rasporediti najbolje na pet ned taj sustanon?on mi je rekao 2 puta nedeljno po 1 ml, a citao sam da je bolje 1,5 ml jednom nedeljno.I za metan mi rece da ide 3 tabletice dnevno.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #6 poslato: Septembar 11, 2014, 02:20:14 posle podne »
Hmm a on ce ti verovatno i nabaviti sve?

Sa tih 5 ned neces nista uraditi osim sto ces navuci malo vode i poremetiti hpta. Plus ces verovatno dobiti podoziran sustanon, tako da ces kad sve saberes i oduzmes baciti pare.

Mislim da ti svoj problem sa snagom mozes da resis vrlo jednostavno, a to je da promenis nacin i koncept treninga.

Van mreže blood sport

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #7 poslato: Septembar 11, 2014, 02:43:31 posle podne »
A jel znas neku bolju kuru, sta da uzmem od steroida da poboljsam snagu? koncept treninga mi od dobar.

Van mreže Marko Kraljevic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 146
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #8 poslato: Septembar 11, 2014, 02:50:39 posle podne »
A jel znas neku bolju kuru, sta da uzmem od steroida da poboljsam snagu? koncept treninga mi od dobar.

Ако ти исхрана и тренинг нису добри, џаба ти сви стероиди овог света. :)

Van mreže blood sport

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #9 poslato: Septembar 11, 2014, 02:59:29 posle podne »
Ishrana mi je odlicna,i suplementacija odlicna.trening odlicnan. tu nema sta da se prica,ja sam dosta jak,al problem je kad radim borbe sa najboljima koji uzimaju steroide,tu nastaje problem ne u tehnici vec u cistoj snazi. Za te momke svi znaju da cepaju steroide, zato bih  i ja cepnuo nesto.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #10 poslato: Septembar 11, 2014, 03:02:25 posle podne »
Kure se ne pisu, takvo je pravilo. Ajde ispisi kako treniras i kako jedes.

Ako je sve to dobro, onda mozemo da pricamo o aas.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #11 poslato: Septembar 11, 2014, 03:17:36 posle podne »
Hahah znas kako bi prosao u mecu sa metanom..

Van mreže blood sport

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #12 poslato: Septembar 11, 2014, 03:18:41 posle podne »
Svaki dan pojedem 600 grama mesa-belo,konjsko,litra mleka,sir,riba,oko 300 grama pirinca,ovesne, kikiri riki ,badem, a od suplementacije uzimam  elite whey 3 puta dnevno,glutamin i kreatin monohidrat.gledam da unesem svaki dan najmanje 200 gr. protein i oko 400 uh. a sto se tice treninga,treniram svaki dan, borilacke sportove treniram svaki dan, a tegove i snagu  korigujem po slobodnom vremenu i odmornosti tela, al da bude 3 puta nedeljno.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #13 poslato: Septembar 11, 2014, 04:41:11 posle podne »
Obrazlozi trening snage detaljnije.

Van mreže blood sport

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: da,ne,i sta?
« Odgovor #14 poslato: Septembar 11, 2014, 08:50:54 posle podne »
siroki zgibovi 24 komada odmah zatim benc 110 kg 4-6 komada,i odmah propadanja do kraja izdrzljivosti. to mi je jedna serija, takve 4 serije,zatim 2 serija,siroki zgibovi iza glave 12 komada,odmah prav benc 100 kg 4-6 puta,i sklekovi do izdrzljivosti, i posle toga vezbe za biceps, to mi je kao da pogadjammalo vise grudi, kad gadjam vise ledja, umesto benca ubacijem vezbe za ramena i mrtvo dizanje sa 140 kg. uvek menjam neke vezbe,neke ubacim neke izbacim.pauze su mi jako male najvise 30 sekundi.kad napravim duzu pauzu onda sledecu vezbu mogu da uradim vise ponavljanja.al treba mi i izdrzljivost i snaga pa pravim kratke pauze.