Septembar 28, 2024, 02:14:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: BOMBARDOVANJE BICEPSA  (Pročitano 1219 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
BOMBARDOVANJE BICEPSA
« poslato: Decembar 24, 2016, 04:18:20 posle podne »
Uzasno polako napredujem u izgradnji bicepsa a misic mi je uzan gledano odnapred.Postoji li bilo sta sto bih mogao da uradim kako bih povecao masu bicepsa kako bi izgledali impresivno iz svakog ugla? Postoje li vezbe i tehnike koje bih treba okoristiti?

RONNIE COLEMAN
Pobednik Mr. Olympija

Za debljinu bicepsa morate da se usredsredite na velicinu.A velivcina je uglavnom vezana za ono sto jedete i kako trenirate.

Cesto misici izgledaju tanko bez obzira na napore koje ulazete ako ne jedete odgovarajuce kolicine i vrste namirnica potrebne za ostvarenje vasih ciljeva.Uravnotezite odgovarajucu kolicinu proteina za misicni rast(priblizno 1g na svakih pola kilograma telesne tezine)sa dovoljnim kolicinama ugljenih hidrata kako biste imali dovoljno energije za tesko dizanje (2,5-3g na svakih pola kilograma telesne tezine)

 Jos jedan kljuc za masu jeste odgovarajuci broj ponavljanja sa velikim tezinama kako biste pogurali rast.Ja uvek radim tri serije 10-12ponavljanja sa velikim tezinama.Dizanje malih tezina definise misice,ali ne gradi masu.

Kada je rec o vezbama ja radim preacher curl iz stojeceg polozaja sa bucicama.Jos jedna meni draga vezba je 21.Stojim drzeci EZ sipku i radim sedam curlova u donjoj polovini ponavljnja,sedam curlova u gornjoj polovini i sedam radeci pun opseg pokreta.

Radim pull-downe za lat misice,veslanje kablom iz sedeceg polozaja i isto tako iz stojeceg polozaja za ledja,ali ne postizem bas neke rezultate.

Takodje,moje ruke me vise bole od lat misica.Citao sam o vezbama sa slobodnim tegovima koje navodno bolje deluju na izolovane misice.Da li da se potpuno odreknem sprava?

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2013/10/bombardovanje-bicepsa.html