Septembar 29, 2024, 03:16:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Snaga (Kucni no reaktor)  (Pročitano 1905 puta)

Van mreže Conetebrax

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Snaga (Kucni no reaktor)
« poslato: Oktobar 01, 2016, 05:53:49 posle podne »
Pozdrav svima :)

Imam jedno pitanje .
Da li iko moze da mi preporuci neki kucni miks za snagu pre treninga , nesto sto bas udara u glavu :D Ja imam beta alanin mesam sa kofeinom , ali se pitam da li postoji jos nesto , npr neka guarana sa jos necim ili tako ? Ili red bull?

Cuo sam price , mada u to nisam siguran , ovi idioti po teretani , govore kako uzimaju snikers prepolove ga i smrve andol u njemu . Ne vidim svrhu tu , kazu kao daje snagu ... Svasta sam cuo , ali su to sve "sabani kako vec " :D Pusteni sa lanca

Ili jednostavno da kupim taurin , arginin i da pomesam :D
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2016, 05:55:34 posle podne Conetebrax »

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Snaga (Kucni no reaktor)
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 12, 2016, 04:03:25 pre podne »
A prosto neki NO reaktor da uzmes...ja kad sam uzeo od Muscle Pharm Assault kao da sam se u Hulka pretvorio, mada sam samo par puta uzimao No u zivotu
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Snaga (Kucni no reaktor)
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 12, 2016, 06:18:09 pre podne »
Pozdrav svima :)

Imam jedno pitanje .
Da li iko moze da mi preporuci neki kucni miks za snagu pre treninga , nesto sto bas udara u glavu :D Ja imam beta alanin mesam sa kofeinom , ali se pitam da li postoji jos nesto , npr neka guarana sa jos necim ili tako ? Ili red bull?

Cuo sam price , mada u to nisam siguran , ovi idioti po teretani , govore kako uzimaju snikers prepolove ga i smrve andol u njemu . Ne vidim svrhu tu , kazu kao daje snagu ... Svasta sam cuo , ali su to sve "sabani kako vec " :D Pusteni sa lanca

Ili jednostavno da kupim taurin , arginin i da pomesam :D

upravo tako
ARGININ + TAURIN i to sto imas je osnova svakog NO
naravno
OBAVEZNO je razgovarati o dozama,posto npr caps imaju po 1 -1.5 mg ,a ako se uzme u obzir da je potrebno npr 6-7 gr BA + 10ak gr arginina + cofein + taurin,jednostavno je doci do zakljucka kako i zasto

npr:

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/arginin/123-the-arginin-akg-400g.html

inace prica o tome:

! No longer available