Septembar 19, 2024, 11:44:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Whey ili BCAA?  (Pročitano 2696 puta)

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Whey ili BCAA?
« poslato: April 10, 2016, 11:51:45 posle podne »
Pozdrav,
Iako duze vrijeme koristim Whey protein , nesto razmisljam da predjem na bcaa(znam da se bcaa nalazi u wheyu) , iz prostog razloga zato sto mislis da mi ishrana je bogata proteinima, pa da koristim bcaa poslije treninga i jos nekad u toku dana ? Uglavnom, da li da se zadrzim na wheyu ili bcaa ili eaa ? Vase misljenje,iskustvo, bilo sta ? Poz
Ishrana mi se sastoji od 5-6 jaja , 600g piletine(rasporedjene u toku dana) , rize, krompira,musli...i ubacim ponekad crveno meso , kako kad :)
“The best activities for your health are pumping and humping.”

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey ili BCAA?
« Odgovor #1 poslato: April 11, 2016, 05:54:09 pre podne »
Pozdrav,
Iako duze vrijeme koristim Whey protein , nesto razmisljam da predjem na bcaa(znam da se bcaa nalazi u wheyu) , iz prostog razloga zato sto mislis da mi ishrana je bogata proteinima, pa da koristim bcaa poslije treninga i jos nekad u toku dana ? Uglavnom, da li da se zadrzim na wheyu ili bcaa ili eaa ? Vase misljenje,iskustvo, bilo sta ? Poz
Ishrana mi se sastoji od 5-6 jaja , 600g piletine(rasporedjene u toku dana) , rize, krompira,musli...i ubacim ponekad crveno meso , kako kad :)

svkakao se zadrzi na whey proteinu