Septembar 19, 2024, 07:16:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Je li moguće da sam pretreniran?  (Pročitano 2049 puta)

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Je li moguće da sam pretreniran?
« poslato: April 06, 2016, 11:40:58 pre podne »
Je li moguće da sam pretreniran od 3 treninga sedmično? U zadnja 3 mjeseca sam pokušao da radim malo na snazi, radio sam onaj 5x5 stronglifts, ono početnički general strenght program. Rotiraju se dva dana
dan A čučanj, benč i veslanje u pretklonu i dan B čučanj, military press, i mrtvo dizanje, sve je 5x5 samo mrtvo je 1x5
Po svoj logici ne bih trebao biti, uredno spavam, hranim se kao i prije ali nešto me u zadnjih par dana nekako ramena bole, sopstvene ruke su mi teške, ono kao da su mi neki treret. Takođe prehladio sam se ovih dana, generalno se shitty osjećam, vjerovatno i to ima nekog uticaja.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Je li moguće da sam pretreniran?
« Odgovor #1 poslato: April 06, 2016, 11:56:32 pre podne »
Je li moguće da sam pretreniran od 3 treninga sedmično? U zadnja 3 mjeseca sam pokušao da radim malo na snazi, radio sam onaj 5x5 stronglifts, ono početnički general strenght program. Rotiraju se dva dana
dan A čučanj, benč i veslanje u pretklonu i dan B čučanj, military press, i mrtvo dizanje, sve je 5x5 samo mrtvo je 1x5
Po svoj logici ne bih trebao biti, uredno spavam, hranim se kao i prije ali nešto me u zadnjih par dana nekako ramena bole, sopstvene ruke su mi teške, ono kao da su mi neki treret. Takođe prehladio sam se ovih dana, generalno se shitty osjećam, vjerovatno i to ima nekog uticaja.

pa deftivno je onda u pitanju posledica "prehlade"
jer mozda i nije samo obicna prehlada,ali s obzirom da si utreniran i u dobroj fiz kondiciji,lakse podnosis simpttome,ali ne bas toliko da ih ne osecas kod treninga itd itd itd..

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Je li moguće da sam pretreniran?
« Odgovor #2 poslato: April 06, 2016, 12:40:44 posle podne »
Pa moguće da si u pravu što se tiče ovoga. Može biti da je neki virus, imala je sestra sličnih problema, vjerovatno sam od nje pokupio. A i nemam ni blizu simptome kao ona.
A ništa, preguraću nekako, bolje da je virus nego da sam invalid da ne mogu izdržat 3 treninga sedmično  :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Je li moguće da sam pretreniran?
« Odgovor #3 poslato: April 06, 2016, 01:43:03 posle podne »
ivalid mozes da postanes ako treniras pod virusom... ali u tvom slucaju je verovatno nesto prolazno i slabo cim nemas temperaturu...

Van mreže Exaybachay

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Je li moguće da sam pretreniran?
« Odgovor #4 poslato: April 06, 2016, 02:38:02 posle podne »
Nemam temperaturu niti se osjećam slabo da ne mogu trenirati. Ono, curi mi nos, imam osjećaj da će me početi boliti grlo ali mi je najviše smetalo to što osjetim tu težinu, ne znam više kako da opišem,  ne osjećam se 100% odmoran kao što sam prije se osjećao. I to samo gore u ramenima, noge ništa.
Vidjeću kako će se stvari odvijati, nije mi problem ni odmoriti od treninga ako bude bilo potrebe.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Je li moguće da sam pretreniran?
« Odgovor #5 poslato: April 06, 2016, 04:32:50 posle podne »
to ti je alergija na polen ...