Septembar 20, 2024, 01:33:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: zasto ne napredujem u teretani  (Pročitano 7727 puta)

Van mreže darkopanic

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
zasto ne napredujem u teretani
« poslato: Mart 30, 2016, 10:02:45 posle podne »
Pozdrav svima ljudi, zovem se darko panic imam 20 godina idem u teretanu od oktobra moja kilaza je bila oko 94kg sada imam 99kg ono sto me jako boli i brine to je da od januara nisam pa ajmo reci napredovo nista pa me zanima koji je problem tu, odlucio sam promijeniti malo ishranu koliko-toliko, a to izgleda ovako ujutru 6 jaja kuvanih, zobene pahuljice banana i 400g bjelanjaka, losos riba i zelena salata ili ako nema salate onda sir uzmem, bijelo meso jedem otprilike uvecer i salatu neku, s'tim da pijem protein,kreatin i amino5600 prije i poslije treninga, moji treninzi su izlgedali ovako ponedeljak grudi i biceps, utorak noge, srijda biceps i triceps, cetvrtak ledja, subota ramena, s tim da svaku vjezbu radim 4 serije. Zato ako mi neko moze pomoci u cemu je problem bio bih mu zahvalan do neba, nadam se da cemo otkriti u cemu je tajna. Lp svima  :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #1 poslato: Mart 30, 2016, 10:15:49 posle podne »
"Tajna" je da su i ishrana i trening losi,i uopste nisi napisao koji je cilj treninga ? Masa/defka.. ?

Van mreže darkopanic

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #2 poslato: Mart 30, 2016, 10:21:09 posle podne »
Ovako cilj mi je masa forisro sam se ja ali to ocigledno nije bilo dovoljno, kontam da sam ubacio previse treninga, sto sam svaki puta imao sve vjzebe iste sa istim borjem ponavljanja to je obicno bilo do 6 ili 7 ponavljanja

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #3 poslato: Mart 30, 2016, 10:25:44 posle podne »
jel može detaljno kako se hraniš? koliko g čega po obroku itd, i kako treniraš?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #4 poslato: Mart 30, 2016, 10:25:49 posle podne »
Da li bi ti bio problem da postavis neku sliku,posto sa ovakvim znanjem o treningu/ishrani sumnjam da je tih +/- 100kg bilo sta priblizno kvalitetu,pa cisto da znamo odakle da pocnemo pricu ? :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #5 poslato: Mart 30, 2016, 10:39:51 posle podne »
Ovako cilj mi je masa forisro sam se ja ali to ocigledno nije bilo dovoljno, kontam da sam ubacio previse treninga, sto sam svaki puta imao sve vjzebe iste sa istim borjem ponavljanja to je obicno bilo do 6 ili 7 ponavljanja
Sam sebi druze si odgovorio na neka pitanja...Prevelik obim treninga koji nije pratila adekvatna ishrana,bas nizak rep range a koliko vidim cilj je misicna masa...Kao sto rekose malo detaljnije napisi ishranu,trening pa da vidimo za dalje...

Van mreže darkopanic

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #6 poslato: Mart 30, 2016, 11:13:08 posle podne »
Ujutro jedem 6 kuhanih jaja, prije treninga zobene pahuljice i u njih stavim jednu bananu i 400g bjelanjaka isprzim onda kad to pojedem zobene popijem 300g cisti whey protein 10g kreatina i 4 kapsule amino kiselina, kad dodjem sa treninga opet popijem sve isto protein kreatin i amino pa jedem oko 400g lososa i zelenu salatu, pa uvece bijelo meso oko 300g i sir. A moj plan treninga je bio ovako ponedeljak grudi i biceps, utorak noge, srijeda biceps i triceps, cetvrtak ledja, subota ramena i triceps, s tim da sam za svaku vjezbu radio 4 serije.
« Poslednja izmena: Mart 30, 2016, 11:19:47 posle podne darkopanic »

Van mreže darkopanic

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #7 poslato: Mart 30, 2016, 11:17:11 posle podne »
Ubacio bi i svoje 2 slike posto sam se danas registrovo pa ne znam kako ubaciti slike

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #8 poslato: Mart 30, 2016, 11:32:32 posle podne »
popijem 300g cisti whey protein

Dafaq ?  :o :o


Mozes okaciti na bilo koji image uploader pa staviti ovde linkove ako ti je lakse.. :)

Van mreže darkopanic

  • Član
  • *
  • Poruke: 25

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #10 poslato: Mart 31, 2016, 03:23:29 pre podne »
Ako sam razumeo,ti dnevno popijes 600g whey proteina? O.o Mislim,ispravi me ako sam pogresno zakljucio. Isto pijes 20g kreatina dnevno,skupa mokraca. Ishrana.. Pa aj da kazem da unosis dovoljno proteina  ;D ;D ;D Ali nije lepo rasporedjena,i ne unosis dovoljan unos ostalih makronutrijenata. Trening los. Procitaj malo odredjene delove foruma,i uvideces i sam gde je problem,sve najbolje!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #11 poslato: Mart 31, 2016, 06:11:39 pre podne »
Ovako cilj mi je masa forisro sam se ja ali to ocigledno nije bilo dovoljno, kontam da sam ubacio previse treninga, sto sam svaki puta imao sve vjzebe iste sa istim borjem ponavljanja to je obicno bilo do 6 ili 7 ponavljanja

forisriao si masu kroz STA?
KROZ TRENING?

Van mreže darkopanic

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2016, 09:44:38 pre podne »
Nikola96, da dobro su hvatio unosim 600g wheya i 20g kreatina, i ja msm da ishrana nije dobro rasporedjena o treningu da ne pricam

Van mreže darkopanic

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #13 poslato: Mart 31, 2016, 09:46:08 pre podne »
Pedja, da forsiri sam se kofol kroz trenung al msm da je to bilo puno za svaki misic po 5 vjezbi to je ukupno 20 serija

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: zasto ne napredujem u teretani
« Odgovor #14 poslato: Mart 31, 2016, 10:24:18 pre podne »
Pedja, da forsiri sam se kofol kroz trenung al msm da je to bilo puno za svaki misic po 5 vjezbi to je ukupno 20 serija

- 200 gr proteina iz praska i 20 gr kreatina je bacanje novca
- NE POSTOJI trening za masu