Septembar 21, 2024, 03:47:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: cikliranje i ketonska  (Pročitano 4850 puta)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: cikliranje i ketonska
« Odgovor #15 poslato: Mart 23, 2016, 12:28:27 posle podne »
ova rotacija je jako jako agresivna nemas potrebe da spustas 350 uh svake nedelje

ja ne spuštam svake nedelje 350 uh, nego po 50 po danu, i kasnije kad bi smanjio rotacijski krug, bi ga opet smanio za 50 g.

7x50=...?
suck it up, buttercup

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: cikliranje i ketonska
« Odgovor #16 poslato: Mart 23, 2016, 12:31:20 posle podne »
ova rotacija je jako jako agresivna nemas potrebe da spustas 350 uh svake nedelje

ja ne spuštam svake nedelje 350 uh, nego po 50 po danu, i kasnije kad bi smanjio rotacijski krug, bi ga opet smanio za 50 g.

7x50=...?

haha,nemoj ga Milena na matematiku tu je slab ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: cikliranje i ketonska
« Odgovor #17 poslato: Mart 23, 2016, 12:38:06 posle podne »
Pedja: što se tiče rotacije tako sam i mislio držati, možda bi koju nedelju još produžio ako bi video da se fino čistim, a za onu dietu me je samo zanimalo, vaše mišlenje, jer nisam nikad to probao, a rotaciju jesam.

Slobodan: hvala ti na konkretnom odgovoru

Exe: ja predpostavljam da nije toliko agresivna, ja ne spuštam svake nedelje 350 uh, nego po 50 po danu, i kasnije kad bi smanjio rotacijski krug, bi ga opet smanio za 50 g.

Hvala!

a sto ti onda nas u stvari pitas kada ocigledno veoma dobro znas i na svaku nasu,konstruktivnu kritiku imas adekvatan odgovor sa ciljem da nastavs tako kako radis?
u cemu je fora?

Van mreže dejbra

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: cikliranje i ketonska
« Odgovor #18 poslato: Mart 23, 2016, 01:29:39 posle podne »
hvala milena i izvini exe, nisam pravilno razumio taj stav. Ja sam fino pitao Pedja i nisam agresivno pristupio, za neke stvari mi je jasno, za neke ne, zato i ispitujem šta mislite o tome, jer želim probati na malo više enostavniji način nego pre.
Još jednom, za onu dietu me je zanimalo kako izgleda, jer mi djeluje za čoveka od 100 kg, što se priprema na takmičanja, ali možda grešim, zato i ispitujem na forumu neke stvari, ako komentarišem da mi je to jasno kažem da znam i, ili bi bilo bolje da idem komšinice jovanke pa nju pitam? ZNAM DA NIJE, vi ste iskusni ljudi zato me i zanima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: cikliranje i ketonska
« Odgovor #19 poslato: Mart 23, 2016, 01:53:13 posle podne »
Citat
, ili bi bilo bolje da idem komšinice jovanke pa nju pitam

pa ako se komsinica sprema za prvenstvo mesne zajednice Mionica,zasto da ne,posto vec sutra,moze biti da se sprema za Arnold i jos ako ima 100 kg..ma idi begaj  8)