Jun 26, 2024, 05:11:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura - Depo & Dianabol  (Pročitano 13432 puta)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #15 poslato: Mart 20, 2016, 06:10:59 posle podne »
Ma nema na cemu, u ime svih, tu smo...:)
Najbolje ce Pedja odogovoriti tako da strpi se malo..;)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.582
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #16 poslato: Mart 20, 2016, 06:11:14 posle podne »
Pa znas kako... sada imas taj test prirodno visok i nikad vise... ...gear ti nije najbolji...za semu pitaj kao sto rekoh ..ocekujemo tvoje razmiljanje i utiske na kraju ciklusa, prenesi obavezno iskustva!!! napredak uporedi... posto je to bacena kocka , srecno !

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #17 poslato: Mart 20, 2016, 06:29:09 posle podne »
Ma ovde je generalno pitanje,po meni,da li da KORISTI ili NE..

Mislim ciklus solo depo ili depo+dbol nema tu puno sta da se prica o samim lekovima..

Po meni i nije bas najsrecnija odluka al ajd,jer do juce si se raspitivao o treningu i ishrani,a danas bi se rokao hemijom,i to u fazonu danas mi palo na pamet,sutra pocinjemo,bez razmisljanja o daljoj ishrani,suplementima,treningu a vidim da priminga nema ni u malom mozgu..


I generalno ta prica,"spreman sam da se opecem" deluje mi kao fasada,ono u fazonu "spreman sam da se opecem,ALI NECU GARANT(nadam se)" e sad...

Generalno moje misljenje je da jos nemas znanja za ovu pricu,a ti naravno kao i svi sto dodju da pitaju za ciklus pa im se ne svidi odgovor,ako si odlucio ugasices forum i spucati depo u dupe tako da nema svrhe da te neko nabedjuje ili bilo sta,tvoje telo tvoja briga ali eto cisto da napisem.. :)

Sta god odlucio,srecno..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.582
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #18 poslato: Mart 20, 2016, 06:42:49 posle podne »
Zabo Sloba sustinu a ja cu reci jos nesto... a to je da vi sa 19 -20 godina se bodete aas om zbog picaka... eventualno i neke reputacije u drustvu... zato to i ide tako "sad, odma, glavom u zid" ... :) da je takmicarska ambicija islo bi to nekon drugom logikom... ali dobro , nema svako kapaciteta da shvati kako se dolazi i do jednog i do drugog... pa mora na misice  :D sto ne kazem da je Nikolina ambicija , pricam statisticki... Nikola se vidi da je fino vaspitan decko... problem je sto ide grlom u jagode... mlados-ludos  :)

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #19 poslato: Mart 20, 2016, 06:51:53 posle podne »
Cilj ti je masa,tako da busti estro da radi svoje i izvuces max iz kure.


Ahahahahahahahhahahahahaha Da pusti esto da ti izraste zenska sisa
Ako ti nisu sve na broju ne moras ovde da se istresas,pogresno mesto!!
Da bar malo znas svrhu i pozitivne efekte estro na masi ovo ne bi ni napisao.
Od cega da dobije gino prosvetli me?
Ne dobija se gino preko noci.

Be patient,results will come !!!

Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #20 poslato: Mart 20, 2016, 06:52:28 posle podne »
Nikola ako si vec odlucio da ides na kuru,tesko da cemo te mi odvratiti od toga.Mozemo samo da te posavetujemo da to odradis kako treba.
Vec je neko rekao da krenes sa 10-12%bf da bude sto kvalitetnije,naravno ishrana broj 1,e sad tvoja stvar dal ces ici sa ili bez dbola.Naravno prajming uvek dobro dosao da se iskoristi insulinska osetljivost kao sto ti rece Slobo.E sad da je rano sa 19god jeste al to je tvoja stvar.Treba da budes svestan mogucih posledica.
Be patient,results will come !!!

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #21 poslato: Mart 20, 2016, 07:20:32 posle podne »
Zabo Sloba sustinu a ja cu reci jos nesto... a to je da vi sa 19 -20 godina se bodete aas om zbog picaka... eventualno i neke reputacije u drustvu... zato to i ide tako "sad, odma, glavom u zid" ... :) da je takmicarska ambicija islo bi to nekon drugom logikom... ali dobro , nema svako kapaciteta da shvati kako se dolazi i do jednog i do drugog... pa mora na misice  :D sto ne kazem da je Nikolina ambicija , pricam statisticki... Nikola se vidi da je fino vaspitan decko... problem je sto ide grlom u jagode... mlados-ludos  :)

Ma kontam ja bato da je takmicarska ambicija u pitanju,danas realno juniori cepaju vise od seniora maltene,ali za picke se srediti moze sa ishranom supsima i treningom za 3 meseca izi,malo plocica malo grudi ruku,sta one znaju koji moj.. :D

E sad ne napisa decko sta su planovi pa ne mozemo nista da pricamo.. :)

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #22 poslato: Mart 20, 2016, 07:23:10 posle podne »
Hvala na savetima i sto imate najbolje namere,kao sto vec rekoh,znam da vam je u interesu da svakog usmerite na pravi put. Pirat,znam da si to za komplekse statisticki rekao,ne vezano za mene,ali cisto da izjavim.. Osoba sam koju ne zanimaju tudja misljenja niti da izgleda bolje u drugim ocima,ili da bi me curice na Adi gledale. Nikad nisam video nekog veceg i bio u fazonu "Joj vidi ga,sad mora budem ja bolji",ne.. Volim onog ko voli mene,i dobrim uzvracam duplo,a sve ostalo me uopste ne zanima. Slobodane,nije fasada,ne kazem to da bih ispao "kao da znam sta me ceka" ,a dok to govorim nagovaram sebe da sigurno nece biti nista.. Stvarno,jesam spreman.

To je od mene sto se tice off-topica, i iskreno drugari,bez ikakve lose namere i misljenja,zamolio bih da se pise vezano za temu od sad pa nadalje,dosta vremena i vi i ja gubimo na ovome,verovatno i vidite i sami da sam se odlucio,pa se odlucio.
Jos jednom,hvala vam!

Naravno,obavestavacu vas kako sta ide,slike,kilaze,napredak,losi efekti i slicno! Jos se samo razmisljam da li dbol pored depo za prvu kuru,ili solo.

EDIT: Slobo,videh sad reply pa da napisem. Da izgradjujem sebe da mi me cure gledale,nikad nisam tako razmisljao.. O tome mislim ovako,mozda bude smesno ali to je moje misljenje.. Kad se nadje,naci ce se ljubav. Svako ce kad tad imati pravu ljubav u zivotu,tako da se ne zurim. :)
« Poslednja izmena: Mart 20, 2016, 07:26:06 posle podne Nikola96 »

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #23 poslato: Mart 20, 2016, 08:02:33 posle podne »
Zabo Sloba sustinu a ja cu reci jos nesto... a to je da vi sa 19 -20 godina se bodete aas om zbog picaka... eventualno i neke reputacije u drustvu... zato to i ide tako "sad, odma, glavom u zid" ... :) da je takmicarska ambicija islo bi to nekon drugom logikom... ali dobro , nema svako kapaciteta da shvati kako se dolazi i do jednog i do drugog... pa mora na misice  :D sto ne kazem da je Nikolina ambicija , pricam statisticki... Nikola se vidi da je fino vaspitan decko... problem je sto ide grlom u jagode... mlados-ludos  :)

,sta one znaju koji moj.. :D

Sta zna cura sta je vastus lateralis...:D :D :D
Btw,Nikola vaspitan momak,kao sto rece Pirat, i ne skace u vatru i svadju...Sa srecom i utiske ces nadam se podeliti sa nama..:)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #24 poslato: Mart 20, 2016, 08:13:12 posle podne »

EDIT: Slobo,videh sad reply pa da napisem. Da izgradjujem sebe da mi me cure gledale,nikad nisam tako razmisljao.. O tome mislim ovako,mozda bude smesno ali to je moje misljenje.. Kad se nadje,naci ce se ljubav. Svako ce kad tad imati pravu ljubav u zivotu,tako da se ne zurim. :)

Ma ne drugar,posto je pirat lepo rekao kako jeste,postoje uglavnom 2 razloga zasto se siba aas

-Takmicarske ambicije
-Ribice (pretezno)

Pa sam zato postavio pitanje,cak stavise ja sam u prvom periodu trenirao zbog riba pa uvek zabodem neku kojoj nije bitno da li sam kai greene ili anoreksija 4. stadijum tako da samo polako.. :)

Nista brate,da ne idemo dalje u off,sacekaj Pedju sutra mada ne vidim razlog jer si vec resio,nadam se da neces imati nekih losih posledica i da ces postici lep rezultat... Srecno! (btw razmisli da odlozis za nekih 5-6 nedelja ciklus da odradis lep PRIMING mnogo ce da ti znaci..)

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #25 poslato: Mart 20, 2016, 08:29:17 posle podne »
Hvala na lepim zeljama! Uz vas sam ljudi,od sada pa nadalje! Svoje rezultate i sve ostalo vezano za trening i ciklus cu postavljati u mojoj temi u "Slike clanova"! :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.582
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #26 poslato: Mart 20, 2016, 08:32:03 posle podne »
Citat
sacekaj Pedju sutra mada ne vidim razlog jer si vec resio
ja ne verujem da ce te pogotovo Pedjos savetovati da ides na ovaj ciklus... niti bilo koji... dobices pre odgovor da nije za tebe u ovom stadijumu , sa 20 godin i sa takvim znanjem , to je totalno glupo i besmisleno :) Na AAS podforumu ljudi koji znaju o tome te zato i pitaju staz godine itd... i ako zalepis dobar cilkus pomognu oko korekcije, to bum tras, ja bih da se bodem ovim i ovim ... pa jbg... postoji neki moralni kodeks... mozda je tebi  svejedno sta ces da radis sa sobom ali drugima nije, niti zele da budu deo toga... jbg druze , istina je da ti zelimo svi najbolje ! poz da ne idemo vise u off odjavljjem se da teme !

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #27 poslato: Mart 20, 2016, 09:12:54 posle podne »
Ma nema tu sta da se prica,19 godina komedija,detence maleno,poenta price uglavnom sjebace zivot zbog gluposti,posle ce da se kaje i to je to,znam ja da su sad tu muda najveca i da se kao neces pokajati ali za par godina ces se setiti ovoga i to je to

Van mreže Nikola96

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #28 poslato: Mart 20, 2016, 09:17:51 posle podne »
Zao mi je sto vecina vas ODREDJENIH zivotoprozivitelja,tata nad tatama misli o sadasnjoj generaciji da su balavci koji svi imaju isto misljenje,igraju igrice,jure picke,idu po klubovima,piju,mamini i tatini sinovi.. Izvinjavam se sto sam morao da se izrazim ovako,ali kako mozes da budes tako siguran u moje razmisljanje? Samo na osnovu toga sto sam odlucio da 'sjebem sebi zivot'. Ako si vec toliko zreo i odrastao,probaj da koristis lepe reci,a ne da ismejavas nekog ko ima verovatno veci IQ od tvog sa 20 godina(nemoj shvatiti kao uvredu,vec uzmi malo,meditiraj i procitaj na koji nacin ti meni pises sve ovo). Zamolio sam bio da se ne ide vise off-topic,i bio bih najiskrenije od srca zahvalan ako bi to moglo da se ispuni..

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Prva kura - Depo & Dianabol
« Odgovor #29 poslato: Mart 21, 2016, 01:50:01 pre podne »
reci,a ne da ismejavas nekog ko ima verovatno veci IQ od tvog sa 20 godina

E sad mi jasno zasto oces hemiju,i sva ona prica sto si se kleo da nije je zapravo to,klasican status u drustvu