Jul 06, 2024, 11:29:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: CILJ - pravilna ishrana, treniranje  (Pročitano 45668 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #60 poslato: Mart 13, 2016, 02:33:27 posle podne »
Danas radim grudi, ramena, triceps.

-Benc press
-Pec deck
-Ekstenzija na sajli iznad glave
-Jednorucna ekstenzija
-Potisak dvorucnim tegom ispred glave
-Letenje  sa sipkom

Da li je ovo ok?

Pa i ne bas..

Ali pre svega zasto grudi,ramena,triceps da nije malo mnogo ?

Van mreže Samo Ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #61 poslato: Mart 13, 2016, 03:10:18 posle podne »
Nije mi tesko. :D A i krenula sam da praktikujem tri puta nedeljno.

Sta izbaciti, savet ako nije problem? :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #62 poslato: Mart 13, 2016, 04:53:11 posle podne »
Pa ako ces raditi ove 3 partije na jednom treningu ne treba izbaciti nego UBACITI.. :)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #63 poslato: Mart 13, 2016, 10:51:37 posle podne »
U pravu si..juce nisam otisla do jednog kluba jer nisam htela da pijem nista drugo osim vode, haha, smesno je, znam, i meni je. Stavljam uvek trening i ljubimce ispred svega..ali odlazim na kafe sa drugaricama kad mogu. :D

Nije vredno, veruj mi. Jedan-dva junka nedeljno neće da te ubiju, naročito ne ako ih odmah isplaniraš, npr za subotu uveče.

Ako si disciplinovana 19/21 obroka nedeljno, biće sve ok :)
suck it up, buttercup

Van mreže Samo Ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #64 poslato: Mart 14, 2016, 06:09:57 posle podne »
Hvala na savetima Milena. Slazem se, sinoc sam bila do ortaka koji mi je spremio divan plazma shejk nisam mogla da odolim. Sta cu.. :)

Disciplinovana jesam ali jos ne vidim rezultate sto me malo deprimira jer sam ocekivala bar vise kg-a dole, a skinula sam samo 2kg. Ne ocekujem sad odmah misice itd. jer su oni ispod masnih naslaga ali bar nesto da me vise motivise..bedak.  :-\

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #65 poslato: Mart 14, 2016, 06:13:23 posle podne »


Disciplinovana jesam ali jos ne vidim rezultate sto me malo deprimira jer sam ocekivala bar vise kg-a dole, a skinula sam samo 2kg.

2kg za koje vreme ?

Van mreže Samo Ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #66 poslato: Mart 14, 2016, 06:18:52 posle podne »
Od 1og marta krenula u teretanu i dok sam korigovala ishranu ovde uz vasu pomoc trebalo je nedelju dana, i dalje nisam zadovoljna svojom ishranom.
Sad sam uhvatila i izmerila obim butina, kukova, donjeg stomaka, struka itd. i ili ja ne znam da izmerim ili nisam znala ranije ili ili ali rezultata nema nikakvih i ne zelim da patetisem jer sam jako pozitivna osoba aliiiii meni dodje sad da zaplacem iskreno zbog toga sto se cimam i cimam i zasto nista...

Gledam neke silne programe gde se ljudi bukvalno transformisu za 3 mes. i to ljudi i stariji od mene i deblji a kod mene nista...
Smaram...evo ne pisem vise. Mislim da mi je motivacija sad malo pala...Ne mogu ipak sama...

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #67 poslato: Mart 14, 2016, 07:12:34 posle podne »
Od 1og marta krenula u teretanu i dok sam korigovala ishranu ovde uz vasu pomoc trebalo je nedelju dana, i dalje nisam zadovoljna svojom ishranom.
Sad sam uhvatila i izmerila obim butina, kukova, donjeg stomaka, struka itd. i ili ja ne znam da izmerim ili nisam znala ranije ili ili ali rezultata nema nikakvih i ne zelim da patetisem jer sam jako pozitivna osoba aliiiii meni dodje sad da zaplacem iskreno zbog toga sto se cimam i cimam i zasto nista...

Gledam neke silne programe gde se ljudi bukvalno transformisu za 3 mes. i to ljudi i stariji od mene i deblji a kod mene nista...
Smaram...evo ne pisem vise. Mislim da mi je motivacija sad malo pala...Ne mogu ipak sama...

Pa pre svega,te "transformacije" na ovaj ili onaj nacin su SVE SAMO NE TO STO PISE.. Gledao sam dosta dokumentaraca gde bukvalno od krmeta u photoshopu covek za 5 minuta izmeni u "malo manje krme" i to postave kao VAUU 3 nedelje transformacije itd.. Ili neki ubijaju se kao voline pola godine,i onda slike od pre-posle okace,samo napisu 2-3 meseca itditd.. To je no1. stvar koju treba da zanemaris.. :)

Ti radis na sebi tek 10tak dana,pala si 2 kile,ajde toga je dobar deo voda,ali znaci da ide...

Ja sad kad sam na defki,kad skidam 1kg nedeljno sutam se nogom u dupe,tako da samo polako,daj sebi vremena,znam i ja da bi idealno bilo kad bi to sve moglo preko noci,ali gledaj na to malo drugacije,AKO ODUSTANES neces postici svoj cilj SIGURNO,a ovako sigurno uspevas,samo je vreme neizvesan faktor.. :)

Eto nadam se da sam ti povratio malo motivacije,ali najbitnije je da ne odustanes,i kad dodju prvi rezultati shvatices to,samo izdrzi do tada... ;)

Van mreže Samo Ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #68 poslato: Mart 14, 2016, 07:14:47 posle podne »
Jesi. nema tog emotikona ali evo jedan drugarski zagrljaj od mene. Bice rezultata ne zvala se ja Ana.
Hvala Slobodane.   :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #69 poslato: Mart 14, 2016, 07:16:05 posle podne »
Jesi. nema tog emotikona ali evo jedan drugarski zagrljaj od mene. Bice rezultata ne zvala se ja Ana.
Hvala Slobodane.   :)

Ma nista,samo przi,zato smo tu da se savetujemo i motivisemo,svi mi imamo manje vise isti cilj.. :)
Ako bilo gde zapne pisi slobodno,da se razjasni :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #70 poslato: Mart 14, 2016, 07:23:12 posle podne »
Samo polako Anci..Sloba sve u pravu..To je veoma kratak period da bi bilo nekih rezultata odnosno desava se nesto sto je deo svakog procesa..Samo polako...:)

Van mreže Samo Ana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 41
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #71 poslato: Mart 28, 2016, 06:37:36 posle podne »
Hej drugari. :)

Evo mene da se javim, i dalje je ishrana mali problem jer mi je dosadilo meso. Jedem samo piletinu i ribu ostalo ne..ne volim iskreno.
Narucujem protein uskoro jos nisam krenula ali redovno pijem multivitamine i minerale.

Problem su mi indijski orah, bademi, lesnici itd. jer pojedem 50 grama dnevno. Ne bas svaki dan ali pojedem...sta cu...
Malo sam i varala organizam pa se isti pobunio  ali dobro, sve je za ljude. :)

Treniram redovno i zaljubila sam se u tegove i bucice. :D

Najvise radim razne cucnjeve sa tegovima i mrtva dizanja.

Krenula sam sa sipkom pa sam postepeno stavljala teg po teg i trenutno sam na 40kg 3x10 sto se mrtvog dizanja tice, cucnjevi za pola. Gledala sam milion tutorijala da ne zeznem kicmu i ostalo i uverena sam da radim pravilno.

Snimicu se jednom prilikom jer me zanima i vase misljenje, prajvat cu vam poslati video, haha.

Sama sam sebi napravila neki plan plus sam pronasla na netu sta me je zanimalo i tako...sad guram.

Sto se mrsavljenja tice, ne znam za kilograme ali su mi centimetri otisli dole, to je ono sto primecujem u ogledalu i malo mi se poznaju bicepsi, noge cvrsce ali celulita ima i dalje...ne moze sve tako brzo...znam znam svesna sam...

Zelela sam da budem sto vise aktivna na ovom forumu jer mi se jako svideo ali posle mog posta na receptima se predomislih. :D Eto iskreno.


Ovde zelim da se zahvalim svima koji su od pocetka bili od pomoci pogotovo tebi Vojo i tebi Slobodane. :)

Odoh sad na trening. :)




Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #72 poslato: Mart 28, 2016, 07:39:27 posle podne »
Ma tako je,samo prati ogledalo,ako ono prija oku to je to.. :D


Zelela sam da budem sto vise aktivna na ovom forumu jer mi se jako svideo ali posle mog posta na receptima se predomislih. :D Eto iskreno.

Zasto ? :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #73 poslato: Mart 28, 2016, 07:47:27 posle podne »
Samoo napredd Anciii...;)
I treba da budes sto vise aktivnaa na forumu,nema razloga da ne budes...;)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: CILJ - pravilna ishrana, treniranje
« Odgovor #74 poslato: Mart 29, 2016, 01:49:13 pre podne »
ja cu samo reci zapazanje, npr dok sam bio u srednjoj skoli i posecivao gym, devojka je jedna dolazila i i trenirala, onako sa viskom kg, stomak,struk..II i IV god srednje skole vidjali se u teretani, nakon IV godine faksa opet sam bio u toj istoj teretani i istu devojku u identicnom stanju, posmatram je poslednja IV meseca kako se ubija bukvalno od treninga sigurno 4-5x sedmicno, kardio, trening tegovima,kardio. devojka bude totalno mokra a identicno izgleda, sa istim viskom kg i istim stanjem, znaci ona ima potrosnju kalorija a ishrana je ubija, to je totalno steta da se neko ne edikuje i uzme da jede bar 4 obroka sa slozenim hidratima i sa proteinima, jer nemoguce da nakont toliko vremena ne shvati neke osnove i ne preduze nesto ..


tako da ana pametno i drzi se hrane kvalitetne i lepo treniraj :)
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates