Septembar 21, 2024, 11:49:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak  (Pročitano 9225 puta)

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #15 poslato: Mart 02, 2016, 06:48:16 pre podne »
Ja se po običaju slažem sa Peđom...Nema šta

Mmm ima tu napredka, samo mislim da ti fali još kura iza sebe, pravih blow up kura, pa da onda pređeš na ovu igru. Po meni, a nemoj da se ljutiš, nisi za igru insulinom, samo iz razloga jer nisi dovoljno uradio anabolicima do sada. Razlika u slikama/osvetljenju i uglu je ogromna, pa i to utiče na sud da si napredovao. Noge ne razumem kako su pojele slike...

No da ne dužim rekao sam ti šta mislim, ja bih na tvom mestu opalio good ol' test, deku, dbol kombinaciju i rastao...pa onda ubacivao tren...a od insa mislim da si daleko. Prvo bi se naravno pobrinuo za gino

U svakom slučaju i od mene zahvalnica za deljenje iskustava
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #16 poslato: Mart 02, 2016, 10:06:46 pre podne »
Citat
na tvom mestu opalio good ol' test, deku, dbol kombinaciju i rastao.

vintage and back to basic!!!  ;) ;)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #17 poslato: Mart 02, 2016, 11:35:59 pre podne »
Super informativni post, mnogi ce nauciti sta treba iz njega, dok ce drugi nauciti sta ne treba.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #18 poslato: Mart 02, 2016, 12:06:01 posle podne »
Ja se po običaju slažem sa Peđom...Nema šta

Mmm ima tu napredka, samo mislim da ti fali još kura iza sebe, pravih blow up kura, pa da onda pređeš na ovu igru. Po meni, a nemoj da se ljutiš, nisi za igru insulinom, samo iz razloga jer nisi dovoljno uradio anabolicima do sada. Razlika u slikama/osvetljenju i uglu je ogromna, pa i to utiče na sud da si napredovao. Noge ne razumem kako su pojele slike...

No da ne dužim rekao sam ti šta mislim, ja bih na tvom mestu opalio good ol' test, deku, dbol kombinaciju i rastao...pa onda ubacivao tren...a od insa mislim da si daleko. Prvo bi se naravno pobrinuo za gino

U svakom slučaju i od mene zahvalnica za deljenje iskustava


Sve pet,zbog nekih drugih razloga neke supstance su u upotrebi.a gyno sam vec objasnio vidim da necitas sve postove.vidim da neki nerazumiju da je ovo napredak od 4 tjedna.obavim sliku pocetka.
U igru sa insom nisam ušao prvi put(brzim)tako da mogu stvarno reći da znam s njim baratati i još sam uz sebe imao trenera koji zna šta radi i sigurno me nije krivo savjetovao,ali svatko može imati svoje mišljenje i ja ga poštujem,moram se samo osvrnuti na peđin komentar da sam sigurno imao padove koje je moje tijelo osjetilo a ja ne,11 puta u danu sam jeo i svaki put su uh bili zastupljeni tako da uz ove male doze mislim da ih nije bilo ali opet moguće. ovako se krenilo,znači ono je napredak od 4 tjedna ne cijele kure,gdje ja smatram da je uz ove doze anabolika i doze insa dobar,opet dali je moglo bolje je.
« Poslednja izmena: Mart 02, 2016, 12:22:24 posle podne T.A.T.A. »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #19 poslato: Mart 02, 2016, 01:33:57 posle podne »
Citat
osvrnuti na peđin komentar da sam sigurno imao padove koje je moje tijelo osjetilo a ja ne,11 puta u danu sam jeo i svaki put su uh

Dario,
pre svega znam tvoje slike na instagramu i znam "napredak" i vidim celu pricu,tako da su ove cropovane slike NULA
elem
nemoj da me prozivas bez razloga i bez bilo kakve "zdravih" argumenata
Ja narano ZNAM sta sam napisao za razliku od tebe.
Ukoliko zelis "blic" ojbasnjenje,koje skvakako neces shvatiti iz dva razloga:
1 jer veoma slabo poznas materiju
2 jer ne zelis da cujes istinu
ali evo
Pedja kada je spomenuo da je tvoje telo trpelo i osecalo padove ,naravno da zna o cemu govori (namerno pisem u trecem licu) iz razloga kojega si ti bas naveo ,a to je npr da si jeo 11 x dnevno,sto da si imalo ukljucio mozak bilo bi ti jasno, da tolika kolcina hrane,negde mora da zavrsi,a kod tebe,na zalost i ocigledno u misicima ZAVRSILA NIJE.
Ali,to i nije sada bitno
ono sto je bitnije je to da naravno da si jeo 11 puta i da u glavi nisi nista osecao iz razloga sto si insulinske rupe zatvarao na VESTACKI nacin,nekontrolsano i na veoma glup nacin,a to je nerezenoskom kombinacijom sporog i brzog inuslina sa dodtakom IGF
Ovo ti govorim iz rpiateljskih razloga,i da bih prestao da me spominjes,posto i kao vidis da vise ne zelim da ucestvujem u ovoj temi posto ne zelis da shvatis cinjenice i isitnu.
vestacka kolicina inuslina kojega si unisio u orgnizam,morala je biti zatvarana na taj nacin da si konuzmirao ogormne kolcine hrane a samim tim i UH.
Stres je OSETIO TVOJ PANKREAS i nemoj da se cudis u koliku u neko dogledno vreme krenes da imas prblem sa salom na bokovima,oslabljenim apeptitom,gubitkom kg,povremo zamagljenim vidom i tako tim "lipim"stvarima posto je PRIRODNA PRODUCKIJA panreksa UGASENA a ovde ne pricamo o HPTA koju je moguce oprovatii sa razno raznimn pomagalima,ili bar do neke mere vec govorimo o PRIRODNOJ I PRIMARNOJ prozvidnji najmoicnijeg hormona u ljudskom telu kojega si ti UBIO sa abonrmalnim dozama vestakog inuslina kroz odrejeni vremenski period.
Da je u pitanju bio jos brzi,pa da negde prica i prodje,posto FAST IN /FAST OUT opcija je sigurno moguce da bude amortizovana,ali unositi INSULIN kojega telo ne moze kontolisati osim sto ti to radis na glup nacin,a to je utovarom gomile hrane koja nema smisla (slike 1.2.3...) u tom slucaju je siutacija veoma jasna!

U normalnim okolnostima, mozak porucuje pankreasu da pokrene svoje masine. Pankreas onda priprema insulin. I kada uneste hranu i  stigne u zeludac insulin se pita: “sta treba da razgradim?” A onda porucuje mozgu: “Ovdce nema ili ima Uh tj posla za mene!” A mozak kaze -Ma, pripremi taj insulin, osetio sam da ce trebati! I mozak u panici vice pripremite insulin... A pankreas kaze-ali ove nema UH i sta da se razgradi- telo dospeva u panicno stanje, jer je tek sada shvatilo da je u njemu strana supstanca....i kaj ce mo sad?...

Upamti:Naai organi razgovaraju, komuniciraju medju sobom...

telo zna sta da radi ako u njega uđe šećer, protein ili složeni ugljeni hidrat. Ali kada u telo udje nesto sto je vestacki   ili nesto sto je stvorio covek , telo je u panici. Nastaje zbrka i haos u organizmu.

Ja ti ponavljam jos jednom da imas  problem sa gyno,i sta je posledica toga-meni licno je pzonato,ali kako vidim-DZABA ga bili govoriti.

Molim te,da me vise ne spominjes jer sam rekao i vise nego sto je trebalo (ovako u kratko) i tema kao tema me ne intresuje posto sam iizneo moje misllnjee.AKo ga cenis ili ne-to je tvoja stvari i ja to postoaujem
ali sigurno mene nemas razloga da ubedjujes u drugacije bez argumetnovanih cinjenica
« Poslednja izmena: Mart 02, 2016, 01:37:15 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže T.A.T.A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #20 poslato: Mart 02, 2016, 01:52:18 posle podne »
Peđa postujem te i hvala na prizemljenju ma kakvo god ono bilo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Spori inzulin+brzi inzulin+igf lr3+ostatak
« Odgovor #21 poslato: Mart 02, 2016, 02:01:03 posle podne »
Peđa postujem te i hvala na prizemljenju ma kakvo god ono bilo.

Dario
ni najmanja namera mi nije bilo da "prizmeljavam" bilo koga niti imam potrebe za tim
nego sam se iskljucio iz teme a ti si me "uvukao" ponovo i mozda je moja greska sto odmah nisam objasnio ovako