Septembar 21, 2024, 12:59:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Efekat preparata uz drugacije treninge  (Pročitano 6391 puta)

Van mreže ragnarok

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Efekat preparata uz drugacije treninge
« poslato: Februar 28, 2016, 08:59:48 posle podne »
Pozdrav,
teretanu sam batalio pre nekog vremena i sada treniram jiu jitsu, ono sto mene zanima jeste kako odredjeni preparati deluju ukoliko se trenira samo sport u kom nema pumpanja misica ili mi je teretana neophodna, da budem precizniji...uzeo bi ghrp2 i trembolon, da li mi je neophodna teretana i da li bi bilo ikakvog pomaka sto se tice razgradnje misica konzumiranjem pomenutih proizvoda, ako ne koliko puta nedeljno bi trebao ici u teretanu?imali neko iskustva sa ovim?hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #1 poslato: Februar 29, 2016, 06:30:27 pre podne »
cao
pa iskreno mislim da poprilicno nisi spreman za pricu oko igra sa sterosima
Razloga je zaista mnogo,kako mogu ovako letimicno da vidim iz tvog pisanja,a verujem da se zagrebe dublje,da bi bilo jos gore
posto i npr:

Citat
, ono sto mene zanima jeste kako odredjeni preparati deluju ukoliko se trenira samo sport u kom nema pumpanja misica
ovo nisu preparati (o cemu ti govoris) vec LEKOVI ili anabolicki steroidi.I oni su koristenii u sportu pre nego sto su ih poceli korisiti ti sto "pumpaju misice" i danas se npr mnogo vise koriste u drugim sportovima nego u tome gde se "pumpaju misicii"

Citat
..uzeo bi ghrp2 i trembolon
pre svega ,ni naziv tacan ti nije prenesn kako treba,a pretpostavljam da npr nemas pojma koje bi posledice upotrebe solo trenbolona mogle da budu,a bez obzira na doze.Ili da ti pojasnim.
Upotrebom trenbolona u solo verizji,moguce da dodje do problema sa hormonima,pada libida koje bi posle zahtevalo opet adekvatno lecenje da se vrati na staro itd itd itd itd.To je vec dugacaka i sirka tema o kojoj smo vode pisali ali ti nisi procitao ni slovo.

Citat
da li bi bilo ikakvog pomaka sto se tice razgradnje misica konzumiranjem pomenutih proizvoda,

oko toga,kakvi su to "priozvodi" sam ti rekao gore,a oni se inace "konzumiraju" preko igle (ne znam da li ti je to receno u opste),a sta si hteo da kazes sa ovim: DA LI CE BITI POMAKA STO SE TICE RAZGRADNJE MISICA ako koristim  te lekove..veruj da nemam pojma?  :o

Van mreže ragnarok

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #2 poslato: Februar 29, 2016, 08:25:29 pre podne »
Hvala na odgovoru ali..da napisao sam trembolon umesto trenbolon, ok greska u pisanju, preneseno mi je kako treba, znam da to nisu preparati, ali zar je bitno kako cu ih nazvati kada sam dao delimicno tacan naziv sta bi uzeo, nema smisla da idemo u sitna crevca oko ne toliko bitnih stvari, sustina je upravo ono sto sam pitao, kako se opet cu reci preparati manifestuju uzimajuci bez dizanja tegova, kakvi su rezultati, ok ne znas ne znas.
Narvno da uzimaju hemaru i bilderi i oni nazovimo ih drugima, ali svi ti drugi opet odlaze u teretanu ili ne ali ja ih ne poznajem pa sam zato ovde i pitao, no bilo kako bilo ako ima neko ko zna sustinu hvala, usput imam 34god i u teretani sam bio 10god i koristio sam svasta sada me samo zanima ono sta sam i pitao

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #3 poslato: Februar 29, 2016, 09:52:07 pre podne »
Hvala na odgovoru ali..da napisao sam trembolon umesto trenbolon, ok greska u pisanju, preneseno mi je kako treba, znam da to nisu preparati, ali zar je bitno kako cu ih nazvati kada sam dao delimicno tacan naziv sta bi uzeo, nema smisla da idemo u sitna crevca oko ne toliko bitnih stvari, sustina je upravo ono sto sam pitao, kako se opet cu reci preparati manifestuju uzimajuci bez dizanja tegova, kakvi su rezultati, ok ne znas ne znas.
Narvno da uzimaju hemaru i bilderi i oni nazovimo ih drugima, ali svi ti drugi opet odlaze u teretanu ili ne ali ja ih ne poznajem pa sam zato ovde i pitao, no bilo kako bilo ako ima neko ko zna sustinu hvala, usput imam 34god i u teretani sam bio 10god i koristio sam svasta sada me samo zanima ono sta sam i pitao

Citat
nema smisla da idemo u sitna crevca oko ne toliko bitnih stvari

daleko oko toga da nije bitno,ali dobro

Citat
sustina je upravo ono sto sam pitao, kako se opet cu reci preparati manifestuju uzimajuci bez dizanja tegova, kakvi su rezultati, ok ne znas ne znas

pa da li znam ili ne nije sad bas tema,a i tesko je nekoga ubediti u suprotno od zelje da cuje ono sto mu prija usima.
Ali evo,pokusaj da ti "razlicis" da li nesto znam ili ne.
Uzimati anabolicke steroide ovisno od razlicitosti sporta treba znati i razumei a poinavljam posebno se EDUKOVATI.
Ovo nisu sitna crevca kako ti kaze,vec veoma bitne u krucijalne stvari.
Koristenje trenbolona ( tu bi trebalo da se edukuje oko podele istog na razlicisto i brzinu estera pa od hexabolana preko acetata do enhatta,ali ovo su verovatno sitna crveca) treba odluciti i o razlogu i nacinu uzimanja istog.
Trenbolon acetat se uglavnom koristi u sprotu koji se zove bodibilding,kao visoko androgen i anabolican lek,koji ima interesanta svojstva. Mocan aas. Daje sve sto jedan bb zeli. Suvocu, punocu, separacije, venoznost, pumpa.
Sto je najbolje od svega, mozes da jedes gomilu hidrata da skidas %bf. Naravno ne gomilu secera i dzanka. Ubrzava znatno metabolizam. Daje prostora od oko 1000-1500 kcal vise da se jede od standardnog unosa kcal. Ucestvuje u sagorevanju masti, a istovremeno u izgradnji misica. Bukvalno po dobrim efektima broj jedan aas. Dok se tren koristi mnogi sve dobre efekte i primecuju samo kad je unos uh dovoljan, jer u nekim slucajevima 400g uh je malo i misici nisu tvrdi. Uglavnom kolicina masti ne treba da bude mnogo visoka na trenu. Mnogo prot i hidrata rezultat zagarantovan. Ne treba ocekivati vrhunsku defku na gomili hidrata.

medjtm,story nije bas tako lep. Negativni efekti su snazni, ne kod svakoga ali kod vecine. Nesanica, kosmari, anksioznost, paranoje, pojacano znojenje itd. Smanjuje aerobne mogucnosti, tako da sportisti (mma borci, trkaci, plivaci) uglavnom ga izbegavaju ili ga uzimaju u malim kolicinama. Astmaticari trreba da vode posebnu opreznost!

Uglavnom, kao i svaki aas zakacen je na razne estre pa tako postoji enantat, acetat, suspenzija.

Enantat mnogo njih kudi, jer govore kako osete samo negativne strane. Otpusta se 10ak dana i aplicira se 2x ned. 200+ mg.

Acetat svaki drugi dan ili svaki dan. Nekome se negativni efekti smanjuju kada aplicira svaki dan. Individualna tvar. Otpusta se 2 dana. 150+mg. Duze od 6 ned ne bi trebalo ici.

Suspenziju ili trenbolon bez estra je jako tesko naci. Takodje postoji i oralni tren, koji, bar po studijama, razara jetru u i podize enzime u roku od 5 dana. Ako bi se uporedjivao sa drolom, 10-20x jaci.

Price o inhibiciji tiroide, uticaja negativnog na bubrege su prenaduvane, tako da te informacije treba izbegavati. Navodim ovo, jer mnogi po automatizmu kako uzmu tren tako uzmu i t3, a potrebe nema uopste za tim. Oporavak hpta pri duzem uzimanju je dosta tezak i dug.

Ovo je sve prica o tome kada se "pumpaju misici" i gde je potrebna sinteza onoga sto je uneseno kroz usta (hrana)

Uzimati neki od oblika trenbolona,a bez prisustva visoko androgene supstance kao sto je testostreon bi znacilo hormonalno samoubistvo ili ukoliko neko zeli da bude zaposlen u Dubaiu kao evnuh kod nekog bogatog sheika i da mu cuva cupike,a bez opasnosti da ce da ih "iscepa",idealno.
Prevedeno,strahovit hormonalni strees moze da izazove solo upotreba trenbolona

Narocito bi bilo intrestatno tj moze i cinicno da se shvati tvoj "oporavak" u 34 god nakon kure sa ovavkom vrstom "preparata",posto je sustina kod nas stariji  ;) na zalost da,da hormplani respons je u silazznoj putanji od 33-pa gore,a da mu das jos iberaluf-licno ne vidim razloga,posto i kako mogu da shvatim niti si prof sproostita niti bilo sta slicno ,vec to radis rekretivno,Ali to je deo o kojem ti olducujes.

Upotreba GHRP u kombinaciji sa ovim,a u solo verziji,aposlutno nikakve veze
pogtovo sto ghpr 2,bez pmoci barem CJC without DAC je sviranje q..u..
Ne bih da ulazi ulazim u deo oko samog transprota peptida gde i svaka ngla promena tematrue ostetcuje molekul do te mere da je gotovo pa neupotrebljiv ,pa do mesanja sa koje kakvim sranjima koja se izmisljaju,a naranvno da je opste poznato )bar oniima koji zele da uce) da je pepitd razbijem i ukoliko nije rastovren u adekvatnom rastovru,neupotrebiljv nakon 4-6 dana  ;)

Tako da...
pa eto..ti sam preusudi da li nesto od toga sto bi tebi bilo potrrebno znam ili ne..
« Poslednja izmena: Mart 01, 2016, 09:42:23 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #4 poslato: Februar 29, 2016, 11:00:02 pre podne »
Auu Peksone, auu...
Samo cu reci da ko hoce da nauci i slusa ima gde i ima materijala..
Svaka cast!!!

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #5 poslato: Februar 29, 2016, 01:40:20 posle podne »
Evo i ja naucih nesto sto nisam znao (nisam se ni interesovao ali valja znati) :)
ODlican odgovor :)

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #6 poslato: Mart 01, 2016, 06:26:21 pre podne »
Bravo Peđa, sve si rekao. Svaka čast!

Jedan od najvažnijih efekata za njega

Smanjuje aerobne mogucnosti, tako da sportisti (mma borci, trkaci, plivaci) uglavnom ga izbegavaju ili ga uzimaju u malim kolicinama.

Kad skoči nivo laktata, jedino bolda može ovo da čupa. A raditi tako nešto sebi je dozvoljeno samo u USA :D . Sve u svemu za nekog ko hoće da radi bjj xy rundi po 5 min na treningu i tren, no can do
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #7 poslato: Mart 01, 2016, 09:42:58 pre podne »
Bravo Peđa, sve si rekao. Svaka čast!

Jedan od najvažnijih efekata za njega

Smanjuje aerobne mogucnosti, tako da sportisti (mma borci, trkaci, plivaci) uglavnom ga izbegavaju ili ga uzimaju u malim kolicinama.

Kad skoči nivo laktata, jedino bolda može ovo da čupa. A raditi tako nešto sebi je dozvoljeno samo u USA :D . Sve u svemu za nekog ko hoće da radi bjj xy rundi po 5 min na treningu i tren, no can do


ma dobro
manje vise Bukijeva prica itd itd itd itd,ali poentu si ukapirao ;)
drugacije i sire ili krace-isto mi se fata :)

Van mreže ragnarok

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #8 poslato: Mart 01, 2016, 11:13:04 pre podne »
Ok.ae onda ovako, dakle kupio sam trenbolon, ghrp2 i tbl.methandrolic (methandrostenolone)
jasno je da je ovo namenjeno za bb, zanima me d ali je ova kombinacija u redu?
takodje mi je jasno da trenbolon smanjuje aerobne vezbe, no to je na meni, negde ustinem negde dobijem, koliko sma shvatio bez teretane nema smisla da uzimam ovo ako cu samo bjj da cepam, ok da li su tri treninga nedeljno u teretani dovoljna?obzirom da 5x nedeljno vec imam bjj treninge pa bi u tih 5 nekako uglavio i teretanu.nisam profesionalac tu si u pravu, ne izlazim na takmicenja i nisam profesionalac ali aktivnost je visokom nivou
Sta mi savetujes onda?ghrp2 znam da treba d adrzim u frizideru kada ga pazljivo razmutim, uzimacu 10jedinica da li je to ok?razmutio bi sa fizioloskim rastvorom, da li je to ok?
ili me savetujes da smanjim trening 2x nedeljno recimo a ostalo pojacam teretanu?
« Poslednja izmena: Mart 01, 2016, 11:20:34 pre podne ragnarok »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #9 poslato: Mart 01, 2016, 11:22:31 pre podne »
Ok.ae onda ovako, dakle kupio sam trenbolon, ghrp2 i tbl.methandrolic (methandrostenolone)
jasno je da je ovo namenjeno za bb, zanima me d ali je ova kombinacija u redu?
takodje mi je jasno da trenbolon smanjuje aerobne vezbe, no to je na meni, negde ustinem negde dobijem, koliko sma shvatio bez teretane nema smisla da uzimam ovo ako cu samo bjj da cepam, ok da li su tri treninga nedeljno u teretani dovoljna?obzirom da 5x nedeljno vec imam bjj treninge pa bi u tih 5 nekako uglavio i teretanu.nisam profesionalac tu si u pravu, ne izlazim na takmicenja i nisam profesionalac ali aktivnost je visokom nivou
Sta mi savetujes onda?ghrp2 znam da treba d adrzim u frizideru kada ga pazljivo razmutim, uzimacu 10jedinica da li je to ok?razmutio bi sa fizioloskim rastvorom, da li je to ok?

ni jednog trenutnka nisi spomenuo KOJI je cilj ove price,s obzirom da nisi aktivni sproista (prof)
to sto si kupio nema veze
Ne znaci da moras i da koristis ako kupis nesto sto nije potrebno
ali sto kazes-t je na tebi.Sam odlazak 3 x ned u teretanu tebi ne znaci nista,a moguce i da znaci,posto NISI REKAO CILJ

Ovo oko GHRP-vracamo se na prvi post i sada sam jos sigurno da sam u pravu poptuno i apsolutno
ali ako hoces precizne odgovare onda ok.
1 frizider DA
2 GHRP se ne meri u IU nego u MCG (prilikom aplkacije)
3 nije OK u fizio rastovru i o tome sam isto govorio  i objasnio u vezi molekula

Van mreže ragnarok

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #10 poslato: Mart 01, 2016, 11:28:17 pre podne »
Cilj je da povecam misicnu masu a sagorim masnocu koliko je to moguce, isto ovo uzeo sam pre dve godine ali isao sam samo teretana, naravno rezultatima sam licno bio zadovoljan.dakle, ovo uzimam da se estetski uradim
u cemu da razmutim to, koji je adekvatan rastvor?
« Poslednja izmena: Mart 01, 2016, 11:30:21 pre podne ragnarok »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #11 poslato: Mart 01, 2016, 12:01:29 posle podne »
Cilj je da povecam misicnu masu a sagorim masnocu koliko je to moguce, isto ovo uzeo sam pre dve godine ali isao sam samo teretana, naravno rezultatima sam licno bio zadovoljan.dakle, ovo uzimam da se estetski uradim
u cemu da razmutim to, koji je adekvatan rastvor?

pa cilj nije moguce ostvariti iz razloga sto su to DVA razlicita procesa
Kao kada bi seo u kola ,ubacio u prvu a zelis da ides u rikverc
Ili strucno.
Da bi skinio masti,telo mora biti u cal deficitu,a da bi dobio na cistim snicalama,onda mora biti u sufucitu.Da budes u isto vreme u suficitu i deficitu.Zvuci interesatno ali nije moguce
7
Adekvatan rastvr za peptide je BA voda

Van mreže ragnarok

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #12 poslato: Mart 01, 2016, 12:45:57 posle podne »
jbg.ja sam isao nekom svojom logikom...ne bi da smaram ali sta je to BA voda?
Sta mi preporucujes?da nesto izbacim?ubacim?hteo sam klembuterol sa ovim ali sam odustao, sta mi savetujes?

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #13 poslato: Mart 01, 2016, 12:49:06 posle podne »
Cilj je da povecam misicnu masu a sagorim masnocu koliko je to moguce, isto ovo uzeo sam pre dve godine ali isao sam samo teretana, naravno rezultatima sam licno bio zadovoljan.dakle, ovo uzimam da se estetski uradim
u cemu da razmutim to, koji je adekvatan rastvor?

pa cilj nije moguce ostvariti iz razloga sto su to DVA razlicita procesa
Kao kada bi seo u kola ,ubacio u prvu a zelis da ides u rikverc
Ili strucno.
Da bi skinio masti,telo mora biti u cal deficitu,a da bi dobio na cistim snicalama,onda mora biti u sufucitu.Da budes u isto vreme u suficitu i deficitu.Zvuci interesatno ali nije moguce
7
Adekvatan rastvr za peptide je BA voda

"Mocan aas. Daje sve sto jedan bb zeli. Suvocu, punocu, separacije, venoznost, pumpa.
Sto je najbolje od svega, mozes da jedes gomilu hidrata da skidas %bf. Naravno ne gomilu secera i dzanka. Ubrzava znatno metabolizam. Daje prostora od oko 1000-1500 kcal vise da se jede od standardnog unosa kcal. Ucestvuje u sagorevanju masti, a istovremeno u izgradnji misica."

Mislim da ga je zadnja recenica najvise navukla na njegov cilj.
Ne postoje dzabe kod bodibildera faze mase i definicije. Moj ti je predlog da prvo smanjis bf% bez steroida jer ako nisi u stanju da to uradis, onda ni sa njima neces napraviti dobar posao.

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Efekat preparata uz drugacije treninge
« Odgovor #14 poslato: Mart 01, 2016, 01:15:58 posle podne »
Vec ti je preporuceno...nemoj nista da uzimas. Pogotovo ne to sto si planirao.
BA ti je bakteriostaticka boda...gde si uzeo sterose...tu ces naci i to...skupa je...odmah da naglasim.
Cela poenta kombinovanja anabolika i drugih hormona jeste SINERGIJA..a ghrp i tren...veze nemaju jedan sa drugim. Pogotovo tek sada kada si ubacio i clen u pricu...postavljas pitanje tipa...bane ima 3 banane, aca 4 limuna, brzina voza je 50km/h i koje boje je leteci tanjir. Sada trbi zvuci cudno...ali veruj mi da postavljas takvo pitanje i ocekujes odgovor. Sada...rezultata ce svakako biti...rezultati su uvek tu i kada ne uzmes hemiju...ali jednostavno...dobra sinergija hormnskih preparata je neophodna zarad syo boljih rezultata i sto manjih MOGUCIH posledica.
Tren nisi napisao koji uzimas...ali kako ti je vec receno...tren i anaerobne vezbe ne idu u istoj recenici, sem ako se naglasava da ne treba da se kombinuji...i isto tako tren bez testosterona se ne uzuma.
Preporuka...posto ces naravno svejedno uzeti to sto si kupio...tren kombinuj sa testosteron...ogranici anaerobne vezbe na minimum...kada zavrsis sa time...onda kreni ghrp 2 u kombinaciji sa cjc1295 (no DAC). Mada peptidi se uzimaju na duzi period...ako si uzeo 5mg...i ne planiras vise...to ili vidi preprodaj ili baci..bez 3 meseca zaista se bodes bezveze.