Septembar 20, 2024, 12:31:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Plava Srca  (Pročitano 15801 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Plava Srca
« Odgovor #15 poslato: Februar 19, 2016, 08:38:20 posle podne »
Da,jer ipak je mnogo 'zdravije' sibati orale nego se pucati u dupe,ili mozda obrnuto ... ??  ::)

U svakom slucaju druze,daleko si ti od psihicke svesti koja je potrebna nekome pred pocetak sa AAS,jer nije to pez pa daj mesec dana sta ima veze,igra sa hormonima je mnogo mnogo slozenija.. :) Razmisli malo..

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Plava Srca
« Odgovor #16 poslato: Februar 19, 2016, 08:55:55 posle podne »
kako treniras
-koliko dugo
-kako se hranis
-sta koristis od suplmetacije

Pa treniram  5 puta nedeljno tri dana pa jedan dan pauza pa dva dana i jedan dan pauza,
Prvi:Grudi,biceps
Drugi:Ledja,triceps
Treci:Ramena,noge
Pa se odmorim
Pa onda radim push/pull split guram jedan dan a drugi dan vucem pa se odmaram jedan dan
Treniram konstantno 2 godine...pre toga periodicno tipa 2 meseca da jedan ne itd...
Pa iskeno nisam sladokusac tako da mi zdrava ishrana pada lako,al nemam neki plan sta tacno kad jedem imam odredjen okvir kalorija pa dok to popunim tako da to je to
Pa koristim kreatin i protein od pocetka,a bcaa sam mislio da ubacim sad..probao sam hot blood reaktor ali mi se nije dopao i nisam uzimao nijedan drugi
Tako da eto to je moja situacija
Ako mozete da mi preporucite sta mi je najbolje od anabolika jer jebiga imam jedan zivot jednostavno zelim jedan mesec da probam nesto nemojte da me osudjujete jednostavno zelim da vidim sta to moze da uradi na mom telu,eto toliko
Hvala
po meni,kad neko tako nesto odluci,najlakse je srat nemoj ovo ono. evo jedino pedja nije odmah rekao da nek ne uzima. a vjerojatno je vas 99%  koji nesto korisiti prvo poceli s solo oralima i onda nakon toga pocelo aktivno citati o prehranu,suplimentaciji i svemu,kad ste vidjeli da to neide samo tako,od 100 kom tableta.

po meni kad ljudi ovako nest odluce,a uzet ce pisali vi njima da ne uzmu il ne.

najbolja opcija je,ako si vec kupio to,dodaj jos 200-300 € plati nekom vodenje online(tipa pedja),nekom strucnom,da te upozna s prehranom,treningom,objasni sve u vezi kemije itd,bez lutanja. tih dodatnih 300 € bude ti znacilo vise nego plava srca definitivno

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Plava Srca
« Odgovor #17 poslato: Februar 19, 2016, 09:01:57 posle podne »

najbolja opcija je,ako si vec kupio to,dodaj jos 200-300 € plati nekom vodenje online

Apsolutno nema potrebe,na forumu moze naci i vise nego dovoljno o svemu tome,i ne bi bio ni prvi ni poslednji koji je naucio mnogo na ovom forumu... Samo je stvar da li ces da se pomucis i citas i ucis o ishrani,suplementima,treningu ili ces da zivis u iluziji o 'magicnoj tableti'... :)

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Plava Srca
« Odgovor #18 poslato: Februar 19, 2016, 10:30:43 posle podne »

najbolja opcija je,ako si vec kupio to,dodaj jos 200-300 € plati nekom vodenje online

Apsolutno nema potrebe,na forumu moze naci i vise nego dovoljno o svemu tome,i ne bi bio ni prvi ni poslednji koji je naucio mnogo na ovom forumu... Samo je stvar da li ces da se pomucis i citas i ucis o ishrani,suplementima,treningu ili ces da zivis u iluziji o 'magicnoj tableti'... :)

uglavnom,da kupis 500 kom srca,10 bocica testa,10 bocica deke, imat ces manje rezultata,kasnije ogroman pad  s tim znanjem.

da kupis 200 kom srca,platis nekom da te provede kroz trening,prehranu,itd. + DA TE TO INTERESIRA, I DA UPIJAS SVE I DODATNO ISTRAZUJES,IMAT CES 3X BOLJE REZULTATE OD GORE NAVEDENOG.

eto tolko od mene :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plava Srca
« Odgovor #19 poslato: Februar 20, 2016, 06:29:09 pre podne »

najbolja opcija je,ako si vec kupio to,dodaj jos 200-300 € plati nekom vodenje online

Apsolutno nema potrebe,na forumu moze naci i vise nego dovoljno o svemu tome,i ne bi bio ni prvi ni poslednji koji je naucio mnogo na ovom forumu... Samo je stvar da li ces da se pomucis i citas i ucis o ishrani,suplementima,treningu ili ces da zivis u iluziji o 'magicnoj tableti'... :)

uglavnom,da kupis 500 kom srca,10 bocica testa,10 bocica deke, imat ces manje rezultata,kasnije ogroman pad  s tim znanjem.

da kupis 200 kom srca,platis nekom da te provede kroz trening,prehranu,itd. + DA TE TO INTERESIRA, I DA UPIJAS SVE I DODATNO ISTRAZUJES,IMAT CES 3X BOLJE REZULTATE OD GORE NAVEDENOG.

eto tolko od mene :D


pa nije bas tako drugar
jer
uzmes dobar gear i rezulatati ce ako ne poznajes materiju biti tu i tamo.Problem nastaje KASNIJE,da budes svestan da li jesi ili nisi pokvario nesto tditd itd itd..nije tema.
Sa 100-200 ili 500 (van pameti je i pominjati ove brojke ,ali ajde) nekog orala,bez oporekla itd,nece uraditi NISTA TJ URADITI ce isto ono sto bi uradio sa pametnim i adekvatnim pristpupm elemetnima koje si nabrojao!!
I to je velika razlika
kao sto mozes procitati,decko : NIJE sladokusac,jede sta mu se svidi,ali gleda da uklopi kalorije?!?!
-u startu TOUCHE,pa sve da uzme kompletan gear koji si nabrojao,pomak bi verovatno bio (minimalan) ali bi zato posle bilo strasnih problema-znaci,fali deo puzzle

Decko: treninga 2 god sa manje vise prekida i naravno intrenet treninge FB,pysh  i ostala srnaja,a da verovatno (moja pretpostavka i siguran sa 99%) da osnovne liftove nije ni radio niti zna pravilno da ih radi itd itd,dakle,ako uzmemou obzir i elemnt TRENING koji je pomocno sredstvo,a daleko od najbitnije stavke-ni tu nije prica formirana ni 20%

To sto je on odlucio ne znaci aposlutno nista.I naravno da verovatno niti ce sta da dobije niti ce sta da mu bude (po pitanju ostalih stvari) kazem VEROVATNO,posto reakciju tela predvieti ili predvijdati moze samo BUDALA.
ALI NA KRAJU,koja je poenta onda?

Da li ce uzeti ili nece-aposlutno sada nije bitno.On je odlucio i on ce da ih uzme ovako ili onako.
Sta bi ti zeleo da mu se kaze? kako da popije 100 tbl nekog sranja?
Pa evo..neka popije kako god ZELI i misli.Rezulatat ce biti isti. Ako je to cilj ovog foruma (a nije) onda sutra stavljamo kljuc u bravu.
Stvar je u tome sto je on OVDE trazio savet i na kraju njegovog izzleta od 100 kom i kada ne uradi nista,napisati ce na fg ,insta ili negde peto-na seljackom forumu,kod tog i tog sam dobio savet za to i to-prevedeno..NEMATE POJMA
naravno
domah ce da skoce dusebrznici da mu pomognu da ga provedu kroz tesku fazu kroz koju prolazi i da mu "odrade" kuru.

Ne znam da li si me sada uspeo ukapirati
Zasto vi koji koristitie i zelite da korstite aas smatrate GRESKU ako vas neko dobronamerno savetuje u smislu ovom ili onom?
Pogledaj Bukasove i Npp odgovroe?
na konrketno pitanje,bili su kornketni odgovori.
Sta bi trebalo da bude odgovro na ovo? uzmi 5 kom dnevno i to je TOP? Biti ces nadrkana zver za 10 eu?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Plava Srca
« Odgovor #20 poslato: Februar 20, 2016, 11:21:19 pre podne »
Svaka cast Pedji na tome sto uopste ima snage da odgovara na ovakve postove, jos mnogo vrednije odgovara ovako opsirno.
Ja licno sam pre 7 god, dosao na forum sa prvim postom resen da cepim kompletan gear, sa sve insul, gh, itd (A jeo sam teglicu nutelle dnevno i slicno)...
Srecom taj isti Pedja i ne secam se ko jos, mi je objasnio da povucem rucnu, i naucim o ishrani, suplementaciji, treninzima itd.
E onda sam ja seo, i jedno 3 meseca samo citao forum, svaki dan po sat dva. Trazio tekstove na Engleskom, uporedjivao i zainteresovao se za temu ishrane i suplementacije. Tek kad sam naucio podosta o tome, shvatio sam u stvari koliko je dobar savet bilo to sto su mi rekli, cekaj decko odmori...
U brojkama...
Da sam krenuo sa tim svime bez predhodnog znanja o ishrani, treninzima, sup, rezlutat bi bio  10 necega
Sa predhodnim zanjem, iskustvom, i podosta treninga pre toga,                         rezlutat           100 necega


Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Plava Srca
« Odgovor #21 poslato: Februar 20, 2016, 11:41:44 pre podne »
Poenta  je sledeca:

da li je MOGUCE i NORMALNO a od 5 mg ili 10 mg necega ,a sto moze u oko da stane,dobijes 5 ili 10 kg BILO CEGA?

Svi tako misle,zato se i zalecu...

Jer kod nas je na zalost tako kad vidis bildera ide recenica "Ma sve je to hemija" i onda ljudi koji su spremni da se sibaju zarad nekog rezultata misle da je to SAMO HEMIJA,umesto 1000 cinilaca pocev od ishrane,suplemenata,treninga koji moraju da se poklope i tako efikasno sebi krse zdravlje..

Al' on je najpametniji,mislim ipak koje su sanse da ce nesto lose da mu se desi... ;)

Van mreže Vojvoda

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Plava Srca
« Odgovor #22 poslato: Februar 21, 2016, 04:47:26 posle podne »
Pozdrav.. potrudit cu se da bude kratko i jasno

Visina: 189 cm
Tezina: 94 kg
Bf: oko 12-13%
Godina: 21
Prehrana tokom dana: PROTEINI - oko 200-250g (minimalno pola kg mesa), UH - oko 300-400g (uglavnom iz riže, zobenih i tjestenine), MASTI - OKO 100 - 150g (uglavnom iz jaja i oraha)
Treniram nekih 4 god i u tih 4 god dobio sam cca 45kg
Od suplementacije koristim uglavnom whey protein i gainer
Trening mi je po mom misljenju ok ... mrtvo: 200kg, cucanj: 150kg, benč: 120kg

Planiram za koji mjesec - dva poci s prvim "ciklusom" s plavim srcem. Za pocetak mislim da bi 20mg dnevno bilo sasvim ok?  100 srca za taman nekih 6 tjedana, i na kraju mislim uzeti Nolvadex za svaki slucaj iako mislim da nije neka velika doza jer sam citao da neki uzimaju i do 50mg dnevno. Osim Nolvadexa dali trebam uzeti jos nesto za zastitu?

ps. ne ocekujem neke velike rezultate, neku veliku kilazu, neku magiju, znam da sve zavisi od treninga i prehrane .. nadam se da ce odgovori biti jasni.. pozz

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Plava Srca
« Odgovor #23 poslato: Februar 21, 2016, 04:55:47 posle podne »
Pozdrav.. potrudit cu se da bude kratko i jasno

Visina: 189 cm
Tezina: 94 kg
Bf: oko 12-13%
Godina: 21
Prehrana tokom dana: PROTEINI - oko 200-250g (minimalno pola kg mesa), UH - oko 300-400g (uglavnom iz riže, zobenih i tjestenine), MASTI - OKO 100 - 150g (uglavnom iz jaja i oraha)
Treniram nekih 4 god i u tih 4 god dobio sam cca 45kg
Od suplementacije koristim uglavnom whey protein i gainer
Trening mi je po mom misljenju ok ... mrtvo: 200kg, cucanj: 150kg, benč: 120kg

Planiram za koji mjesec - dva poci s prvim "ciklusom" s plavim srcem. Za pocetak mislim da bi 20mg dnevno bilo sasvim ok?  100 srca za taman nekih 6 tjedana, i na kraju mislim uzeti Nolvadex za svaki slucaj iako mislim da nije neka velika doza jer sam citao da neki uzimaju i do 50mg dnevno. Osim Nolvadexa dali trebam uzeti jos nesto za zastitu?

ps. ne ocekujem neke velike rezultate, neku veliku kilazu, neku magiju, znam da sve zavisi od treninga i prehrane .. nadam se da ce odgovori biti jasni.. pozz

Drugar nemoj da se ljutis,ali da te pitam,jel ti nekog zaje*avas ?

LJUDI BRE KAKO NE CITATE PA TO JE HAOS

Evo pisem po tezama,ne znam da li jednostavnije moze:

-Trening si dao kilaze sto je fino ako si pwl,za bb to ne znaci apsolutno nista
-PO NZM KOJI PUT ORALI SOLO NO FOR FUCK'S SAKE NO
-6 nedelja bilo cega ne znam kako bi radilo,a pogotovo srca..
-Nolvadex otkud znas da treba,sto bi Pedja rekao "Od cega se branis,vestica,uroka... ?"
-4 god cca 45kg,cek ti si pre 4 godine bio 190cm i 50kg ako se ne varam ? ;)
-Od tolike hrane pa gainer,e boze blagi.. :)

Van mreže Vojvoda

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Plava Srca
« Odgovor #24 poslato: Februar 21, 2016, 05:16:08 posle podne »
Da, prije otrpilike 4 - 4ipo god, bio sam oko 182 cm visok i oko 50 kg, nebitno to, ja cu probati sta sam naumio, jasno mi je da oralni sami ne idu, u svakom slucaju probam i obavezno vam javim

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Plava Srca
« Odgovor #25 poslato: Februar 21, 2016, 05:21:51 posle podne »
Da, prije otrpilike 4 - 4ipo god, bio sam oko 182 cm visok i oko 50 kg, nebitno to, ja cu probati sta sam naumio, jasno mi je da oralni sami ne idu, u svakom slucaju probam i obavezno vam javim

Vidim da te neko lepo nabedio da ce to da radi,a u stvari se samo trujes dzabe,ali kako god,tvoje telo tvoja briga.. :)
Ipak savetujem da se prvo edukujes i da odlozis ta srca,bices sam sebi zahvalan jednog dana.. ;)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Plava Srca
« Odgovor #26 poslato: Februar 21, 2016, 05:28:48 posle podne »
Ja ti savetujem da ne radis to , jer i ptice na grani znaju da je to em jedan od toksicnijih orala, em sto ces kada spucas tu vodu posle da izgledas khm... da ne kazem ko sta, a do sledece kure koja moze biti mnogo kvalitetnija trebqce ti vremena da resetujes jetru... tako da gubis vreme sa tim i ne ides na kvalitet... a jako dobro znas i sam da ti je ovo bezveze varijanta, cim pises na forumu! Ima sigurno sumnje, tako da batali tu jeftinu varijantu i imaj strpljenja...

Van mreže Vojvoda

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Plava Srca
« Odgovor #27 poslato: Februar 21, 2016, 05:29:52 posle podne »
A gledajte, uz duzno postovanje, znam da mi zelite pomoci, ali ako sam dobro upratio, procitao sam dosta toga o plavom srcu, uglavnom u forumima, i dosta ih je izjavilo da kao za pocetak plavo srce onda kasnije, testo - depo i ostali .. iskreno malo ste me sada zbunili, jedan kaze ovako drugi onako, tj. većina kaže ovako a vi drugacije, ne znam, iskreno sada ne znam da uopce polazim s tim "ciklusom"

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Plava Srca
« Odgovor #28 poslato: Februar 21, 2016, 05:35:55 posle podne »
Ja ti savetujem da ne radis to , jer i ptice na grani znaju da je to em jedan od toksicnijih orala, em sto ces kada spucas tu vodu posle da izgledas khm... da ne kazem ko sta, a do sledece kure koja moze biti mnogo kvalitetnija trebqce ti vremena da resetujes jetru... tako da gubis vreme sa tim i ne ides na kvalitet... a jako dobro znas i sam da ti je ovo bezveze varijanta, cim pises na forumu! Ima sigurno sumnje, tako da batali tu jeftinu varijantu i imaj strpljenja...

Ma brate beze od igle kao djavo od krsta i pravo u ruke oralima,a znanja o materiji nigde..

To je glavni problem kod ljudi danas.. :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Plava Srca
« Odgovor #29 poslato: Februar 21, 2016, 05:41:25 posle podne »
nema tu za pocetak ovo pa posle ono , to dileri prodaju fore nalozenim balavcima  (uz duzno postovanje moram da ti tako kazem jer, momci se ovde ubise pisajuci o necemu , da bi ti ni pet ni ses zalepio ovde post   koji kontrira svemu,a najvise tvome zdravlju, plus sto neces dobiti nista ) , a  neko ti prodaje foru koristeci tvoju zelju da napredujes (ne samo tebi)da bi ti izvukao sto vise para iz dzepa i to je vrlo logicnan marketing- ko ima para platice bolju kuru , ko nema platice solo jeftiniju varijantu  i tako , svako ce platiti, a ne dovodi se u pitanje sta ce time dobiti ? a odovor je koliko para toliko muzike...   ako rizikujes, zar nije logicno da ga rizikujes zbog nekog kvaliteta? Batali tu jeftinu hemiju i ta govna... pamet malo u glavu... edukuj se pa onda vidi sta ces... a ne grlom u jagode ! sve najbolje , poz!
@SlobodanS
problem je sto ne znaju oni ni sta hoce tacno da postignu... lako ce nauciti da je manja toksicnost preko igle itd... ali...
« Poslednja izmena: Februar 21, 2016, 05:57:28 posle podne pirat »