Septembar 21, 2024, 02:37:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: koliko kosta teretana  (Pročitano 24938 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #15 poslato: Januar 06, 2007, 08:10:11 pre podne »
bajdvej, hahhaha, dobra fora, uvijek me nasmejes..... :lol: :lol: :lol: Mah, jebem se dalje za iste pare, to jest - dzabe.... :lol: :lol: :lol:

nego reci mi kume u eurima, koliko je to ?
..

pa oko 12.5 eu...

e sada...slovima bi to pisalo...dvanaset i po..

ti ces sada da kazes..

MOJ TE PIPO.......

ha>>>

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #16 poslato: Januar 06, 2007, 09:44:24 pre podne »
kod mene 15 eurica,teretana je solidna,to je u sarajevu otprilike naj jeftinije,testo je naci sta ispod toga a da teretana na nesto lici :D:D

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #17 poslato: Januar 06, 2007, 01:51:28 posle podne »
kod mene mesecna 12e mesecna tako nesto :)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #18 poslato: Januar 06, 2007, 03:33:35 posle podne »
kod mene mesecna 12e mesecna tako nesto :)
I kod mene isto toliko.
A jos od ponedeljka stize i traka,znaci necu se vise smrzavati u teretani :lol: :lol:

UsViTeNa

  • Gost
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #19 poslato: Januar 06, 2007, 03:57:29 posle podne »
30eu full...svakog dana...mada mislim da ovde u Bgd malo su bez veze sa tim cenama....ako hoces i cardio sprave platis plus 10eu...a za 20 eu imas samo tegove....to mi nije bilo jasno nece mi ni biti...u Skoplju je bilo u najboljoj teretani 25 eu....al pamet da ti stane od sprave...a ako si dobra riba ne placas nigde....samo prva clanarina ostalo gratis hahahaha

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #20 poslato: Januar 06, 2007, 04:07:04 posle podne »
kod mene mesecna 12e mesecna tako nesto :)
I kod mene isto toliko.
A jos od ponedeljka stize i traka,znaci necu se vise smrzavati u teretani :lol: :lol:
Ozbiljno... super, mozda i ja pocnem malo da trcim... Krecem od ponedeljka vrlo ozbiljno da vezbam ;)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #21 poslato: Januar 06, 2007, 05:29:36 posle podne »
kod mene 15 eurica,teretana je solidna,to je u sarajevu otprilike naj jeftinije,testo je naci sta ispod toga a da teretana na nesto lici :D:D

Pa ima bolan, ja placam 10 eura, dobijes grijanje gratis (cijevi za centralno hahahaha), a na zidu pise farbom GO HARD OR GO HOME   8)
Bice slike uskoro..

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #22 poslato: Januar 06, 2007, 07:44:18 posle podne »
placjam 2,500 dinara u FitPlus-u... Blizu FLEXA :D 30 dana bez ogranichenja Full-fullova :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #23 poslato: Januar 06, 2007, 08:06:06 posle podne »
Pa ima bolan, ja placam 10 eura, dobijes grijanje gratis (cijevi za centralno hahahaha), a na zidu pise farbom GO HARD OR GO HOME   8)
Bice slike uskoro..

Daj tu teretanu za 10 moramo da vidimo!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #24 poslato: Januar 07, 2007, 10:10:40 pre podne »
kod mene 15 eurica,teretana je solidna,to je u sarajevu otprilike naj jeftinije,testo je naci sta ispod toga a da teretana na nesto lici :D:D

Pa ima bolan, ja placam 10 eura, dobijes grijanje gratis (cijevi za centralno hahahaha), a na zidu pise farbom GO HARD OR GO HOME   8)
Bice slike uskoro..


 i kod mene isto pise,ali kod mene poster,VEEELIKI,hehehehe
« Poslednja izmena: Januar 07, 2007, 10:12:27 pre podne Hare »

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #25 poslato: Januar 07, 2007, 10:20:24 pre podne »
...a ako si dobra riba ne placas nigde....samo prva clanarina ostalo gratis hahahaha

aaa ti kao imas problema s tim,ne odgovara ti,ne ide ti na ruku,haa,puno je placati i prvu clanarinu,daj odma sve gratis,jel,heheh  :D:D


ma ima glupih teretana odnostno vlasnika,samo nesto seru...za ove sprave ti je ovoliko clanarina,za one onolika clanarina...treniranje do 15 sati ti je toliko...od 15 toliko...za citav dan toliko...aj da popizdis.....pa ko da smo na pijaci,sreca kod mene nije taj slucaj sa vlasnikom,odnosno uopste sa ovom teretanom,ali puno je takvih teretana u sa. a vjerujem i u beo.





UsViTeNa

  • Gost
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #26 poslato: Januar 07, 2007, 02:56:14 posle podne »
...a ako si dobra riba ne placas nigde....samo prva clanarina ostalo gratis hahahaha

aaa ti kao imas problema s tim,ne odgovara ti,ne ide ti na ruku,haa,puno je placati i prvu clanarinu,daj odma sve gratis,jel,heheh  :D:D


ma ima glupih teretana odnostno vlasnika,samo nesto seru...za ove sprave ti je ovoliko clanarina,za one onolika clanarina...treniranje do 15 sati ti je toliko...od 15 toliko...za citav dan toliko...aj da popizdis.....pa ko da smo na pijaci,sreca kod mene nije taj slucaj sa vlasnikom,odnosno uopste sa ovom teretanom,ali puno je takvih teretana u sa. a vjerujem i u beo.





Ma moras prvo da im udjes pod kozu pa onda idu gratise.....ja mu zavrsim neku uslugu...odvezem nekog od radnika do kuce i to je to hahahahahahha....salim se naravno.....mada imala sam i takve situacije hahaha......skroz je bez veze to dopunsko....ili ono za zene ima popust....za muskarce fiksno.....sta stim....vise riba  vise frajera.....po meni je bez veze da dajes mesecno iznad 30eu za gym.....sve sto je iznad je pozersko u fazonu da bi bili vidjeni....ja kad idem da treniram ne gledam nikog....iskljucim se skroz....tako da bitno mi je da ima  osnovne sprave.....a i da je cisto

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #27 poslato: Januar 07, 2007, 03:24:16 posle podne »
...a ako si dobra riba ne placas nigde....samo prva clanarina ostalo gratis hahahaha

aaa ti kao imas problema s tim,ne odgovara ti,ne ide ti na ruku,haa,puno je placati i prvu clanarinu,daj odma sve gratis,jel,heheh  :D:D


ma ima glupih teretana odnostno vlasnika,samo nesto seru...za ove sprave ti je ovoliko clanarina,za one onolika clanarina...treniranje do 15 sati ti je toliko...od 15 toliko...za citav dan toliko...aj da popizdis.....pa ko da smo na pijaci,sreca kod mene nije taj slucaj sa vlasnikom,odnosno uopste sa ovom teretanom,ali puno je takvih teretana u sa. a vjerujem i u beo.





Ma moras prvo da im udjes pod kozu pa onda idu gratise.....ja mu zavrsim neku uslugu...odvezem nekog od radnika do kuce i to je to hahahahahahha....salim se naravno.....mada imala sam i takve situacije hahaha......skroz je bez veze to dopunsko....ili ono za zene ima popust....za muskarce fiksno.....sta stim....vise riba  vise frajera.....po meni je bez veze da dajes mesecno iznad 30eu za gym.....sve sto je iznad je pozersko u fazonu da bi bili vidjeni....ja kad idem da treniram ne gledam nikog....iskljucim se skroz....tako da bitno mi je da ima  osnovne sprave.....a i da je cisto

pa ja,cista diskriminacija :) :)

a i ja za sebe mogu reci da ne idem u teretanu da bi bio vidjen,i onako ova teretana gdje ja treniram je prava mahalska,ne dolaze nikakve guzonje niti poznate face koje se inace samo setkaju po teretani i gledaju sebe u ogledala..a ne rede nista...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #28 poslato: Januar 07, 2007, 03:35:58 posle podne »

ma bolje kopat jbt,ja nikad ne bi iso u teretanu, chus ic u teretanu i placat da bi se tamo opuchio dizajuci neki gradjevinski materijal, vajda oni treba meni da plate #$%$#^%$&$%*U$#@$
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: koliko kosta teretana
« Odgovor #29 poslato: Januar 08, 2007, 03:54:24 posle podne »

ma bolje kopat jbt,ja nikad ne bi iso u teretanu, chus ic u teretanu i placat da bi se tamo opuchio dizajuci neki gradjevinski materijal, vajda oni treba meni da plate #$%$#^%$&$%*U$#@$

tako je bre.
evo konacno neko da da pravi odgovor 8)