Septembar 28, 2024, 08:08:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: ŠOK-RUTINA ZA TRICEPSE  (Pročitano 1110 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
ŠOK-RUTINA ZA TRICEPSE
« poslato: Februar 03, 2016, 06:24:42 posle podne »
Postoji li neka rutina koju bi izdvojio kao omiljenu kada je u pitanju šok-trening tricepsa?

Odgovor:
„Istina je da nemam neke posebne rutine, ali mogu istaći posebne principe kojih se pridržavam u bilo kojem šok-treningu. S obzirom na to da govorimo o tricepsima, reći ću da bi najvažniji princip po mom mišljenju bio postizanje maksimalne prokrvljenosti, koju možeš kako videti tako i osetiti.

Ovo naravno nije lako za ostvariti. Pored prostog dizanja tegova, potreban je jak mentalni fokus. Lično, u svakom ponavljanju zamišljam kako mi krv juri u radni mišić i kako se osećaj bola i zatezanja uvećava svakim ponavljanjem koje radim u seriji. Moja koncentracija je na veoma visokom nivou.

U treningu se trudim da ništa ne protraćim. Trudim se da od svakog ponavljanja izvučem maksimum. Ako imaš takav pristup u životu, onda sigurno znaš kako je lep osećaj kada posle maksimalno uloženog truda i rada sve funkcioniše onako kako si zamislio.Naporan rad se uvek isplati!
Kada je u pitanju šok rutina, biću iskren i reći ću ti da se ne razlikuje preterano od mojih „redovnih“ treninga. Šok-trening radim sa sličnom konfiguracijom vežbi kao i normalne treninge, uz raspon ponavljanja 12-15.

Značajna razlika u odnosu na normalne treninge jeste što šok-rutine izvodim po principu gigantske serije!....

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2016/02/sok-rutina-za-tricepse.html