Septembar 29, 2024, 01:16:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Prva kura pomoc  (Pročitano 20894 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #15 poslato: Januar 29, 2016, 01:40:59 posle podne »
I jel moze pomoc u vezi zastite imam 30 kom tamoxifena i kako se uzima zastita jel 2 sed poslije kure kako sam procitao ili se uzima od 1 dana i dali i nolvu da kupim ili po potrebi hvala pozzz

a od cega se stitits tacno?
vestica? uroka? vatre? leda?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.108
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #16 poslato: Januar 29, 2016, 03:09:57 posle podne »
I jel moze pomoc u vezi zastite imam 30 kom tamoxifena i kako se uzima zastita jel 2 sed poslije kure kako sam procitao ili se uzima od 1 dana i dali i nolvu da kupim ili po potrebi hvala pozzz
Drugar aj procitaj ovo, nadam se da ce mnoge stvari da ti budu jasnije...Ne skodi malo edukacije..;)
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,31840.0.html

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #17 poslato: Januar 30, 2016, 09:16:09 pre podne »
I jel moze pomoc u vezi zastite imam 30 kom tamoxifena i kako se uzima zastita jel 2 sed poslije kure kako sam procitao ili se uzima od 1 dana i dali i nolvu da kupim ili po potrebi hvala pozzz

a od cega se stitits tacno?
vestica? uroka? vatre? leda?

Pa nikad nisam radio kuru ova ce bit prva a imam velik bf iznad 25 i nebi zelio dobiti gyno ili ciste ili neke druge nuspojave jer ce bit 1 kura 3 vrste tj otprilike ovako Testo depo sedmicno 250mg sustanon i bold u isti spric po 250mg tj 500mg svaki 5 dan

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #18 poslato: Januar 30, 2016, 09:16:33 pre podne »
I jel moze pomoc u vezi zastite imam 30 kom tamoxifena i kako se uzima zastita jel 2 sed poslije kure kako sam procitao ili se uzima od 1 dana i dali i nolvu da kupim ili po potrebi hvala pozzz
Drugar aj procitaj ovo, nadam se da ce mnoge stvari da ti budu jasnije...Ne skodi malo edukacije..;)
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,31840.0.html

Hvala citam :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #19 poslato: Januar 30, 2016, 09:26:31 pre podne »
I jel moze pomoc u vezi zastite imam 30 kom tamoxifena i kako se uzima zastita jel 2 sed poslije kure kako sam procitao ili se uzima od 1 dana i dali i nolvu da kupim ili po potrebi hvala pozzz

a od cega se stitits tacno?
vestica? uroka? vatre? leda?

Pa nikad nisam radio kuru ova ce bit prva a imam velik bf iznad 25 i nebi zelio dobiti gyno ili ciste ili neke druge nuspojave jer ce bit 1 kura 3 vrste tj otprilike ovako Testo depo sedmicno 250mg sustanon i bold u isti spric po 250mg tj 500mg svaki 5 dan

Da si citao bilo sta o upotrebi AAS bilo bi ti jasno da je taj BF ogroman da se zapocne ciklus.

I mozes da napravis jako veliki problem sebi sa estrogenom,jer sto je veci BF vece su sanse estrogenskih nuspojava,a ako jos budes pio nolvu,zavrsis ciklus,pa sto kaze Pedja kad taj estrogen kao pas pusten sa lanca krene bice kuku lele... :)

Ajde ti jos 1 razmisli,ali ako si pametan spustices bf na bar 10-15% pre nego sto bilo sta uradis. :)

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #20 poslato: Januar 30, 2016, 10:26:19 pre podne »
Poznajem par momaka koji su koristili sustanon i boldenon sa preko 30 bf nisu imali nuspojave mada ovaj jedan se izdefinisao do bola kaze radio sto vise kardio treninga i ujutro na prazan stomak i navece poslije tegova a bio je na low carb dijeti i nikakvu zastitu koristio nije.....

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #21 poslato: Januar 30, 2016, 10:36:23 pre podne »
Poznajem par momaka koji su koristili sustanon i boldenon sa preko 30 bf nisu imali nuspojave mada ovaj jedan se izdefinisao do bola kaze radio sto vise kardio treninga i ujutro na prazan stomak i navece poslije tegova a bio je na low carb dijeti i nikakvu zastitu koristio nije.....

Pa sto si dosao onda ovde po savet,kad imas 'par momaka' koji su savrseno to odradili ?

A sad vidim da jos manje znas o AAS,jer nekome 100mg propa pravi frku,a neko cepa par grama pa nista... Imaj i to na umu .... :)

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #22 poslato: Januar 30, 2016, 12:00:49 posle podne »
Prica se o Sustanon, Boldenon i test depo nidje jos propionat nepise ili si samo tjeo da objasnis....pricas sto sam doso ovde da slusam kad likove poznajem .... pa valjda si mi ti pomogao pricas mi da se  nerazumijem pa da necitam nista ? Jel to neka pomoc ???  jebes citanje ako nemas nista iz prakse a volio bi da cujem sta ti znas i koliko kura imas iza sebe ?

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #23 poslato: Januar 30, 2016, 01:28:40 posle podne »
Predebeo si za taj ciklus sto ti hoces. Tj za bilo koji ciklus sa tvojim ciljem. Sve i da uzmes ono sta takmicari uzimaju na dijeti ne ide.  Deluje mi kao da bi sto brze da skines pa hoces da krenes po svaku cenu.  Ja bih radije skidao do juna koliko god mogu i onda usao u ciklus ako si vec strogo zacrtao.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #24 poslato: Januar 30, 2016, 01:58:40 posle podne »
Prvo skini mast pa onda.
Defka na ciklusu a posle oporavak ce biti rizicna. Kad se skines vracanhe masti ce biti lako, oporavak ce samim tim biti tezi i duzi. Na samom ciklusu mozda nece biti problema, al sta ces posle. Poslusaj od gore i pamet u glavu.

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #25 poslato: Januar 30, 2016, 02:00:04 posle podne »
Predebeo si za taj ciklus sto ti hoces. Tj za bilo koji ciklus sa tvojim ciljem. Sve i da uzmes ono sta takmicari uzimaju na dijeti ne ide.  Deluje mi kao da bi sto brze da skines pa hoces da krenes po svaku cenu.  Ja bih radije skidao do juna koliko god mogu i onda usao u ciklus ako si vec strogo zacrtao.

Mnogo ti hvala na iskrenom savjetu i procitao si me da zelim do ljeta pravo da se izdefinisem po svaku cjenu....ali idemo jos vise kardija uz bcaa i glut potrudit cu se max ishrani da spustim se bar na 115 pa cemo onda kuru 1 raditi ja se nadam do aprila da to mogu ispuniti

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #26 poslato: Januar 30, 2016, 02:01:24 posle podne »
Prvo skini mast pa onda.
Defka na ciklusu a posle oporavak ce biti rizicna. Kad se skines vracanhe masti ce biti lako, oporavak ce samim tim biti tezi i duzi. Na samom ciklusu mozda nece biti problema, al sta ces posle. Poslusaj od gore i pamet u glavu.

Hvala mnogo BUKAS hocu evo opametio sam se idem max ishranu uz bcaa i glut i sto vise kardija da sto prije skinem ovo pa cemo onda na 1 kuru

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.928
  • Hammers and nails
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #27 poslato: Januar 30, 2016, 04:03:18 posle podne »
Prop je bio samo primer,da pokusam da ti docaram da nema garancije da ako Pera i Sima koriste i nije im nista,da Djura nece imati krs posledica... Nista vise.

Mnogo puta su ljudi pricali da se bez prethodnog znanja o aas ne treba ulaziti u tu pricu,a ti koliko vidim nisi bas upoznat pa sam hteo i na to da ti skrenem paznju.

A na citanje te Voja poslao bas zato sto je u vezi tvog pitanja,3h ranije Pedja postavio clanak... :)

Ali u neku ruku mi je drago sto si postavio,jer smo ovako bili u prilici da te 'odgovorimo' od ciklusa dok ne skreses kilazu. :)

Pametna odluka,i samo napred! ;D

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #28 poslato: Februar 11, 2016, 05:58:13 posle podne »
Ti bi trebalo da uradis jedan dobar "priming" u trajanju od 10-12 nedelja pa onda da krenes sa ciklusom. Kad se posle puknes bices prezadovoljan. Realno treba da skines 15-20 kg. Dobrom dijetim i suplementacijom taj cilj je realan. Posle radis ciklus koji si zamislio i bices prezadovoljan. Ako imas neke slike stavi da vidimo koliko tu treba da se reze. Pravilo vecine je da se bez vidljivih trbusnjaka ne pocinje ciklus. Ali ti bar budi blizu toga

Van mreže Bolderon

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Prva kura pomoc
« Odgovor #29 poslato: Maj 07, 2016, 02:39:42 posle podne »
Evo da se opet javim bio sam odsutan 4 mjeseca tako da sad imam 128kg trening od sutra krece jer treninga isto nije bilo ishrana je bila katastrofa 3 obroka na dan lezanje itd....od danas krecem sa takozvanom low carb dietom samo poslije treninga cu unositi UH i nekad  1 obrok mjenjati npr umjesto 8jaja 6bjela 2 cjela jest ovsene pahuljice sa wheyom...zbog ove situacije idem natural dok nedodjem do 110-115 kg i onda cu nadam se krenuti na 1 kuru a slike cu kasnije staviti veliki pozdrav i ponovo sam tu