Avgust 01, 2024, 01:41:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.758 tema - 20.963 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Plan Treninga - DušanSilni  (Pročitano 7020 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.321
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #15 poslato: Decembar 23, 2015, 11:07:46 pre podne »
Voja je poentirao!
ono sto bih samo da dodam

-jedna vocka u toku dana-sigurno da nece da te ubije,a ono..jedem maline,jagode,banane itd a kg idu dole-te price pusti.
Dakle,nije bitno da je je 100 gr malina,borovnica ili nekog smrznutog voca-u redu..nece te minirati,i to vodi racuna,a v=Voja recei i kako i kada da to uneses ako vec moras.

-pavlake i ostala sranja,sigurno ti nece prdoneti nikakvog napredku,a pogtovo iz razloga sto u ihsrnai imas UH,a tako da si na nekoj keto dijeti,jedna kasika te neke junk opcije,i nece naneti neku stetu,ali na tvojoj vrsti,siguran sam da hoce.

-sto se tice konzmiranja dekstroze u toku treninga.Voja objasio sve,a i siguran sam da ti nisi na hemiji i da ne uzimas nista sto je potrebno da "zatvara moguce inuslinkse rupe" u toku  treninga,pa u mom vidjenu je sigurno bolje da taj TECNI L CARNITIN u dozama od 3000 mg (3 gr) konzumiras U TOKU TRENINGA

itd itd itd itd
Upravo tako Peksone a propo ovog voca.Naravno da jedna banana ili malo malina nece da ga ubije ali problem je sto se niko ne zaustavlja na tome vec to bude 4-5  banana itd..a uzimanje voca  u cilju otvaranja apetita je malo ono..jbg...nema smisla..Po mom misljenju to igranje sa mastima na keto,iritaciju pankreasa itd. neka ostavi za kasnije kad masne naslage odu dole,izgradi metabolizam itd...:)

naravno,naravno
ali ajd,ti protvireci nekome jbg...

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #16 poslato: Decembar 23, 2015, 11:33:38 pre podne »
Aaa ebes ga..kad sam video juce u novinama dijeta sa suvim sljivama i zasniva se na sljivama,virslama i NISKOKALIRCNOM  jogurtu(citaj sveti gral) nista ne moze da iznenadi...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.321
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #17 poslato: Decembar 23, 2015, 12:09:55 posle podne »
Aaa ebes ga..kad sam video juce u novinama dijeta sa suvim sljivama i zasniva se na sljivama,virslama i NISKOKALIRCNOM  jogurtu(citaj sveti gral) nista ne moze da iznenadi...

pa jbg
ponavljam L;JUDI vole da cuju ono sto im prija usima-i tu se svaka prica zavrsava jbg.
pare,pare ,pare

Van mreže DušanSilni

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #18 poslato: Decembar 23, 2015, 11:02:19 posle podne »
Oooo pa hvala na korektnim odgovorima bez malicioznosti, vidite da se sve moze kad se hoce. Sto'no bi rekli, nije tesko biti fin. Slobo, slabo citas sta ja pisem ali to i nije previse bitno, lepo si rekao, previse postova se pretvorilo u preganjanje i ispravljanje krivih drina. Jednom je Pedja spomenuo kako bi svi trebalo da se potpisujemo imenom, prezimenom i adresom boravka. Saglasan sam i mislim da bi smo tada svi bili mnogo korektniji u ophodjenju. Elem...

Citajuci teks o DEXTROZI nisam primetio da se nekom ne preporucuje. Da li je Vojin savet apsolutno tacan i da li ja ne treba da konzumiram Dextrozu ni u PWM-u niti prilikom uzimanja bilo kog suplementa ni pre ni posle a ni za vreme treninga.



Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #19 poslato: Decembar 23, 2015, 11:21:02 posle podne »
Oooo pa hvala na korektnim odgovorima bez malicioznosti, vidite da se sve moze kad se hoce. Sto'no bi rekli, nije tesko biti fin. Slobo, slabo citas sta ja pisem ali to i nije previse bitno, lepo si rekao, previse postova se pretvorilo u preganjanje i ispravljanje krivih drina. Jednom je Pedja spomenuo kako bi svi trebalo da se potpisujemo imenom, prezimenom i adresom boravka. Saglasan sam i mislim da bi smo tada svi bili mnogo korektniji u ophodjenju. Elem...

Citajuci teks o DEXTROZI nisam primetio da se nekom ne preporucuje. Da li je Vojin savet apsolutno tacan i da li ja ne treba da konzumiram Dextrozu ni u PWM-u niti prilikom uzimanja bilo kog suplementa ni pre ni posle a ni za vreme treninga.
Dusane silooo...:D Moj komentar je apsolutno tacan, a to ce ti potvrditi i ostali clanovi,pa i Pedja koji je vec rekao da se slaze sa mnom.Uzimanje deksa pre treninga rezultirace skokom insulina koji ce ti dati priliv energije ali kako je ta energija brzo dosla tako ce brzo i otici.U toku treninga,tebi tek ne bih preporucio uizmanje dekstroze..Pozz...:)

Van mreže x3mmmm

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #20 poslato: Decembar 23, 2015, 11:23:37 posle podne »
Druze, zamlacujes se bespotrebnim stvarima. Osnove ishrane i vezbanja znas, a ne zelis nista na neko vecem nivou, tako da iskreno niko nece da ti kaze nesto sto i sam vec ne znas, a da ces zapravo sa poslusas, pa ne vidim potrebu za daljim analiziranjem. Elem, hrani se sto cistije, treniraj sto jace...od suplementacije...protein, i neki kompletni NO i eventualno kreatin
..sve drugo ti je bacanje para jer kako i sam kazes ne zelis dublje da zadjes u pricu. Protein lepo imas na ogistri amino whey 3.5kg za 6500 din....NO bilo koji, manje-vise su isti (the beast moja preporuka) i kreatin i eventualno kofein i kraj price. Dektroza nece nikakvu razliku da napravi ni ako je uzimas ni ako je ne uzimas na tvoj rezim ishrane...dekstroza je svejedno bukvalno dzaba pa eto 20-30g POSLE treninga...i ne bijes glavu vise o tome.
Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.321
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #21 poslato: Decembar 24, 2015, 05:54:25 pre podne »
Citat
Oooo pa hvala na korektnim odgovorima bez malicioznosti, vidite da se sve moze kad se hoce. Sto'no bi rekli, nije tesko biti fin.

zaista nema potrebe za ovakvim stvarima i dodatnim opterecivanjem (pametovanjem) na i onako veoma teskoj temi!

Citat
Citajuci teks o DEXTROZI nisam primetio da se nekom ne preporucuje.

a GDE i KO je pricao/pisao da se dextroza ne preporcuje,osim sto je receno da se NE PREPORCUJE konkretno tebi?

JOs jednom,
ti nisi  neko ko ko je na kuri sa hemijom,ili pri tome koristi npr inunslin ili neke oblike peptida ili nesto slicno tome da bi imao potrebu za aktviranjem mehanizma i benefetia koje donosi inuslin u tvojoj prici,tvom treningu,tvoj nacinu ishrane u tvooj opstoj koncepciji i zamisli treninga.
Nema smisla biti esejski opsiran (ukoliko to tema zahteva,ili onaj ko pise) drage volje mogu da napisem o tome cinjenice,dokaze i sve ostalo,zasto je to tako.
Nauka defitivno napreduje i menjaju se neki od apostotlata (nikako vecina) vec moguce neke modifikacije i oduzimanje 5% od znanog.

Van mreže DušanSilni

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #22 poslato: Decembar 24, 2015, 06:26:42 pre podne »
Alles klar😊 Hvala na konkretnim odgovorima. Javljam se u aprilu sa revizijom ucinjenog. Pozdrav!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.321
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #23 poslato: Decembar 24, 2015, 09:08:03 pre podne »
Alles klar😊 Hvala na konkretnim odgovorima. Javljam se u aprilu sa revizijom ucinjenog. Pozdrav!

Svako dobro!

Van mreže DušanSilni

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #24 poslato: Decembar 25, 2015, 10:11:22 posle podne »
Evo par slika pocetnog i trenutnog stanja, cisto radi kasnijeg poredjenja. Iskreno se nadam da cu imati cime da se pohvalim...

2012 i nekih 105-6kg



2014 i 92-3kg



2015/16 i priblizno 88kg+-



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.321
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #25 poslato: Decembar 26, 2015, 08:52:24 pre podne »
samo gruvaj
odlican napredak

Van mreže DušanSilni

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #26 poslato: Decembar 26, 2015, 04:58:38 posle podne »
Hvala na podršci! Potrudicu se da bude vidnog napretka do aprila.

Inače što se ishrane tiče odlučio sam se za rotacije UH. Samo imam jedno pitanje vezano za konzumaciju jaja. Obradujte me da ih treba jesti termički obradjena, tj skuvana:))))???

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #27 poslato: Decembar 26, 2015, 06:20:38 posle podne »
Kuvana ili przena..Pri cemu bi bilo dobro da imas tiganj koji zahteva minimalnu kolicinu ulja..Ziva nemoj..

Van mreže DušanSilni

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #28 poslato: Decembar 26, 2015, 09:48:33 posle podne »
Hvala Vojo. Teflonac mi je odavno u arsenalu...prakticno ne mora ni da se zamaze a nece da lepi.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Plan Treninga - DušanSilni
« Odgovor #29 poslato: Decembar 26, 2015, 10:14:52 posle podne »
Hvala Vojo. Teflonac mi je odavno u arsenalu...prakticno ne mora ni da se zamaze a nece da lepi.
Ma dobro sudje zlata vredi..:)