Jul 06, 2024, 05:41:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik - Help Please -  (Pročitano 1659 puta)

Van mreže Phy83r 0UtL4W

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Pocetnik - Help Please -
« poslato: Novembar 20, 2015, 10:38:37 pre podne »
Postovani Drugari,

Bicu kratak ili malo duzi, nemojte zameriti. Godinama sam trenirao Vaterpolo i uvek bio vrlo aktivan i pored toga sto imam Astmu.
2009 Godine imao sam saobracajnu nesrecu ( ne mojom krivicom, osoba se zakucala u kruznom toku u zadnji deo kod gume moje voljene Astre i izobrtala me 6 ili 7 x , za cudo posto je vozila Zastavu.. Nista protiv Zastave 101 imam je i ja to mi je bio prvenac za skoro sve ) tada sam pvredio nogu levu i desnu ruku i rame, dugo nisam mogao da treniram i bio vezan za krevet sto je uticalo na moju kilazu, i uz Tv , Gaming  itd ja sam ko kvasac rastao. Dostigao sam 120 Kilograma na 185cm visine. Nakon godinu  i 9 Meseci sam poceo sa fizikalnom kako sam izasao iz gipsa 8). A poslednje Dve godine opet zdravo jedem, ovsene pahuljice itd. da ne smaram sa tim. Uglavnom dobio sam dozvolu da se vratim u teretanu od fizioterapeuta i u pocetku sam koristio Pokretnu Traku po60-90 min svaki dan jedno 2 meseca , onda sam presao na tegove vec 6 meseci mada kardio nisam izbacio, ili trvim ili plivam. Posto radim vec 6 meseci sa tegovima i svim ovim sto sam opisao ja sam skinuo sve to i sad sam na 90kg.  Konkretno sam hteo da pitam, kako povecati masu misicnu a usput i definiciju, (za sada mi je dozvoljeno da radim nekoliko vezbi a i uglavnom to samo trenutno i mogu bez bola ) su vezbe sa bucicama 10Kg , PeckDeck spravi sa setnjom od 25 do 35 kg i Sprava za Noge  gde isto setam od 25 do 35 kg, naravno svaki dan pre vezbanja obrnem jedno 30min na bajsu ili traci. Elem da se vratim na pitanje kako se bolje izdefinisati i povecati masu i da napomenem od suplimenata koristim Creatine + Way Protein, sada sam uzeo  Protein 2260g + Shaker L-Leucin, L-Glutamin  L-Arginin, Beta-Ecdysteron, Enzymen (Bromelain, Papain und Laktase) 10  Vitamina. Protein 91 % i 53,5 % essential Aminosäuren (EAAs),preko 28 %BCAAs  i  22 % Glutamin , BCAA  1kg 2:1:1  i  BCAA's 500 kapsula 2:1:1,
 Naravno da necu gutati sve to odma i odjednom, Hteo sam prvo uz Creatine da uzimam ili  Protein Fusion ili  BCAA Powder Grape 2:1:1.
Posto sam imao srecu uzeo sam skoro sve vrlo povoljno u pakovanjima od 1kg ili 2.5kg. Evo i
Ponovicu opet, kako postici sto bolje rezultate definicije i mase, puno vam hvala unapred !  A Evo i jedna moja slika :

Slika je malo mracna , posto je mobilnim slikano.
« Poslednja izmena: Novembar 28, 2015, 12:34:37 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pocetnik - Help Please -
« Odgovor #1 poslato: Novembar 28, 2015, 12:17:45 posle podne »
Druze ti si nas udavio sa nebitnim stvarima,a za ishranu napises "ma ovsene itd da ne smaram sa tim".
E pa smaraj,napisi lepo kako se hranis.. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetnik - Help Please -
« Odgovor #2 poslato: Novembar 28, 2015, 12:36:51 posle podne »
Gomila para bacena na suplemnetaciju gde se dva x ponavlja jedno te isto,samo pod razlictim imenom.
Ali to valjda tako ide,kada neko ima para,a slabo se razume,pa mu valjaj sve sto stignes.
elem
o ISHRANI nisi napisao ni reci,a to je veoma ,veoma bitno