Jun 26, 2024, 06:20:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 1473 puta)

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Pomoc
« poslato: Jul 06, 2015, 11:30:56 posle podne »
Nenormalno mi zaostaju grudi,u toku treninga ni pumpu skoro da ne osjetim al zato rame razbija od bola tad,takodje i triceps,pokusao sam sve moguce od manje kilaze pa koncentracija samo na grudi na benc pa do supersetova,znaci nista nije pomoglo i to me izludjuje jer ranena super idu grudi ledja sve al grudi tako stoje pa vjerovatno evo pola godine.
Treba mi savjet kako da to ispravim,bas sam danas radio na treningu:
Propadanja kao zagrijavanje 3s po 6 pon bez opterecenja cisto da se upalim
Ravni potisak bucicam 4s
Kosi 4s
Superset razvlacenja sajlama odozgo i odozdo 4s
Sjedeci potisak na spravi 3s

Znaci kakva god pomoc je dobrodosla

Van mreže bane802

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 213
  • 200cm 132 kg
Odg: Pomoc
« Odgovor #1 poslato: Jul 07, 2015, 12:44:41 pre podne »
Nesto ne radis kako treba. Ako osecas bol u ramenu to znaci da si vise opteretio ramena izbacivanjem laktova jureci za vecom tezinom. Baziraj se na pun i pravilan pokret i budi realan, ne precenjuj sebe, jer zobog ega najcesce nastaju povrede. Gde pise da kod svakog vezbaca 4 serije garantuju ocekivane rezultate ?   

Van mreže LazarPopovic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: Pomoc
« Odgovor #2 poslato: Jul 07, 2015, 01:36:13 pre podne »
Nesto ne radis kako treba. Ako osecas bol u ramenu to znaci da si vise opteretio ramena izbacivanjem laktova jureci za vecom tezinom. Baziraj se na pun i pravilan pokret i budi realan, ne precenjuj sebe, jer zobog ega najcesce nastaju povrede. Gde pise da kod svakog vezbaca 4 serije garantuju ocekivane rezultate ?   

Moguce,msm najvjerovatnije da je do forme,jer sam iskreno mislio da je pravilno kad su laktovi blizu ugla od devedes al ne potpuno,kazem ti ne jurim kilazem,jesam u pocetku al sad ne kad vidim ovaj ocaj jer bukvalno izgledam tako da imam ruku za svoje godine i visinu bas veliku (u drustvu najvecu) ledja siroka (dobar lat) ramena velika al grudi kao rupa dodju ono sve super i na mjestu dje majca prekriva grudi skoro rupa (naravno imam ja grudi al nisu kao ostatak tijela) pokusacu da privlizim laktove tijelu pa cu vidjet kako to ide