Oktobar 18, 2024, 10:29:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.327 poruka u 18.770 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertCef
X3MShop banner

Autor Tema: Teniski lakat  (Pročitano 1907 puta)

Van mreže Luka98

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Teniski lakat
« poslato: Maj 29, 2015, 06:27:16 posle podne »
Pozdrav svima.
Postavljam ovu temu kako bi prikupio mišljenja drugih koji su imali sličnih problema.
Na treningu bicepsa u oktorbu sam imao malo jači trening , dodao sam neka dodatna ponavljanja i radio do iznemoglosti. Dan nakon toga osetio sam mali bol u laktu , sa spoljašnje i unutrašnje strane. U početku sam mislio da nije ništa opasno , mali bol od dobrog treninga. Posle par dana osetio bih veliki bol u laktovima kada bi držao ruke savijene minut-dva. Raspitao sam se po internetu , našao neke članke , neki su savetovali da kupim sumplemente koji su kao namenjeni za laktove ( kupio sam joint tech ) i da pauziram mesec-dva. Pauzirao sam sve do februara kada je bol prestao , tada sam opet počeo da treniram. Na privh par treninga sve je bilo super , a onda je bol počeo opet da se javlja. Otišao sam kod lekara , rekla mi je da masiram laktove ledom i da mažem kremu sinedol , a posle toga me je poslal na 5 elektroterapija. Njena pretpostavka je da sam istegao tetive i da je to teniski lakat. Ali problem je što ja i dalje osećam bol , ne treniram još  ali bol se i dalje javlja. Da li je neko imao sličnih problema i ima li neko neki savet kako da se izborim sa ovim ?
Hvala :D

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #1 poslato: Maj 30, 2015, 12:16:32 pre podne »
napisi kako si trenirao.

jednom akd taj bol prodje obicno se javlja nakon sto radis vezbe za triceps gde ti je ruka iznad ili paralelna sa glavom.
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže delboy

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #2 poslato: Jun 28, 2015, 11:04:14 posle podne »
napisi kako si trenirao.

jednom akd taj bol prodje obicno se javlja nakon sto radis vezbe za triceps gde ti je ruka iznad ili paralelna sa glavom.
istina, u vezbama za triceps ( extension, skull crusher) osetim i ja malecni bol

Van mreže pravnik

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #3 poslato: Jul 10, 2015, 11:18:38 posle podne »
i ja sam imao potpuno isti problem.Više puta sam pokušavao da se vratim treniranju ali se bol uvek javljao nakon određenog vremena ili forsiranja pojedinih vežbi.Probaj sa preparatom Animal Flex
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30010
On je dao dobre rezultate,mada mislim da(kao i ja )imaš genetski slabije tetive pa moraš pre svega da vodiš računa koje vežbe ti najviše ne prijaju i da ih jednostavno izbegavaš.