Septembar 28, 2024, 09:30:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Anadrol-Depo-Nolvadex  (Pročitano 15086 puta)

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #30 poslato: Maj 18, 2015, 07:49:03 pre podne »
Sad si mu uterao strah u kosti, Peđa :D

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #31 poslato: Maj 18, 2015, 07:57:06 pre podne »
Hvala buraz na savetu nisam jos poceo nolvu nju sam planirao od sl nedelje, znaci ako osetim peckanje grudi da je ubacim :-D
Ja ne znam ko jos uopste koristi nolvu za ovo...
Nolvadex ti samo blokira da se estrogen veze za receptor, ne ubija estrogen od aromatizacije. Ti ces njegovom upotrebom samo blokirati da se estrogen veze za receptore i ukoliko prestanes da ga uzimas dok ti je estrogen jos visok, nastace haos u rekordnom roku, nadam se da si sada skapirao, nisam mogao lakse da pojasnim.
Mnogo bolja alternativa je Arimidex, Aromasin, ili letrozol kao najjaci. Ova tri zapravo ubijaju estrogen i ne blokiraju ga da se veze za razliku od praistorijskog nolvadexa. Ali i sa njima moze nastati problem. Estrogen rebound , sem kod Aromasina.
 Sve ovo nema potrebe apsolutno osim ako ne osetis potrebu za tim dodatnim lekovima.

I smanii volumen treninga... Mislim da je sat ipo 6x nedeljno previse. Ako kuckas poruke izmedju serija onda mozda i potraje sat ipo, ovako ne vidim sta radis u tih sat ipo vremena?  40 serija po grupi?

Ovo za nolvu iz iskustva potvrdjujem, samo da si to napisao ranije xD.

 Jbg, picio sam nolvu (inace osetljiv na gino), i sve proslo ok. I, posto nisam hteo da se zajebavam sa drugim AE kada mi je ovo dobro uradilo posao - nisam hteo da menjam. Iako mi se svidela prica o AI-ima. Problem je nastao kada sam hteo da napravim pauzu ne znam ni sam zasto od zadnjeg shota 2 nedelje. Jbt bog! hah, vec osecam krece gino nevidjeno brzo svi simptomi i odma krenem nolva po 20 mg nista kad sam digao na 40-50 ne samo da je zaustavio dallje nego i to sto je krenulo da se razvija vratio u normalu, neverovatno. . Tako da u mom slucaju izuzetno efikasan ali ako se krene od pocetka nikakve pauze do kraja pct-a. . Iskreno nikad nisam bez nolve pri ruci kada se zezam sa AAS mada mnogi kazu da ima boljih opcija za kontrolisanje tih stvari. .  Bravo za post roki123

Jos kad bi neki ispisali npr sad svoj pct sa lekovima znaci posle tezih ciklusa tipa deka, tren pa da se bace misljenja Poz
Hvala buraz na savetu nisam jos poceo nolvu nju sam planirao od sl nedelje, znaci ako osetim peckanje grudi da je ubacim :-D
Ja ne znam ko jos uopste koristi nolvu za ovo...
Nolvadex ti samo blokira da se estrogen veze za receptor, ne ubija estrogen od aromatizacije. Ti ces njegovom upotrebom samo blokirati da se estrogen veze za receptore i ukoliko prestanes da ga uzimas dok ti je estrogen jos visok, nastace haos u rekordnom roku, nadam se da si sada skapirao, nisam mogao lakse da pojasnim.
Mnogo bolja alternativa je Arimidex, Aromasin, ili letrozol kao najjaci. Ova tri zapravo ubijaju estrogen i ne blokiraju ga da se veze za razliku od praistorijskog nolvadexa. Ali i sa njima moze nastati problem. Estrogen rebound , sem kod Aromasina.
 Sve ovo nema potrebe apsolutno osim ako ne osetis potrebu za tim dodatnim lekovima.

I smanii volumen treninga... Mislim da je sat ipo 6x nedeljno previse. Ako kuckas poruke izmedju serija onda mozda i potraje sat ipo, ovako ne vidim sta radis u tih sat ipo vremena?  40 serija po grupi?

Ovo za nolvu iz iskustva potvrdjujem, samo da si to napisao ranije xD.

 Jbg, picio sam nolvu (inace osetljiv na gino), i sve proslo ok. I, posto nisam hteo da se zajebavam sa drugim AE kada mi je ovo dobro uradilo posao - nisam hteo da menjam. Iako mi se svidela prica o AI-ima. Problem je nastao kada sam hteo da napravim pauzu ne znam ni sam zasto od zadnjeg shota 2 nedelje. Jbt bog! hah, vec osecam krece gino nevidjeno brzo svi simptomi i odma krenem nolva po 20 mg nista kad sam digao na 40-50 ne samo da je zaustavio dallje nego i to sto je krenulo da se razvija vratio u normalu, neverovatno. . Tako da u mom slucaju izuzetno efikasan ali ako se krene od pocetka nikakve pauze do kraja pct-a. . Iskreno nikad nisam bez nolve pri ruci kada se zezam sa AAS mada mnogi kazu da ima boljih opcija za kontrolisanje tih stvari. .  Bravo za post roki123

Jos kad bi neki ispisali npr sad svoj pct sa lekovima znaci posle tezih ciklusa tipa deka, tren pa da se bace misljenja Poz

A što moraju lekovi posle tih komponenti?
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #32 poslato: Maj 18, 2015, 09:45:38 pre podne »
Sad si mu uterao strah u kosti, Peđa :D

Nema razloga tj nije mi to cilj
Vec je stvar u tome sto je momak pisao u stilu SAVETOVANJA,a to sto je pisao je pogresno.Rekao sam inace da necu i ne zelim da pisem u ovom delu iz razloga sto vreme vise odmice to je nemogucnost normalne komunkacije sve izrazunija,te ljudi jednostavno ne zele da cuju ono sto im ne prija usima,i onda krece u pravcu u kojem ne treba da ide.

Van mreže Стрелок

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 544
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #33 poslato: Maj 18, 2015, 02:14:14 posle podne »
Sad si mu uterao strah u kosti, Peđa :D

Nema razloga tj nije mi to cilj
Vec je stvar u tome sto je momak pisao u stilu SAVETOVANJA,a to sto je pisao je pogresno.Rekao sam inace da necu i ne zelim da pisem u ovom delu iz razloga sto vreme vise odmice to je nemogucnost normalne komunkacije sve izrazunija,te ljudi jednostavno ne zele da cuju ono sto im ne prija usima,i onda krece u pravcu u kojem ne treba da ide.
a jbg, uvek tako.. selektivno slušaju, čim im se ne zasviđa šta kažeš, samo se povuku..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #34 poslato: Maj 18, 2015, 02:24:08 posle podne »
Citat
samo se povuku..

eh..da se bar povuku
nego se prave lazni nalozi,pa se onda danko bananko pretvara u Banana mena..hrabri kao tigrovi,muda do kolena..hrabro srce i Mel Gibson..itd itd itd..svasta nesto  ;D

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #35 poslato: Maj 18, 2015, 05:51:00 posle podne »
Aj da pitam ovde, onako iz radoznalosti. Koliko ste najvise ml ubrizgali od jednom u sebe ? :D

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #36 poslato: Maj 18, 2015, 05:54:32 posle podne »
NIKADA preko 12 nedeljno. Glupi kratki estri sve zakomplikuju
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #37 poslato: Maj 18, 2015, 05:55:18 posle podne »
Aj da pitam ovde, onako iz radoznalosti. Koliko ste najvise ml ubrizgali od jednom u sebe ? :D

4 i to cisto da probam :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #38 poslato: Maj 18, 2015, 07:28:31 posle podne »
8.5 za nedelju dana xd odjednom 2 xDD
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Pokojni MegaVat

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #39 poslato: Maj 18, 2015, 11:05:16 posle podne »
Ma kakvo savetovanje ljudi gde sam to savetovao, Iskomentarisao sam rokijev post gde je napisao da ako prekine nolvu da pije dok je estrogen jos visok ispadne zajebancija u rekordnom roku a nigde nisam to procitao pre toga, Ja sam to rekao za sebe nikom nista ne preporucujem. Cak napomenuo da mnogi kude nolvu. . Da ne ulazimo u raspravu.  Verovatno i gresim al tako ja radim ne menjam tim koji dobija.

Pa mozda i treba mozda i ne treba tu nema univerzalnog primera (posle tezih ciklusa deka i to) zavisi i od kure itd. Strelok ako hoces i ako si imao neki jaci ciklus kazes nesto pametno a ne tako s visine da postavljas pitanje kao da si milos sarcev.

Inace razmisljam kako to da nema stotine tema na stranim sajtovima pct sa lekovima mi je ucinio oporavak tezim i duzim i niko se ne zali a malte ne svi do jednog savetuju oporavak sa lekovima pogotovo posle tezih ciklusa i dobar deo njih tako i radi.

Necu da se raspravljam postujem stavove ljudi koji su razlog sto je dobar deo nas ovde niti kazem da sam u pravu niti da gradim sebe ovde jer verovatno niko nece znati ko sam. Ovde sam da nesto pametno procitam neko licno iskustvo itd- U ovom slucaju hteo da pokrenem da ljudi napisu svoja iskustva sa pctom. . Al ako to ne vole ljudi necu vise da postujem na forumu i to je to. .

Pa ako bude krenuo gino sa 37 mislim da cu ako nista imati kesa da odem na operejsn xP Sta da radim. Daj boze da ako nesto mora da se desi kao posledica jedino to bude. . Poz bilderi

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #40 poslato: Maj 19, 2015, 12:05:56 pre podne »
8.5 za nedelju dana xd odjednom 2 xDD

U bre Zeljko samo 2ml odjednom , daj prevazisli smo mi to hahaha  ;D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #41 poslato: Maj 19, 2015, 05:47:15 pre podne »
Citat
Inace razmisljam kako to da nema stotine tema na stranim sajtovima pct sa lekovima mi je ucinio oporavak tezim i duzim i niko se ne zali a malte ne svi do jednog savetuju oporavak sa lekovima pogotovo posle tezih ciklusa i dobar deo njih tako i radi.

naravno druze,jer pisu IMAGARIARNI likovi sa strasnim avatarima itd itd,tako da na zalost NIJE zabranjeno pisati,ali nije bitno STA pise,vec KO pise...

Citat
Pa ako bude krenuo gino sa 37 mislim da cu ako nista imati kesa da odem na operejsn xP Sta da radim. Daj boze da ako nesto mora da se desi kao posledica jedino to bude.

ok

Van mreže rockie

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 68
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #42 poslato: Maj 19, 2015, 11:41:48 pre podne »
Aj da pitam ovde, onako iz radoznalosti. Koliko ste najvise ml ubrizgali od jednom u sebe ? :D
2.25ml.jbg tek je prva kura :D

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #43 poslato: Maj 19, 2015, 06:15:21 posle podne »
8.5 za nedelju dana xd odjednom 2 xDD

U bre Zeljko samo 2ml odjednom , daj prevazisli smo mi to hahaha  ;D

ne valja preterivati xd idu liftovi gore iovako :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Anadrol-Depo-Nolvadex
« Odgovor #44 poslato: Maj 19, 2015, 10:33:30 posle podne »
8.5 za nedelju dana xd odjednom 2 xDD

U bre Zeljko samo 2ml odjednom , daj prevazisli smo mi to hahaha  ;D

ne valja preterivati xd idu liftovi gore iovako :)
Ne valja preterivati pa 8,5ml za nedelju dana. ;D Samo napred Zeljko! :)