Septembar 25, 2024, 06:31:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Don87 - nedoumice oko ishrane!  (Pročitano 15247 puta)

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #60 poslato: Jul 22, 2015, 02:26:40 posle podne »
Evo mali update oko mase. Od kad sam nabacio 4 relativno lean kg nakon dijete..krenula stagnacija u rastu..
Unos P je sad nesto manji , rcm 2-2,5 gr P po kg..uglavnom belo, jaja, whey, casein, sardina(jbg) lova deficit a trazi se cal suficit:))
Uh oko 400 dnevno. Mada je bilo iskreno cheat i nedoslednih dana.
Gledacu da povecavam uh i pojacavam healthy fats(njih nisam bas ispostovao,mislim da mi je to veca greska) uz obroke, osim nakon treninga..
Ubacio ult. kreatin mono...
Kapiram da spadam u redju grupu kad je u pitanju potreba za UH na masi..
Jos neko ispod 70kg kome 400gr kompleksnih UH nije dovoljno za rast?:))) ujutru ovs, u toku dana pirinac,krompir
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #61 poslato: Jul 22, 2015, 02:47:01 posle podne »
Pa pojacaj masti (zdrave) i kroz 2-3 nedelje vidi kako napredujes

Van mreže Dzordze

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #62 poslato: Jul 22, 2015, 05:18:08 posle podne »
Svaka ti cast za kolicinu hrane koju pojedes, pogotovo UH. Ta 4 lean kg nakon dijete si dobio relativno brzo jer je se glikogen popunio. Ja bih pre pojacao proteine, bar na 3g po kilogramu telesne mase. Mada masti ako nemas, ubaci pa prati stanje. Iskreno moje misljenje je da je mnogo svaki dan drzati 400g UH pogotovo nakon dijete i na tvoju kilazu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #63 poslato: Jul 22, 2015, 07:10:52 posle podne »
Svaka ti cast za kolicinu hrane koju pojedes, pogotovo UH. Ta 4 lean kg nakon dijete si dobio relativno brzo jer je se glikogen popunio. Ja bih pre pojacao proteine, bar na 3g po kilogramu telesne mase. Mada masti ako nemas, ubaci pa prati stanje. Iskreno moje misljenje je da je mnogo svaki dan drzati 400g UH pogotovo nakon dijete i na tvoju kilazu.

ovo oko UH si sigurno u pravu
a ja mu ne bih savetovao 3 gr B po kg tezine,jer je on necural pre svega i siguran sam da nema bas toliku mogucnost aposribcije istigh,ali bih se slozio oko povecanja unosa masti na 1.5 gr po kg!!

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #64 poslato: Jul 22, 2015, 08:05:09 posle podne »
To, P cu drzati na nekoj za mene realnoj cifri..2-2,5. Masti povecavam, pa cemo da vidimo, jer njih sam totalno zapostavio..eto koliko su i P i UH i M vazni zajedno,a ja ovo posl. iz lenjosti nisam unosio sknro uopste.A sto se uh tice, rcm par dana za dorucak oko 300 ovsenih, pa u toku dana kilo krompira(ili pola kg kromp. i oko 150gr pirinca)..najveci deo uh oko treninga..i jos bih mogao:) ali greska je isto sto se desi da jedan dan potpuno spontano klopam..bude manja kol.."ne stignem". Potrudicu se da bude konstantan unos pa javljad progres..:)
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #65 poslato: Jul 22, 2015, 08:20:15 posle podne »
300g ovsenih?

Opet neki zejtin ovde..
suck it up, buttercup

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #66 poslato: Jul 22, 2015, 08:33:38 posle podne »
Dont understand this for ovas and zejtinos?:)) izgleda ti puno??:)
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #67 poslato: Jul 22, 2015, 10:01:34 posle podne »
300g ovsenih?

Opet neki zejtin ovde..

Licno volim ovsene i u stanju sam pojesti kilo, ali nemam toliko prostora za hidrate, inace zimi jedem 200-250g i to lagano, jedva cekam svako juteo zbog ovsenih.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #68 poslato: Jul 22, 2015, 11:31:59 posle podne »
Koji ce ti 300 ovasa odjednom?

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #69 poslato: Jul 23, 2015, 12:20:40 pre podne »
Upravo.

Sta ce ti, i ne verujem da tolko strpas u sebe, jos ako su tu neka jaja ili whey u igri...
suck it up, buttercup

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #70 poslato: Jul 23, 2015, 12:39:31 pre podne »
Pa Diao nije mi jasno sta ima ti da ne verujes..sigurno lazem na forumu..to mi je u interesu bas..vrvt da budem Ovas baja no1..mislim stv..i dalje taj zejtin ne razumem al ajde. Inace kad ih sameljem mogu lagano i 500gr za 15min da pojedem. A ovih 300 pojedem uz 4 jaja..do skoro sam i whey.
« Poslednja izmena: Jul 23, 2015, 12:46:10 pre podne Don87 »
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #71 poslato: Jul 23, 2015, 12:44:49 pre podne »
Koji ce ti 300 ovasa odjednom?
Mislis da nema logike za prvi obrok toliko i sto, pa da mozda menjam taj unos?  To je oko 180gr uh..tad mi nekako najlakse da se natrpam sa uh..i vrj mi da ni ne osetim, jos bi mogao da jedem nesto uz to:)
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #72 poslato: Jul 23, 2015, 07:59:50 pre podne »
Pa Diao nije mi jasno sta ima ti da ne verujes..sigurno lazem na forumu..to mi je u interesu bas..vrvt da budem Ovas baja no1..mislim stv..i dalje taj zejtin ne razumem al ajde.

Dobro, bićeš plaža od sad ;D

suck it up, buttercup

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #73 poslato: Jul 23, 2015, 10:05:06 pre podne »
Za tebe je 180 uh mnogo. I cemu trpanje u prvom obroku?

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Don87 - nedoumice oko ishrane!
« Odgovor #74 poslato: Jul 23, 2015, 11:37:53 pre podne »
Pa Diao nije mi jasno sta ima ti da ne verujes..sigurno lazem na forumu..to mi je u interesu bas..vrvt da budem Ovas baja no1..mislim stv..i dalje taj zejtin ne razumem al ajde.

Dobro, bićeš plaža od sad ;D


Zejtin..mozda jer pržim nekog ovde? plaza zbog peska sitnog kao mleveni ovas? wtf? ;)))

Za tebe je 180 uh mnogo. I cemu trpanje u prvom obroku?
Ja iskreno ni ne osetim tu kolicinu..vodio sam se tim da je ujutru nizak glikogen pa tad si dam slobodu da rokam vecu kol uh...i taman na taj nacin brzo unesem jedan veci br uh od dnevnih potr..rcm i 100gr pirinca u toj fazi dana bi mi bila pretesko za pojesti,ali ovsene..nego sto mislis da je suvise,da mozda promenim? znam da jedva imam 70kg, al daje mi energiju i ne masti me ni malo:)
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-