Jul 04, 2024, 02:37:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Petar_ Popovic - Moj trening  (Pročitano 9123 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Petar_ Popovic - Moj trening
« Odgovor #30 poslato: Maj 10, 2015, 10:02:57 posle podne »
Bitno je kako radis, ne sta radis,

Bravo Bukas, bolji odgovor nisi mogao da das. Gledam pocetnike koji traze neke formule x+y + kosi bench = izdefinisane grudi, a pri tom nemaju pojma nijednu vezbu da izvedu kako treba, pa cak ni vezbe banalne kao biceps pregib, i naravno onda je taj program  sra.e i onda traze neke tamo napredne.  Moje misljenje najveci problem pored nepravilne ishrane, nepravilna i neodgovarajuca stimulacija misica...

svako ponavljanje me pogodi na misic koji ocu,naveo si npr biceps pregib odire me,radim kosi bench razvaljuju me grudi,tako da nebi trebalo da je tu problem ja mislim

Sigurno ti je tu problem, ne aktiviras dovoljan broj vlakana. Imam isti problem sa grudima, sta da se radi ja sam prestao da se nerviram. Uradim sve sto i kako mogu najbolje i to mi je.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Petar_ Popovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Petar_ Popovic - Moj trening
« Odgovor #31 poslato: Maj 13, 2015, 12:56:56 posle podne »
Opet ja. Treba mi neki plan treninga sa dzakom akk imate predlog,znaci taj dan (danas) samo cepam dzak i jos neke dodatne vjezbe (sklekovi trbusnjac...).
Ja sam mislio ovako,al ipak mi je sigurnine da mi vi kagete:
30 sekundi dzak,10 sklekova brzih,20trbusnjaka brzih,skok sa sipkom na ledjima,izdrzaj onaj kao stolica uza zid,sa nekim tegom u rukama,i tako par sekova pa mijenjam uglove i polozaje tijela/ruku u vjezbama.