Septembar 20, 2024, 01:47:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: mrsavljenje tokom povrede??!  (Pročitano 2633 puta)

Van mreže srkifitness

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
  • football is first love
mrsavljenje tokom povrede??!
« poslato: April 23, 2015, 06:20:46 posle podne »
Ljudi imam problem sa laktom tj. ruka mi je u gipsu i bice jos 3-4 nedelje a i posle toga cu sigurno ici jos jedno par nedelja na rehabilitaciju i racunam da necu moci da treniram jedno dva meseca...znam dosta stvari o treningu, treniram redovno, ishrana skroz sredjena... medjutim zanima me da li postoji mogucnost da iskoristim ovaj period povrede lakta i rehabilitacije da skinem preostale kilograme( nema mnogo) samo ishranom i recimo nekim sprintevima, kardiom i radeci samo noge? zanima me kakve bi onda smernice bile za ishranu/ unapred zahvalan :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: mrsavljenje tokom povrede??!
« Odgovor #1 poslato: April 23, 2015, 09:55:52 posle podne »
pa klasika , rotacije , keto ... HIIT ... , ne verujem da ces moci da radis teyinski trening jer ti je lakat u gipsu..., mada bi i to trebalo da miruje, ako hoces da ti pravilno zaraste i posle ne pravi dalje problema... kada skines gips kreni da trcis.... na masinama mozes kvadove i zadnju lozu , leg press ako imas  , mozes da povecas opterecenje ako prethodno izmoris noge na bugarskom iskoraku 25 ponavljanja 3 serije svaka noga pa predjes na masine... moze tu dosta vezbi da se izbegne slobodan teg gde ti treba kontrola rukama....

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: mrsavljenje tokom povrede??!
« Odgovor #2 poslato: April 23, 2015, 10:03:07 posle podne »
kalorijski deficit ce ti usporiti oporavak, radje neki maintenance sa malo vise dobrih masti da se to oporavi sto pre...
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Metak

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 760
Odg: mrsavljenje tokom povrede??!
« Odgovor #3 poslato: April 24, 2015, 12:22:57 pre podne »
novi bakic ha ha ha :D :D

Van mreže srkifitness

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
  • football is first love
Odg: mrsavljenje tokom povrede??!
« Odgovor #4 poslato: April 24, 2015, 01:06:32 pre podne »
pa klasika , rotacije , keto ... HIIT ... , ne verujem da ces moci da radis teyinski trening jer ti je lakat u gipsu..., mada bi i to trebalo da miruje, ako hoces da ti pravilno zaraste i posle ne pravi dalje problema... kada skines gips kreni da trcis.... na masinama mozes kvadove i zadnju lozu , leg press ako imas  , mozes da povecas opterecenje ako prethodno izmoris noge na bugarskom iskoraku 25 ponavljanja 3 serije svaka noga pa predjes na masine... moze tu dosta vezbi da se izbegne slobodan teg gde ti treba kontrola rukama....
hvala, tako sam i mislio, naravno da necu trenirati dok mi je ruka u gipsu...pocecu sa vezbama posle skidanja gipsa, taman da iskoristim period kada budem isao na fizikalnu terapiju...uglavnom bih radio noge sa vise ponavljanja dva puta nedeljno i izmedju hiit 2-3 puta uz sredjenu ishranu ...rotacije uh pa ako zatreba i low carb...

Van mreže srkifitness

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
  • football is first love
Odg: mrsavljenje tokom povrede??!
« Odgovor #5 poslato: April 24, 2015, 01:31:42 pre podne »
novi bakic ha ha ha :D :D
hahahahaha namerno sam sjebao lakat, zao mi Bakica bilo :D