Septembar 20, 2024, 06:46:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Mirko potpisao za UFC  (Pročitano 1972 puta)

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Mirko potpisao za UFC
« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2006, 03:22:34 posle podne »
Evo maloprije gledam na vijestima kazu da jos nista konkretno nije postignuto,ali su se dogovarali. :roll:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Mirko potpisao za UFC
« Odgovor #2 poslato: Decembar 14, 2006, 04:15:06 posle podne »
Zadnjih vec nekoliko se govori o ponudi UFC-a... a provalio je tip koji je sjedio u avionu iza Cro Copa i prospijao mu ugovor?! Zamisli to... plus Mirko zbog jos ne zalijecene lijeve noge nece nastupiti za Novu godinu, a i Fedor je dobio sjajnu ponudu i borice se makar u jednom mecu za neku Rusku produkciju.... Dalje Fuji TV vec nekoliko nije vise zponzor Pride takmicenja, tako da je I Pride najavio da nece imati vise Bushido turnire, da ce njihovi borci braniti cesce titule etc...etc...etc... Sve su to neke stvari koje pojacavaju pricu o eventualnom odlasku Cro Copa (i Fedora iz Pride-a)....ali... ali... i ranije su se takve info pojavljivale (i neke druge US asocijacije su bile u trci za Mirkom), i uglavnom su sluzile za podizanje prasine, i da sto vise zaintrigiraju javnost...

Vjerujem da Mirko zeli Fedora, prvenstveno iz sportskih razloga ali i zato sto u nijednom drugom mecu nece dobiti novac koji ce dobiti u tom.... a o njegovom angazmanu u UFC i borbama sa njihovim drugoligasima ne vidim smisla bez obzira na novac, a i sam Mirko je izjavio da je novac navodno ponudjen od UFC-a slican onome u Pride... tako da i njegovo "pregovaranje" mu moze samo donijeti jos bolje uslove sa Pride-om u nastavku.... on je velika zvijezda u Japanu i tamo ima prihode koji nisu vezani za ring, a da sada u SAD u tim godinama krece u takvu akciju djeluje mi cudno... sto opet ne znaci da je i nemoguce...

Eto moje neko vidjenje, a znacemo definitivno ubrzo ima li sta od svega toga...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me