Septembar 25, 2024, 10:12:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Savet . Sustanon  (Pročitano 5448 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #15 poslato: Mart 11, 2015, 12:24:58 posle podne »
Hehehe nisam imao nikakvu losu nameru , ali majke mi:D dzaba neko da tepa sampione ,ovo ono ako on u sebi ne misli tako zaista , u mom slucaju to nije. Znam za taj izraz i apsolutno mi je jasan :D  eto vidite, dosao sam s namerom da se bockam a otisao sa idejom da samo pojacam treninge  korigujem jos neke stvarii ,na taj nacin izbegnem lekove a stopim se jos malo,valjda je to moj plus, eh kad bi svi mi "klinci" bili takvi bilo bi super :D pa nisam ja dzabe rekao na pocetku da obozavam ovaj forum :D  hvala na ulozenom vremenu .

ma salim se bre u vezi ovoga champ,etc etc...id is a dzouk ;)
pa vidi
stvar je u tome sto kao sto neko rece ,a pre neki dan
ovaj forum ima svoj pravac i radi se tako kako se radi
svidelo se to nekima ili ne
i sam vidis,da mnogi dodju,postave pitanje i kada NE DOBIJU ODG koji zele da cuju ili koji nije ok za njihove USI-oni se okrecu i nema ih vise..jebiga...sta da se radi

u vopm slucaju,a kazem bez da smo videli bilo kakve slike,detaljan plan i program treninga,ishrane,itd itd itd bi moj savet bio a iz svih razloga koje sam rekao...da ne ode u krivom smeru
jer nije da sam licno lazni moralista i da sada glumim kao ja nesto
da,ja koristim clen i korostio sam i koristiti cu-nemam rpoblem da kazem to
ali neke stvar znam i svestan sam onih vaznijih
strah moze da ucini cudo i autosugestija,placebo i mozak su velika nepoznanica i ja se sa tim ne bih igrao..

Van mreže natus

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #16 poslato: Mart 11, 2015, 12:36:52 posle podne »
Paa boze moj da se ne salimo propali bi :D nista, nastavljan ja mukotrpno a tezim svom cilju pa se cujemo i bacicemo neku fotku pa verovatno padne i neki final touch s vase strane i tako dodatno odskocim . Hvala jos jednom i imate veliki pozdrav.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Savet . Sustanon
« Odgovor #17 poslato: Mart 11, 2015, 01:13:09 posle podne »
Paa boze moj da se ne salimo propali bi :D nista, nastavljan ja mukotrpno a tezim svom cilju pa se cujemo i bacicemo neku fotku pa verovatno padne i neki final touch s vase strane i tako dodatno odskocim . Hvala jos jednom i imate veliki pozdrav.

vzi se
ozz