Septembar 19, 2024, 11:50:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Whey protein  (Pročitano 8146 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Whey protein
« Odgovor #15 poslato: Februar 13, 2015, 11:10:19 pre podne »
mozes umesto desktroze nekada da pojedes i suvo grozdje :)  Sta god da uzmes iz palete The proizvoda bices vrhunski zadovoljan ! moja preporuka pored Amino Whey a
 http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29829

Van mreže basketas

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Whey protein
« Odgovor #16 poslato: Februar 13, 2015, 07:31:27 posle podne »
Hvala puno na odgovorima.Ovako sto se tice ishrane da li bi neko mogao napisati orentacioni plan za ishranu, jer imam dva treninga na dan, jedan po podne(odraz, pliometrija, snaga) i jedan uvec(kosarkaska tehnika).I da li da pijem Whey samo posle treninga za odraz ili i posle i drugog treninga..Hvala unapred  :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Whey protein
« Odgovor #17 poslato: Februar 13, 2015, 09:57:38 posle podne »
whey mozes da pijes posle svakog treninga... Koliko ti finsnsije dozvoljavaju... sada zavisi sta ti je cilj , kilaza , visina? Ako preptostavimo da se radi o nabacivanju misicne mase , tj da zelis da rastes , s obzirom na kolicinu tvog treninga moras da unosis dosta proteina i uh po obroku ...

Van mreže basketas

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Whey protein
« Odgovor #18 poslato: Februar 14, 2015, 12:08:31 pre podne »
I kilaza i visina...Hvala puno  :) Sta mislite o CORN FLAKSE umesto ili zajedno sa ovsenim..I da, amino kisaline, zar njih nemamo vec u proteinima(proteini su gradjeni od amino kisalina) i koja je svrha njih kupovati tjj. BCAA, GLUTAMIN..Da li su mi one uopste potrebne???I sta jos od suplementacije bi mogao uzeti npr. vitamini, minerali itd.
« Poslednja izmena: Februar 14, 2015, 12:28:06 pre podne basketas »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Whey protein
« Odgovor #19 poslato: Februar 14, 2015, 07:07:34 pre podne »
I kilaza i visina...Hvala puno  :) Sta mislite o CORN FLAKSE umesto ili zajedno sa ovsenim..I da, amino kisaline, zar njih nemamo vec u proteinima(proteini su gradjeni od amino kisalina) i koja je svrha njih kupovati tjj. BCAA, GLUTAMIN..Da li su mi one uopste potrebne???I sta jos od suplementacije bi mogao uzeti npr. vitamini, minerali itd.

da
svaki molkul proteina je gradjen od AK
ali ih imas MALO
nemoj da mudrusjes,tj ako vec mudrusujes,onda dobro procitaj SUPELEMTNET facts pa ces npr videti da je i najboggatiji protein ima jednv a4-5 gr Bcaa po SERVINGU!!