Septembar 27, 2024, 11:33:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.973 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Biceps  (Pročitano 19145 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Biceps
« Odgovor #30 poslato: Januar 29, 2015, 03:26:48 posle podne »
Imam ti ja predloziti da promjenis majicu jucerasnju...

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Biceps
« Odgovor #31 poslato: Januar 29, 2015, 03:28:37 posle podne »
Imam ti ja predloziti da promjenis majicu jucerasnju...

Nije jucerasna, samo sam se slikao sad u spalni, jer ima ogledala, nmg sam da se slikam osim ovako.

Inace, dosta oko ovog, nego šta bi za te vežbe?

Van mreže Millan B

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 351
  • OLD SCHOOL BB
Odg: Biceps
« Odgovor #32 poslato: Januar 29, 2015, 03:32:11 posle podne »
Citat
"Na sve ili ništa idem ja!"

samo bez predaje  8)
Naravno, pa sad zato i tražim vežbe samo za Biceps Brachials. Kako bi sigurno poboljšao biceps, sa tradicionalnim vežbe za biceps, takođe ču da iskombiniram 2 vežbe koje su za brachials, i videčemo rezultate. Takođe i za forearms, pošto igraju važnu ulogu u razvijanje biceps mišiča. Odkad sam kombinirao tradicionalne vežbe za biceps i forearms, osečam se jači i kao na slici što vidite takav sam i oformio za kratak vremenski period. E sad, kad bih iskombinirao i biceps brachials sa ovim, bio bih još bolji.

  Kad su pitali Arnolda kako je izgradio bidžu njegov odgovor je bio da je to posledica sati i sati vežbanja teškog čučnja..
Tako da je to jedna od vežbi koja ti može pomoći !
LARGER THAN LIFE, STRONGER THAN EVER ! 

AKO UM HOCE, TELO MOZE !

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Biceps
« Odgovor #33 poslato: Januar 29, 2015, 03:37:58 posle podne »
Citat
"Na sve ili ništa idem ja!"

samo bez predaje  8)
Naravno, pa sad zato i tražim vežbe samo za Biceps Brachials. Kako bi sigurno poboljšao biceps, sa tradicionalnim vežbe za biceps, takođe ču da iskombiniram 2 vežbe koje su za brachials, i videčemo rezultate. Takođe i za forearms, pošto igraju važnu ulogu u razvijanje biceps mišiča. Odkad sam kombinirao tradicionalne vežbe za biceps i forearms, osečam se jači i kao na slici što vidite takav sam i oformio za kratak vremenski period. E sad, kad bih iskombinirao i biceps brachials sa ovim, bio bih još bolji.

  Kad su pitali Arnolda kako je izgradio bidžu njegov odgovor je bio da je to posledica sati i sati vežbanja teškog čučnja..
Tako da je to jedna od vežbi koja ti može pomoći !

Može, ja i radim čučnjevi, ali interesuje me Biceps Brachials, kako bih unapredio biceps, jer ja kombinirao vežbe pa došao do Biceps Peak. E sad hoču i vežbe za biceps brachials spojim u mom planu pa da vidim napredak.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Biceps
« Odgovor #34 poslato: Januar 29, 2015, 03:39:01 posle podne »
Imam ti ja predloziti da promjenis majicu jucerasnju...

Nije jucerasna, samo sam se slikao sad u spalni, jer ima ogledala, nmg sam da se slikam osim ovako.

Inace, dosta oko ovog, nego šta bi za te vežbe?

ajde ti onako
zbaci majicu sa sebe
skini pantale (nemoj gace ki Boga te molim :D) neki kupaci ili slicno
pa nam baci celu fotku i onda ti pricamo o biceps bracihalisu i ostalim engleskim terminima koje tako zdusno koristis,a imas tek 17 god...

edit..
opa.
radis CUCANJ..idemoooooo
daj slike

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Biceps
« Odgovor #35 poslato: Januar 29, 2015, 03:40:56 posle podne »
polu covek- polu biceps...
ne mozes imati veliki biceps sa 60kg...posto slabije kapiraš reči, pogotovo sa Č i Ć,evo ti slike.. hammer i obrnuti hvat...mada imas vecih problema od bicepsa...probaj



Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Biceps
« Odgovor #36 poslato: Januar 29, 2015, 03:48:07 posle podne »
polu covek- polu biceps...
ne mozes imati veliki biceps sa 60kg...posto slabije kapiraš reči, pogotovo sa Č i Ć,evo ti slike.. hammer i obrnuti hvat...mada imas vecih problema od bicepsa...probaj




Veliki biceps, hm,  odakle znaš da imam 60 kg?

2. Imam 18 godina, 96 sam godište. odavno sam se otarasio škole :D pa sad samo vežbam, i idem na poslu "Teška fizička posla, jer hoču mišiči razviti" :D ali retko kad idem na posao xD privatan sam xDD

3. Bitno je da se pojave te brachials kad radim flexing, zato i hoču vežbati ih. Jel taj hammer curl da radim sa opuštenom šakom, tj da ne stežem šaku?

4. Peđa, nisu mi toliko prioritet noge. Prečije su mi Biceps i brachials, tj ruke, grudi, ramena. Noge ostavljam zadnje na vežbe, ali vežbam ih 1-2 nedeljno sa 100-110 kg.

Inače volim definisanih mišiča na ruki, pa zato više se fokusiram na definiciju. Neču masu :D

Edit: Na planu sam ovaj da uzmem zbog vene na rukama i snagu, http://hardcoreshop.mk/product/aakg-1250-30-mega-caps/
:D
« Poslednja izmena: Januar 29, 2015, 03:51:34 posle podne oldschool »

Van mreže bbc

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 220
Odg: Biceps
« Odgovor #37 poslato: Januar 29, 2015, 04:11:07 posle podne »

2. Imam 18 godina, 96 sam godište. odavno sam se otarasio škole :D pa sad samo vežbam, i idem na poslu "Teška fizička posla, jer hoču mišiči razviti" :D ali retko kad idem na posao xD privatan sam xDD
[/quote]

ma ja,sta ce ti skola kad mozes da radis teska fizicka posla,samo udri brahialis brate!

Van mreže oldschool

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 240
Odg: Biceps
« Odgovor #38 poslato: Januar 29, 2015, 04:17:03 posle podne »

2. Imam 18 godina, 96 sam godište. odavno sam se otarasio škole :D pa sad samo vežbam, i idem na poslu "Teška fizička posla, jer hoču mišiči razviti" :D ali retko kad idem na posao xD privatan sam xDD

ma ja,sta ce ti skola kad mozes da radis teska fizicka posla,samo udri brahialis brate!
[/quote]

Ma hoču reči da sam završio školu, a doručak jedem oko 12 nekad i u 3 popodne :D, jer previše čitam po internetima, ono ovo, i kasno uveče vežbam pa se zabravim koliko vežbam, nekad me nađe od 12 ponoč do 4 ujutru da vežbam.

Nekad se budim u snu da stanem ujutro da vežbam oko 5 ili 6, haha. Jbg, to mi je postala navika :D

Cilj mi je, jer sam primetio kad god dobijem upalu mišiča, posle toga osečam se jači, pa sad obrnuo što više da dobijam upala mišiča, ali svaki put radim zagrevanje, tako da neče doči do povreda :D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Biceps
« Odgovor #39 poslato: Januar 29, 2015, 04:26:08 posle podne »
Dobro... Sto ovaj jos nije banovan?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Biceps
« Odgovor #40 poslato: Januar 29, 2015, 04:31:02 posle podne »
Hahahah strasno :D

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Biceps
« Odgovor #41 poslato: Januar 29, 2015, 04:31:23 posle podne »
U pocetku mi bilo simpaticno...sad je vec ocigledan trol u pitanju i spam.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Biceps
« Odgovor #42 poslato: Januar 29, 2015, 04:37:51 posle podne »
Dobro... Sto ovaj jos nije banovan?

nemo tako..hahahah

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Biceps
« Odgovor #43 poslato: Januar 29, 2015, 04:41:53 posle podne »
Evo
nesto od higlights-a  8) 8)

Citat
a doručak jedem oko 12 nekad i u 3 popodne :D, jer previše čitam po internetima

Citat
nekad me nađe od 12 ponoč do 4 ujutru da vežbam.

Citat
odavno sam se otarasio škole :D pa sad samo vežbam, i idem na poslu "Teška fizička posla, jer hoču mišiči razviti"

Citat
. Peđa, nisu mi toliko prioritet noge. Prečije su mi Biceps i brachials, tj ruke, grudi, ramena.

Citat
Inače volim definisanih mišiča na ruki, pa zato više se fokusiram na definiciju. Neču masu :D

Edit: Na planu sam ovaj da uzmem zbog vene na rukama i snagu


Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Biceps
« Odgovor #44 poslato: Januar 29, 2015, 04:49:58 posle podne »
najtuznije bi bilo da nije trol... a toga se plasim :P