Septembar 27, 2024, 04:12:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: ma jok..oni to ne rade...  (Pročitano 6905 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #15 poslato: Decembar 11, 2006, 05:43:49 posle podne »
@RemetiK
Vidim da Sasa ima veze u kosarkaskim krugovima.
;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #16 poslato: Decembar 11, 2006, 05:52:53 posle podne »
Polecesmo obojica ko Sokolovi!  :D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #17 poslato: Decembar 11, 2006, 05:55:52 posle podne »
@RemetiK
Vidim da Sasa ima veze u kosarkaskim krugovima.
;-)


:wink: :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #18 poslato: Decembar 11, 2006, 07:54:43 posle podne »
sto se tice reala i barce kao sto sam rekao to je suplja prica,barca vec sprema tuzbu protiv francuskog dnevika "Le Monde" zbog svega recenog ...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #19 poslato: Decembar 11, 2006, 11:32:38 posle podne »
sto se tice reala i barce kao sto sam rekao to je suplja prica,barca vec sprema tuzbu protiv francuskog dnevika "Le Monde" zbog svega recenog ...

ma da bre...gde Barca i Real da se sluze tim necastivim stvarima :twisted: :lol: samo vitamini i minerali :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #20 poslato: Decembar 11, 2006, 11:46:03 posle podne »
zato sam ja batalio vrhunski fubal, mogao sam sad milione da imam al sta ce to meni, jebes hemiju ja sam protiv toga
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #21 poslato: Decembar 12, 2006, 08:06:41 pre podne »
evo sta se meni desilo jendom prilikom...odem u prodavnicu suplemenata u gradu koju drzi bivsi bacac diska Zlatan Saracevic i trazio sam creatin...kaze on meni nemam ni grama dosli ovi iz Sloboda Dite(kosarkaski klub) i uzeli sve sto sam imao na lageru..negdje oko 15kg?Posto sam imao tada jarana koji je igrao u Slobodi pitam ja njega jeli stari uzimate li vi sta u klubu tj daju li vam sta od suplemenata,tableta itd...kaze on ne daju nam nista to je strogo zabranjeno,opomenuli su nas da ni slucajno ne uzimamo nista da mozemo najebati itd....pa dobro a pijete li vodu u toku treninga ili posle...E kaze on meni u toku treninga i posle nam daju neki sok..koji oni prave rucno u prostorijama kluba i kazu da je on bogat mineralima i vitaminima i da mi nema potrebe da nosimo svoje sokove i vodu,nego samo da ovo pijemo sto nam oni daju.....END......

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #22 poslato: Decembar 12, 2006, 08:43:59 pre podne »
pa kreatin nije doping jbt ...
normanlo je da ce da piju shta im se da, da ne bi srali i povracali po terenu ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #23 poslato: Decembar 12, 2006, 12:12:43 posle podne »
jeli doping ili nije necu da raspravljam ali znam da je zabranjen...Prosle godine je tresla afera juventus cini mi se zbog creatina i jos neke svjetske klubove...znam da sam citao u novinama dobro se sjecam da je pisalo da je creatin na listi zabranjenih sredstava ali nebitno odosmo offtopic..
htio sam samo da se nadovezem na ovo sto je Pedja rekao.....svi smo svjesni toga barem neko ko trenira bilo kakav sport..da u danasnje vrijeme vrhunskih rezultata nema i nece ih nikad biti bez upotrebe raznoraznih medikamenata(da nekazem aas) i da sva prica tzv.kvazi strucnjaka koji negiraju da njihovi "puleni" uzimaju bilo sta pada u vodu.Tako isto sam ubjedjen i za barcelonu i real i ostale klubove da svi ti igraci uzimaju "nesto"..pa uporedite fudbal..vratite se samo 10 godina unazad ne treba vise.Ali previse je tu novca u igri da bi sve to tako lako izaslo da vidjelo..nego malo se digne prasine i gotovo idemo dalje......
Ovaj moj prethodni tekst sam naveo samo kao primjer kako igracima mazu oci...Sloboda je nizerazredni club i tu nema love...e sad mozete li zamisliti sta se desava u velikim klubovima...Zasto se obracaju tim silnim doktorima za pomoc...ko da ratuju yebote... Samo malo prosirite vidike i sve je jasno.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #24 poslato: Decembar 12, 2006, 12:26:49 posle podne »
Sta ti pricas prijatelju???  :roll: :roll: :roll:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #25 poslato: Decembar 12, 2006, 12:33:57 posle podne »
Sta ti pricas prijatelju???  :roll: :roll: :roll:
...

zasto...momak je sve lepo rekao....neznam sta je nejasno??..

povezivanje bilo kakve suopstance sa vrhunskim psrotistima je nemoguce..svi ce da ti akzu da ni vitamine ne piju..

a moze da se krene slobodno od kreatina..

zasto da ne??

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #26 poslato: Decembar 12, 2006, 12:38:12 posle podne »
hahahaha...pobrkao si nesto...kreatin nije na listi zabranjenih supstanci i njegovo koriscenje u sportu ne povlaci nikakvu odgovornost...U Juventusu sigurno nije izbila afera zbog kreatina :lol: pre ce biti nesto malkice jace :wink:
Slazem se sa tobom oko jedne stvari-da ovi igraci u Slobodi treba bar da znaju sta unose u svoj organizam,bio to kratin ili nandrolon...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #27 poslato: Decembar 12, 2006, 12:45:50 posle podne »
sale...prekomerna upotreba kreatina moze da dovede do blagog porasta tesosterona....

a vec sam negde obajsnajvao kao se rade prvi dopng testovi...dakle ..samo odnos test-epi test....

i doticni pada iako je uzimao samo kreatin..

bajdvej..kreatin je bio na listi ne dozlvjneh sredstava do 1989 godine....

naravno...dok ga ameri nisu izolovali i onda je MOK proglasio tu supstacnu legalnom..hahhahha

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #28 poslato: Decembar 12, 2006, 03:07:41 posle podne »
ali vise nije zabranjen...hocu da kazem da vlada velika zabluda oko (zlo)upotrebe razlicitih "pomagala" radi postizanja boljih rezultata u sportu,tj. ljudi misle da je npr. creatin nesto najjace sto sportisti koriste u cilju poboljsanja performansi,a svi se prave ludi ili gluvi na cinjenicu da ne postoji prof. sport u kojem se ne koriste bilo AAS,bilo efedrin i druga stimulativna sredstva!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: ma jok..oni to ne rade...
« Odgovor #29 poslato: Decembar 12, 2006, 04:07:48 posle podne »
momci  peace.... :)
lakse malo...samo sam se ukljucio u raspravu..rekao sam ono sto sam citao u novinama i slusao na TV-u...nisam znao da je creatin dozvoljen i ispricavam se zbog toga..nisam imao namjeru nikoga da ubjedjujem u nesto ili da se raspravljam jer mnogo vise znate od mene....
@remetik
samo sam iznio ono sto sam znao i to u tom kontekstu u kojem i ide ova tema..vjerovatno se i ja i ti slazemo da se dosta toga uzima danas u sportu....za creatin sory-stvarno nisam znao.......
@sasacg
ovo o juventusu sam citao iz novina a i kod nas je bila neka emisija na tv-u gdje se dosta toga govorilo o tome
creatin i sam uzimam vec duze vrijeme.
Pozdrav!