Septembar 28, 2024, 08:12:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: UPOTREBA ANABOLIKA: SUKOB LICEMERJA I ČINJENICA  (Pročitano 1413 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
UPOTREBA ANABOLIKA: SUKOB LICEMERJA I ČINJENICA
« poslato: Decembar 11, 2014, 06:18:23 posle podne »
NAPOMENA! 
Svrha  ovog texta  je  da   citaoce  informise  o  ovoj    sve  popularnijoj  temi.Ovaj tekst,  nemojte  shvatiti  kao  savet ili  uputstvo  za  koristenje  I  obavezno  se  konsultujte  sa  lekarom  pre  koristenja  bilo kojih vrste   lekova! TEKST je preveden u originalu sa engl jezika i OGISTRA nutrition shop ne odgovara za istinitost  i tacnost  navedenih tvrdnji u prevedenom tekstu!


-Tekst je preuzet sa sajta: www.t-nation.com

 

Dokumentarni film “Veći, jači, brži” ( BIGER-STRONGER-FASTER), koji govori o upotrebi anabolika među sportistima je jedan od najgledanijih filmova u 2008. godini.

Sam film opravdava popularnost i poverenje koje mu je ukazano, jer je objektivan i problem posmatra sa više strana, nudeći gledaocu da sam donese zaključak i shvati koja bi strana bila u pravu, koja ne.


Motivi stvaranja ovog dokumentarca leže u velikom broju mitova, pogrešnih predstava, ali i naučnih činjenica koje se odnose na samu prirodu anabolika i njihovu upotrebu u svetu sporta.

Režiser filma je Kris Bel i ovaj tekst će opisati intervju sa njim na temu anabolika i njihove upotrebe među sportistima.


Pitanje: Šta si radio pre snimanja filma?

Odgovor: Nakon završetka školovanja, ušao sam u priču oko prodaje članarina za teretane. Istovremeno sam dosta vremena provodio trenirajući u teretani, ali trenirajući i rvanje sa mojim bratom Džonom Cenom, koji je danas poznata faca američkog rvanja. Ali, u ovom poslu sam brzo dobio otkaz, pa sam se povezao sa firmom “Sony” i došao na ideju da snimim “Veći, jači, brži”...

NASTAVAK teksta,procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2014/12/upotreba-anabolika-sukob-licemerja-i.html

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: UPOTREBA ANABOLIKA: SUKOB LICEMERJA I ČINJENICA
« Odgovor #1 poslato: Decembar 11, 2014, 06:37:31 posle podne »
Svidja mi se bas ta objektivnost u dokumentarcu, ne tjera niko svoje da nesto dokaze...