Septembar 28, 2024, 05:14:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.305 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Aromasin (examestane) kod nas ?  (Pročitano 10327 puta)

Van mreže Neo_Piroman

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Aromasin (examestane) kod nas ?
« poslato: Decembar 11, 2014, 12:02:17 posle podne »
Pozz ekipa, interesuje me moze li se u slobodnoj prodaji kupiti u Srbiji ili BiH i ako moze cijena, ovde ili na pm :)

Po iskustvima drugih, ovo je najbolji inhibitor (suicidalni) aromataze. Za razliku od Femare, Arimidexa, ne utice ili utice skroz slabo na lipidni profil, raspolozenje,libido :) Nema estrogen rebounda nakon koristenja :) Preko bare ga najvise koriste u PCT-u i tokom ciklusa da zadrze estrogen u fizioloskim granicama. Doze su individualne, naravno, laboratorija samo moze pokazati 100% tacno, ali za 500mg testa se preporucuje nekih 12.5mg ED.

Da li je neko koristio ovde i ako moze iskustvo iz prve ruke ?
Imam namjeru, ako ga nabavim, da probam u sljedecoj kuri, naravno sve cu ispratiti laboratorijom, prije kure, u sredini i nakon :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 11, 2014, 02:05:47 posle podne »
Citat
Preko bare ga najvise koriste u PCT-u

..mrak  8)

Van mreže Neo_Piroman

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 11, 2014, 06:41:23 posle podne »
Moze li neko obrazlozenje na ovo :) ? Posto je ismijavanje krenulo, volio bih da znam, po vama, zbog cega se ne slazete sa kontrolom estrogena tokom ciklusa i zbog cega je to stetno, ispravite me ako sam pogresno obavijesten ? Prihvatam sve sugestije.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 11, 2014, 10:03:11 posle podne »
Kontrola da, ali pitanje da li ces imati potrebe.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 12, 2014, 09:52:21 pre podne »
Moze li neko obrazlozenje na ovo :) ? Posto je ismijavanje krenulo, volio bih da znam, po vama, zbog cega se ne slazete sa kontrolom estrogena tokom ciklusa i zbog cega je to stetno, ispravite me ako sam pogresno obavijesten ? Prihvatam sve sugestije.

 Darko,ko je rekao da ismevam kontrolu estreogena u opste-bas naprotiv!!
Ismevam ovo oko ovih od "preko bare"
Pitanje-ti znas nekoga od tih?
ti si im davao inekcije pa znas tacno doze?
znas sigurno ko stoji iza tih strasnih imena i avatara?
itd itd itd
to mi je smesno
Ja kod vas u BiH znam nekolicinu dobrih bb-a
Tvoja nekolcina prethodnih postova nagovestava da MNOGO cistas,ali da si napravio apsolutni HAOS sam sebi i da jednostavno izgubio si sebe u moru infomracija koje si citao,a gde si TI tj tvoja percepcija necega sto je "razumno" odlucila da je ti i ISPRAVNO !! A ne mora da znaci!
Jer ti sigurno nisi neko ko bi mogao da kaze da se kao PCT (mrzim cak i sam termin) MORA I DA DECIDNO TVRDIS raditi sa LEKOVIMA (prethidni postovni) ,gde se opozivas na STUDIJE na bulleting boarde od preko bare!!

Da ne duzim
stvar je veoma jednostavna-da bi nesto tvrdio,moras iza toga da stojis
ovo je OPASNA igra jer je rec o LEKOVIMA ,a igrati se lekovima i pisati kako je nesto SUPER,a na osnovu tamo neke studije (bez adekvatne recenzije) ,a pod nickom Nero_piroman (nije bitno da li si ti ili neko peti pod nekim drugim nikom) ,i nije bas niti FER ,a cak bih rekao i da je opasno (jer neko moze procitati,zakljuciti nesto-kao ti,i to prihvatiti kao fiktivnu cinjienicu)

Konrketno i npr
BUKAS ti je odgovrio kratko i tacno.
Pitanje za tebe
sta mislis,
ukoliko tvoji hormoni budu imali dobar response na upotrebu lekova,te receptori estreogena ne budu burno reagovali,ne do dodje do konverzije testa,ne dodje do ovoga ili onoga,a TI upotreblajvas strasno agreisvan LEK (koji nije IZMISLJEN I NAPRAVLJEN U SVRHU bodi bildinga tj nije napravljen u svrhe da neko ko uzima 1 gr teche i ima problem sa estrogenom,pa da ga kontrolse sa armasinom,novladexom ili armidexom!! ) - i sta mislis sta ce se destiti?

Da ti pojednostavnm
sta mislis,da li je pametno uzimati svaki dan po 1 brufen,a da te nista ne boli?

Izivnjenje na dugackom postu :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #5 poslato: Decembar 12, 2014, 10:56:54 pre podne »
Upravo to. I dalje se vrtimo na isto, ljudi po automatizmu uzimaju nesto, jer u teoriji tako treba. A 1000x se pokazalo da je teorija jedno, praksa drugo. Pogotovo u ovoj igri. Mislim, bez teorije je glupo kreatati, ali se slepo drzati, ne valja.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #6 poslato: Decembar 12, 2014, 11:10:03 pre podne »
tacno Buki

samo sto
Citat
jer u teoriji tako treba.

pisati teoriju--nekada se govorilo nije bitno STA pise,vec KO pise
kada neke terorije budu imale stabline temelje kao teorija relativiteta...eeeeeonda idemo dalje..hahahhahahah

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #7 poslato: Decembar 12, 2014, 11:19:52 pre podne »
Da da, a danas vala svako svasta pise. Istresla se ova tema vec 10x al ocigledno mora jos jos jos :D

Van mreže Neo_Piroman

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #8 poslato: Decembar 12, 2014, 12:21:36 posle podne »
@Pedja
@Bukas

      Naprotiv Pedja, volim duge postove i razjasnjenje svega :) Hvala ti. Zbog toga sam i otvorio ovu temu, da potvrdite ili opovrgnete ovo sto sam napisao, samo mogu vise da naucim,nevezano da li sam u pravu ili ne.

Da, usao sam u ovu igru, citam dosta na tu temu, pa je tako i ovo doslo na red, misljenja su podijeljena, ali se od teorije uvijek prvo krece, pa dalje sa praksom i konkretno tu teoriju primjenjujem na sebi i pratim laboratorijom desavanja :) 

Ne pisem napamet. Evo, npr na 500mg testosterona (galenika) u 7. nedelji, testosteron mi je 33 ng/ml (2.8-8 ng/ml), a estradiol 90 (7.6-42,6), i to na 0,25mg arimidexa 2x nedeljno, sto je, znam malo i sa maaalo visom dozom, estradiol bi uletio u idealan range, ali sam pri kraju sa njim i kura uskoro zavrsava i smatram da ovo nije strasno (ispravite me ako grijesim) ? Naturalni e2 mi je oko 20-30 uvijek :)
Znam da je nizak estrogen daleeeeko opasniji od povisenog, ali treba teziti idealnom, koliko je to moguce, zar ne ?

Da napomenem, jos sam kontrolisao i krvnu sliku i lipide i sve je u referentnim vrijednostima (jedino MCH 31.3 (27-31)), posebno me holesterol (ukupni, hdl, ldl) pozitivno iznenadio :)
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2014, 12:34:44 posle podne Neo_Piroman »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #9 poslato: Decembar 12, 2014, 12:33:44 posle podne »
Gle
ja licno i zaista iskreno ti preprocujem,da malo ohladis ventile i da i dalje CITAS (jer niko se nije UCEN rodio,pa ni ja) ali da pre nego sto SAM doneses zakljucke dobroooooo ptetreses sve
dakle redom.

Citat
pa dalje sa praksom i konkretno tu teoriju primjenjujem na sebi

moze neke slike?

Citat
pratim laboratorijom desavanja

raditi lab nalaze dok si na kuri ,je isto kao proveravati ulje u motoru automobila da li je ok svakih 10 km,a posle predjenih 2000 i redovnih provera,odustanes,a u stvari auto trosi ulje i zariba  :)-dakle-APSOLUTNA BESMISLICA

Citat
Evo, npr na 500mg testosterona (galenika) u 7. nedelji, testosteron mi je 33 ng/ml (2.8-8 ng/ml), a estradiol 90 (7.6-42,6), i to na 0,25mg arimidexa 2x nedeljno, sto je, znam malo i sa maaalo visom dozom, estradiol bi uletio u idealan range,

meni ,kao nekome ko ovo cita/gleda,tvoje napisano GOVORI apsolutno i mnogooooooooo drugacije od onoga sto ti PISES.ne radi se NI o kakvom rengu niti i bilo cemu prijatelju,vec o tome da NE UZIMAS nista osim ARIMIDEXA  trenutno  8) 8)

Citat
Znam da je nizak estrogen daleeeeko opasniji od povisenog,

Bogumi -slabo znas-iskreno.Ovo ti je kao da te neko pita-STA BIRAS...smrt vesanjem ili metak u celu...U CEMU JE RAZLIKA  ;D ;D

Citat
Da napomenem, jos sam kontrolisao i krvnu sliku i lipide i sve je u referentnim vrijednostima, posebno me holesterol (ukupni, hdl, ldl) pozitivno iznenadio

Mene nije-veruj mi  ;)

itd itd
ali i onako sam se vec previse raspisao,i odlazim u bezpotrebnu raspravu.

jedino bih zellio da slike vidim?


Van mreže Neo_Piroman

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #10 poslato: Decembar 12, 2014, 12:57:57 posle podne »
Citat
meni ,kao nekome ko ovo cita/gleda,tvoje napisano GOVORI apsolutno i mnogooooooooo drugacije od onoga sto ti PISES.ne radi se NI o kakvom rengu niti i bilo cemu prijatelju,vec o tome da NE UZIMAS nista osim ARIMIDEXA  trenutno  8) 8)

Ne razumijem ovo iznad, na sta mislite , pa napisao sam sta uzimam test + adex ???

Citat
Bogumi -slabo znas-iskreno.Ovo ti je kao da te neko pita-STA BIRAS...smrt vesanjem ili metak u celu...U CEMU JE RAZLIKA

Mislio sam na ovo http://www.agelessforever.net/anti-aging-news-blog/estrogen-elevations-in-response-to-testosterone-therapy-to-treat-or-not , ali hvala na ispravci, ipak je ovdje nesto malo povisen e2 u ovoj studiji :)

Naravno da cu lab raditi i po izlasku testa iz sistema i nakon mjesec dana otprilike ponovo, kljucne hormone da provjerim :)

Citam stalno i citatacu i ubuduce.

Da li po vama estrogen treba drzati tokom kure na fizioloskim vrijednostima ili ne (da li to podrazumijeva kontrolu e2 po vama) ?

185cm, 95kg, bf oko 10%. SLike ne mogu stavljati zbog oziljka i tetovaza koje su karakteristicne, a dosta prijatelja mi cita forum i konzervativni su po pitanju AAS :)

Ako moze jos odgovor na ova pitanja, necu vise dosadjivati :)
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2014, 01:05:03 posle podne Neo_Piroman »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #11 poslato: Decembar 12, 2014, 02:00:08 posle podne »
Citat
, pa napisao sam sta uzimam test + adex

da,znam sta si napisao  :)

Citat
Da li po vama estrogen treba drzati tokom kure na fizioloskim vrijednostima ili ne (da li to podrazumijeva kontrolu e2 po vama)

ali probaj da se zapitas-sta su STVARNE vrednosti na kuri? da li je STVARNA vrednost necega i nesto sto si lekovima POKVARIO (a bilo je ok) pa pokusavas drugim lekovima da to nivelises,a na kraju balade ce opet da dodje do jednog te istog efekta-ako si preodrdjeden za to?
Probaj da RAZLUCIS-da ti NISI bolesna osoba i da to sto radis JE HIR i IGRA SA VATROM!!
Spreciti NEZELJENE ewfekte NECES niti MOZES (kratkorocno DA) ali ja znam zasto ti to sve radis,jer se bojis GINEKOMASTIJE  i ostaloh nezeljenih efekata,a nisi svestan da oni mogu da dodju i 6 meseci NAKON kure,kada se ne budes ni secao sta si radio-NE KAZEM DA CE TEBI da se desi,ali kazem da sa tim sto ti POKUSAVAS ,a citajuci na stranim forumima je problem.
I na kraju-dali se problem resava tako,a ako nastane-NARAVNO
GLAVNO-da li ti imas problem? NEMAS-zasto resavas nesto?
Preventvino-e tu ti lezi zackolica na koju mnogi padaju!
DA PAS NIJE SRAO,UVATIO BI ZECA (tako stari narod kaze  ;D)

Citat
SLike ne mogu stavljati zbog oziljka i tetovaza koje su karakteristicne

pa dobro,nije Banja Luka toliko konzervativna bas po pitanju toga  ;)
ali tako nesto sam i mislio da ces napisato-nije ni bitno.Naravno,tvoja stvar ,a mene je samo intresvoalo i nista vise..


Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #12 poslato: Decembar 15, 2014, 05:37:51 posle podne »
Ma ne ide ta prica u tom smeru, upucavati estgrogen u granice, a dok je test x10 preko iste je potpuno besmisleno.
A o problemima sa viskom estrogenima bih se bas mogao raspisati..uvek se ovde provlaci jedna cinjenica koju oduvek postujem, ne popravljaj ako nije pokvareno!

Onaj rebound od AI lekova uopste nije nekakav mit ili zabluda, kad vec ides sa AAS potrudi se da se ne trujes vise nego sto je neophodno.
Uhvatiti homostozu (a to je najzdravije stanje dugorocno gledano) je ponekad magija o kojoj ces slabo procitati na internetu, jer gde bi iko napisao da zna gde je problem, a da ne zna kako da ga resi..
Sve sto ti treba imas na ovom forumu, jer na interentu mozes zaista svasta nesto procitati.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #13 poslato: Decembar 16, 2014, 10:55:46 pre podne »
^^
Upravo sto Bojan kaze.

Bitan je i odnos testa i estrogena

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Aromasin (examestane) kod nas ?
« Odgovor #14 poslato: Decembar 16, 2014, 08:26:56 posle podne »
^^
Upravo sto Bojan kaze.

Bitan je i odnos testa i estrogena

da.
ali ajde neka neko prihvati ovo sto je napisano
jbg./.