Septembar 20, 2024, 08:45:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Massrage & NO ELITE  (Pročitano 3571 puta)

Van mreže grobar996

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Massrage & NO ELITE
« poslato: Decembar 04, 2014, 10:05:40 posle podne »
Ovako, odlučio sam da počnem da koristim massrage, koji se pije pre i posle treninga. Od skoro sam počeo pola sata pre treninga da koristim NO+ELITE, pa sam hteo da mi neko da mišljenje, šta da pijem pre treninga, massrage ili NO+ELITE, ili zajedno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Massrage & NO ELITE
« Odgovor #1 poslato: Decembar 05, 2014, 06:03:30 pre podne »
Ovako, odlučio sam da počnem da koristim massrage, koji se pije pre i posle treninga. Od skoro sam počeo pola sata pre treninga da koristim NO+ELITE, pa sam hteo da mi neko da mišljenje, šta da pijem pre treninga, massrage ili NO+ELITE, ili zajedno.

za zasto KUPIS nesto pa onda pitas kako se pije?>
Pre svega
kako znas da ti to TREBA  u opste? i iz kog razloga savet nisi dobio kako se pije itd?

Van mreže grobar996

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Massrage & NO ELITE
« Odgovor #2 poslato: Decembar 05, 2014, 11:54:33 pre podne »
Nisam to ja kupio, kupio mi je drug za rođendan, i pio sam nekoliko dana, a sad bih da kupim i massarage, pa da nekako uklopim da pijem to i to, ali ako ne valja, da znam šta da izbacim iz upotrebe, massarage se pije pre treninga kao i NO+ELITE, ali nekako mi se čini da bi bilo mnogo da pijem oba, pa sam pitao za neki savet ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Massrage & NO ELITE
« Odgovor #3 poslato: Decembar 05, 2014, 12:03:51 posle podne »
Nisam to ja kupio, kupio mi je drug za rođendan, i pio sam nekoliko dana, a sad bih da kupim i massarage, pa da nekako uklopim da pijem to i to, ali ako ne valja, da znam šta da izbacim iz upotrebe, massarage se pije pre treninga kao i NO+ELITE, ali nekako mi se čini da bi bilo mnogo da pijem oba, pa sam pitao za neki savet ;)

Ok
a sta je cilj te price sa NO reaktorima?

Van mreže grobar996

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Massrage & NO ELITE
« Odgovor #4 poslato: Decembar 05, 2014, 03:44:47 posle podne »
Mogu li oba suplementa da popijem pre treninga, il' da NO+ELITE izbacim, bolji je massrage, ili da ga popijem u nekom drugom vremenskom preiodu?

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Massrage & NO ELITE
« Odgovor #5 poslato: Decembar 06, 2014, 02:25:34 posle podne »
Kada bi pio no reaktor u toku dana, sem pre treninga, kada se i pije. Popij prvo jedan, drugi ostavi za kasnije, massrage pij sad, no+elite kad potrosis massrage.
Kakva ti je ishrana, koliko imas godina?
No reaktor piti solo, bez neke osnove tipa whey+kreatin, po mom misljenju nema logike raditi..

Van mreže grobar996

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Massrage & NO ELITE
« Odgovor #6 poslato: Decembar 06, 2014, 07:35:14 posle podne »
Pio sam ga samo pre treninga, a uz to korsitim NUTREND WHEY CORE 100, ali već sam odlučio, neću nastavit da pijem no+elite dao sam ga drugu, ishrana, onako, nije najbolja, ali trudim se, imam 18g

Van mreže S T E F A N

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 464
  • MMA and GYM
Odg: Massrage & NO ELITE
« Odgovor #7 poslato: Decembar 06, 2014, 08:23:05 posle podne »
Gledaj ipak da ti ishrana bude sto bolja, jer ishrana je najvaznija, suplementi manje vise, bitni su naravno, al ne u tolikoj meri.