Jul 03, 2024, 08:45:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.  (Pročitano 56662 puta)

Van mreže lesa29

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
  • In rebus adversis meliora sperare memento
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #75 poslato: Februar 25, 2016, 09:31:27 posle podne »
Mesec dana na rotaciji:
6kg manje
stomak -5cm

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #76 poslato: Februar 25, 2016, 09:41:47 posle podne »
Mesec dana na rotaciji:
6kg manje
stomak -5cm

Svaka cast,samo napred :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #77 poslato: Februar 25, 2016, 09:46:22 posle podne »
Mesec dana na rotaciji:
6kg manje
stomak -5cm
Samo udriii!!!..;)

Van mreže lesa29

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
  • In rebus adversis meliora sperare memento
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #78 poslato: Februar 25, 2016, 09:59:41 posle podne »
Slobo, Vojo, hvala na podrsci :)
Plan za dalje bi bio jos 4 nedelje rotacije pa 4 nedelje low carb, ali otom potom. Ove nedelje ubacio bih i drugu nulu. Mislim da za kardiom sad nema potrebe jer dijeta jos uvek  "radi". S tim da 6x nedeljno idem do posla brzim hodom (20 min), pa se i to moze racunati kao da vec radim slabiji kardio.

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #79 poslato: Februar 25, 2016, 10:12:14 posle podne »
Slobo, Vojo, hvala na podrsci :)
Plan za dalje bi bio jos 4 nedelje rotacije pa 4 nedelje low carb, ali otom potom. Ove nedelje ubacio bih i drugu nulu. Mislim da za kardiom sad nema potrebe jer dijeta jos uvek  "radi". S tim da 6x nedeljno idem do posla brzim hodom (20 min), pa se i to moze racunati kao da vec radim slabiji kardio.
Samo prati stanje i na osnovu toga menjaj parametre...

Van mreže lesa29

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
  • In rebus adversis meliora sperare memento
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #80 poslato: Februar 26, 2016, 09:12:30 pre podne »
Slobo, Vojo, hvala na podrsci :)
Plan za dalje bi bio jos 4 nedelje rotacije pa 4 nedelje low carb, ali otom potom. Ove nedelje ubacio bih i drugu nulu. Mislim da za kardiom sad nema potrebe jer dijeta jos uvek  "radi". S tim da 6x nedeljno idem do posla brzim hodom (20 min), pa se i to moze racunati kao da vec radim slabiji kardio.
Samo prati stanje i na osnovu toga menjaj parametre...
Bas tako, kad stagniram ubacim 0, kardio...

Van mreže lesa29

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
  • In rebus adversis meliora sperare memento
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #81 poslato: Mart 20, 2016, 05:13:53 posle podne »
Pozz ljudi,
Evo vec 8 nedelja kako sam na rotaciji. Trenutna kilaza oko 84 kg, nzm tacno, sutra cu se izmeriti. Posto kilaza stoji od sutra bih presao na low carb. Isao bih sest dana po 80g UH, podeljenih u obroku pre i posle treninga, a nedeljom bih radio punjenje. Masti 80g, proteini 160-190g. Ako plan nije dobar slobodno me ispravite :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #82 poslato: Mart 21, 2016, 06:30:53 pre podne »
Pozz ljudi,
Evo vec 8 nedelja kako sam na rotaciji. Trenutna kilaza oko 84 kg, nzm tacno, sutra cu se izmeriti. Posto kilaza stoji od sutra bih presao na low carb. Isao bih sest dana po 80g UH, podeljenih u obroku pre i posle treninga, a nedeljom bih radio punjenje. Masti 80g, proteini 160-190g. Ako plan nije dobar slobodno me ispravite :)

a zasto ne bi isao 5 dana sa po 50gr i 2 dana sa 100 gr?
cemu "punjenje" na low carbu onda generalo sluzi? da se taj visak dobro stablizije u natalozi?

Van mreže lesa29

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
  • In rebus adversis meliora sperare memento
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #83 poslato: Mart 21, 2016, 05:55:40 posle podne »
Pozz ljudi,
Evo vec 8 nedelja kako sam na rotaciji. Trenutna kilaza oko 84 kg, nzm tacno, sutra cu se izmeriti. Posto kilaza stoji od sutra bih presao na low carb. Isao bih sest dana po 80g UH, podeljenih u obroku pre i posle treninga, a nedeljom bih radio punjenje. Masti 80g, proteini 160-190g. Ako plan nije dobar slobodno me ispravite :)

a zasto ne bi isao 5 dana sa po 50gr i 2 dana sa 100 gr?
cemu "punjenje" na low carbu onda generalo sluzi? da se taj visak dobro stablizije u natalozi?
Hvala Pedja na odgovoru ;) Prvi put radim low carb, pa sam zato pogresno razumeo ovaj deo oko punjenja. Radicu ovako kako si mi predlozio :)
Da li da kardio radim kao i do sada, 2x nedeljno po 30 min ili...? Plan je da na ovoj dijeti budem 6 nedelja pa cemo videti sta posle toga.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #84 poslato: Mart 21, 2016, 06:20:46 posle podne »
kardio radi onako kako forma/siutacija nalaze..ako je potrebno,pojacaj,ako nije,ostani na tome.Nema potrebe da se ubijas sa kkardio trenizima ako sve ide kako treba

Van mreže lesa29

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
  • In rebus adversis meliora sperare memento
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #85 poslato: Mart 21, 2016, 09:10:58 posle podne »
kardio radi onako kako forma/siutacija nalaze..ako je potrebno,pojacaj,ako nije,ostani na tome.Nema potrebe da se ubijas sa kkardio trenizima ako sve ide kako treba
Ok Pedja, pratim situaciju pa korigujem po potrebi. Samo jos ovo da pitam. Da li je ok 80g masti ili da pojacam na 100?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #86 poslato: Mart 22, 2016, 06:05:18 pre podne »
kardio radi onako kako forma/siutacija nalaze..ako je potrebno,pojacaj,ako nije,ostani na tome.Nema potrebe da se ubijas sa kkardio trenizima ako sve ide kako treba
Ok Pedja, pratim situaciju pa korigujem po potrebi. Samo jos ovo da pitam. Da li je ok 80g masti ili da pojacam na 100?

tih 20 gr vise ili manje nece praviti ama bas nikakvu razliku
optrecuje se sa beznacjanim stvarima

Van mreže lesa29

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
  • In rebus adversis meliora sperare memento
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #87 poslato: April 14, 2016, 12:32:51 posle podne »
Drugari, zaboravih da vas pitam da li cinjenica da NEMAM SLEZINU (hiruski mi je odstranjena usled povrede), moze negativno uticati  na bavljenje ovim sportom? Znam da je uloga slezine u unistavanju bakterija i ostalih nepozeljnih cestica iz krvotoka, utice na imuni sistem...ali mi nije jasno kako nemanje iste moze uticati na mene i sam bb trening?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #88 poslato: April 14, 2016, 01:57:58 posle podne »
Drugari, zaboravih da vas pitam da li cinjenica da NEMAM SLEZINU (hiruski mi je odstranjena usled povrede), moze negativno uticati  na bavljenje ovim sportom? Znam da je uloga slezine u unistavanju bakterija i ostalih nepozeljnih cestica iz krvotoka, utice na imuni sistem...ali mi nije jasno kako nemanje iste moze uticati na mene i sam bb trening?

Frank Mcgrath nema slezinu pa sta mu fali :)

Van mreže Treniram_roletne

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
  • Nindza dijeta 😂
Odg: ROTACIJA UH PRVI PUT - POTREBAN SAVET.
« Odgovor #89 poslato: April 14, 2016, 07:47:16 posle podne »
Drugari, zaboravih da vas pitam da li cinjenica da NEMAM SLEZINU (hiruski mi je odstranjena usled povrede), moze negativno uticati  na bavljenje ovim sportom? Znam da je uloga slezine u unistavanju bakterija i ostalih nepozeljnih cestica iz krvotoka, utice na imuni sistem...ali mi nije jasno kako nemanje iste moze uticati na mene i sam bb trening?

Ne moze tebi nista da smeta sto nemas slezinu, znas i sam koje su posledice zivljenja bez iste...

Jedino sto moras da pazis, al bas da pazis, kad si na dijeti da odrzis metabolizam i imunitet na visokom nivou jer jedan pneumokok usled izmorenosti organizma moze pakao da ti napravi.
I workaut out because its good for me.
Also, because I like to eat. A lot.